Vaše PC pozadí

jak vypadá Vaše PC pozadí? Máte na něm nějaký pěkný revír, na který při pohledu na monitor vzpomínáte, rybu či něco podobného? Nebo "jiný" druh obrázků? :))
Fotku plochy získáte podržením "shift" a následným zmáčknutím "PrintScreen" (PRTSC). Otevřete si malování a zmáčknete ctrl+v.
Autor diskuse: Šlapeto - Profil , 16.12.2010 všeobecné - ostatní

Kterému pozadí dáváte přednost?

A) Rybářská tématika-revíry51%

B) Rybářská tématika-ryby23%

C) Erotika-ženy12%

D) Erotika-muži5%

E) Motorky3%

F) Automobily7%

Od 16.12.2010 hlasovalo 151 čtenářů.

BuBu99 - Profil | So 18.12.2010 16:12:27

já mám ted tohle je to fotka ze čtvrtka z ryb:-)

    Indiana - Profil | So 18.12.2010 16:10:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Moje nové pozadí z podzimního lovu.

      Šlapeto - Profil | So 18.12.2010 16:09:43

      brach >> nechápu...

        BuBu99 - Profil | So 18.12.2010 16:05:39

        Rytíř >> no právě:-)))

          Rytíř - Profil | So 18.12.2010 16:04:59

          BuBu99 >> tak mladej a "dědkove" aby mu radili co s pc:-))

            BuBu99 - Profil | So 18.12.2010 16:01:01

            Rytíř >> to je spíš k pláči:-)))))

              Rytíř - Profil | So 18.12.2010 15:59:08

              BuBu99 >>:- ))))

                BuBu99 - Profil | So 18.12.2010 15:58:33

                vlkodlak666 >> copak jich je na netu málo když už si ji neumíš chytit

                  Anýzový dědek - Profil | So 18.12.2010 15:56:53

                  vlkodlak666 >> Posli mi svou fotku v SZ a já Ti ji na požadovanou velikost upravím

                    vlkodlak666 - Profil | So 18.12.2010 15:45:04

                    Ahoj. Mám monitor 1920x1080 pixelů. Nemá někdo na tuto velikost nějakou rybu. Když si dám fotku z mrku tak to mám rozmazaný a čtverečkovaný

                      Fil@s - Profil | So 18.12.2010 14:57:36

                      Višeň >> Opravdu nádhera, gratuluji

                        Višeň - Profil | So 18.12.2010 14:55:07

                        Fild@ >> Fil@s - 18.12.2010 14:51:34 >> Na to že mu bude letos 61 let tak ano. :)

                          Fil@s - Profil | So 18.12.2010 14:51:34

                          Višeň >> A pak že to není luxus člověče... :-)

                            Višeň - Profil | So 18.12.2010 14:48:26

                            Ještě jedna

                              brach - Profil | So 18.12.2010 14:48:19

                              Šlapeto - >>
                              Kterému pozadí dáváte přednost?

                              Chybí tím tam základ státu.....
                              (Ale aspoň si o tobě mohu udělat obrázek)

                                Višeň - Profil | So 18.12.2010 14:46:02

                                Fild@ >> Fil@s - 18.12.2010 14:40:53 >> Tak tak :)

                                  Kose - Profil | So 18.12.2010 14:46:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  moje pozadí nejen na pc

                                    Anýzový dědek - Profil | So 18.12.2010 14:45:31

                                    Trochu silná káva.....)))))

                                      brach - Profil | So 18.12.2010 14:42:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      V současné době toto....

                                        Fil@s - Profil | So 18.12.2010 14:40:53

                                        Višeň >> Já tě chápu jak to myslíš, prostě srdeční záležitost :-)