Rybářský Ježíšek 2010

Prosím o vkládání foteček co jste našli pod stromečkem co se rybařiny týče.....všichni se určitě rádi pokocháme :-)
Autor diskuse: Vitali - Profil , 24.12.2010 všeobecné - ostatní

Pravidla: Pouze zápisy s fotkami.

Pája35 - Profil | Pá 31.12.2010 18:55:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Já byl taky moc hodnej.

    Faolin - Profil | Pá 31.12.2010 17:35:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Mě nadělil navijáček shimano stradic 2500 gtm, kterej jsem sice ježíškovi pomáhal vybírat, ale i tak mě mooc potěšil!!!...a ještě 2 knihy >- Přívlač na mp vodách a Feeder po celý rok, kterejma si budu krátit čas do té doby než rozmrzne led...:)))
    Všem přeju hodně trpělivosti za prutem příští rok;)

      pajaprochy - Profil | Pá 31.12.2010 17:15:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      neco malo...a jeste predplatne casopisu kajman

        Danext - Profil | Pá 31.12.2010 17:11:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Já jsem taky spokojený ...
        A všem přeji šťastný Nový rok !!!!!!

          pechy - Profil | Pá 31.12.2010 17:00:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          a naviják přidal zdarma :-))

            pechy - Profil | Pá 31.12.2010 16:58:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Vitali - >> mě jéžuch nadělil proutky.ale nesedli mi,tak mi je vyměnil za jiný užitečný věci :-)

              Florish - Profil | Pá 31.12.2010 12:23:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Vitali - >> Mě donesl 2x Tica Scepter GF 9000 a lehátko JRC Defener 3leg ... takže spokojenost :))

                Laďa K - Profil | Čt 30.12.2010 9:36:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dostal jsem podběrák, pípáky s hrazdou a pár wobů a smáčků.Spokojenost.Protože posílám fotku poprve, prosím o shovívavost.

                  Ati - Profil | Čt 30.12.2010 0:37:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Už dorazilo první číslo i certifikát od Ježíška.

                    Dávidlo - Profil | St 29.12.2010 19:15:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Konecne mam poradnej "klacek" :-)

                      Kvakoš - Profil | St 29.12.2010 15:32:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Bubeník 440g, Tica Scepter GF a Pelety černý halibut 16mm 5kg

                        Cerebro - Profil | St 29.12.2010 14:58:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        FOX MKII blue set........ konečně :-)

                          kuba5 - Profil | Út 28.12.2010 19:13:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          A ty woblery =)

                            kuba5 - Profil | Út 28.12.2010 19:10:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak já jsem letos byl hodnej =)))

                            Shimano Force master
                            Shimano exage 2500FB
                            Podběrák Miwardi metal 200S
                            Vezírek Miwardi
                            Pean
                            nějaký woblerey pro začátek..
                            A trochu penízků na drobnosti, ať si vyberu sám =D

                              MOndo - Profil | Út 28.12.2010 17:51:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              tak se přidám.... mě letos Ježíšek naježil starbaits challenger pod ((:

                                Kalužmistr - Profil | Út 28.12.2010 17:21:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Nevím jstli to budu vůbec potřebovat když chytám samé ZERA.

                                  aldda - Profil | Út 28.12.2010 17:06:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Deštníček :-)

                                    Hunter 1 - Profil | Út 28.12.2010 17:00:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Ja dostal teplého kámoše do bivi.

                                      Grasel - Profil | Út 28.12.2010 16:52:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      :-))

                                        Mirnyx - Profil | Út 28.12.2010 16:29:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Já dostal takovéto krásné triko

                                          KULA - Profil | Út 28.12.2010 16:21:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          ...mě také Ježíšek naježil. Mikyna mě opravdu potěšila.;o)