Vaše PC pozadí

jak vypadá Vaše PC pozadí? Máte na něm nějaký pěkný revír, na který při pohledu na monitor vzpomínáte, rybu či něco podobného? Nebo "jiný" druh obrázků? :))
Fotku plochy získáte podržením "shift" a následným zmáčknutím "PrintScreen" (PRTSC). Otevřete si malování a zmáčknete ctrl+v.
Autor diskuse: Šlapeto - Profil , 16.12.2010 všeobecné - ostatní

Kterému pozadí dáváte přednost?

A) Rybářská tématika-revíry51%

B) Rybářská tématika-ryby23%

C) Erotika-ženy12%

D) Erotika-muži5%

E) Motorky3%

F) Automobily7%

Od 16.12.2010 hlasovalo 151 čtenářů.

NVišeň - Profil | So 18.12.2010 14:39:16

Fild@ >> Fil@s - 18.12.2010 14:29:26 >> Luxusní se nedá řict :) Na luxus jsou jiná auta :) Tohle je o ničém jinem

    NFil@s - Profil | So 18.12.2010 14:29:26

    Višeň >> Tak to je luxusní kára

      NSaimon - Profil | So 18.12.2010 14:26:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      moje dílo

        NVišeň - Profil | So 18.12.2010 14:18:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Na pozadí nesmí chybět náš domací mazlik :)

          NAnýzový dědek - Profil | So 18.12.2010 14:10:46

          Tam, kde je to "X"- tam se skrývají.....)))
          Večer na domácí vodě

            NAnýzový dědek - Profil | So 18.12.2010 14:00:24

            zemo >> Si myslím taky ....))))

              Nmico - Profil | So 18.12.2010 14:00:16

              Tuto ta mam teraz:-D

                Nzemo - Profil | So 18.12.2010 13:56:32

                Anýzový dědek >> tam by som sa citil dobre aj ja :)

                  Nperch2 - Profil | So 18.12.2010 13:56:24

                  Obě jsou ze štítu

                    Nperch2 - Profil | So 18.12.2010 13:54:49

                    letos střídám dvě

                      NRytíř - Profil | So 18.12.2010 13:51:54

                      Tuhle moji holku tam mam.

                        Nangelo - Profil | So 18.12.2010 13:51:22

                        Drive jsem mel i toto :))

                          Nangelo - Profil | So 18.12.2010 13:50:07

                          Moje pozadi :)

                            NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 18.12.2010 13:49:38

                            žádný pozadí, dobrý pozadí..........
                            ale jinak používám jedno ztěch dalších tří....

                              NFil@s - Profil | So 18.12.2010 13:40:22

                              Pěkná rybářská tématika

                                NAnýzový dědek - Profil | So 18.12.2010 13:39:47

                                Toto mě dostalo

                                  NPavel S. - Profil | So 18.12.2010 13:37:50

                                  tohle tam mam já:-))

                                    Nbaitruner2 - Profil | So 18.12.2010 13:33:03

                                    Mel jsem tam Tohle,ale ted tam nemam nic.

                                      Nslavonic - Profil | So 18.12.2010 13:28:44

                                      D 7

                                        Nzemo - Profil | So 18.12.2010 13:24:22

                                        vianočné pozadie musí byť