Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

Nmuna - Profil | Po 25.7.2011 17:12:52

Florish >>

Když podržím překlapěc, a chci jakoby točit kličkou...

    NFlorish - Profil | Ne 24.7.2011 19:06:45

    muna >> co myslíš tím ''velká vůle na kličce'' ???

      NMartin... - Profil | Po 18.7.2011 21:05:03

      Kluci kdo by měl na prodej velké cívky? No.10 nebo 12?

        Nmuna - Profil | Po 18.7.2011 20:58:53

        Prosím o radu,nedávno jsem obědnal dva kousky Scepr FG a přpada mi dost velká vúle na kličce,mam ještě Sportery a tam není teměř žádná,je to u těchto navjaků normální ??

          NFlorish - Profil | So 2.7.2011 11:27:31

          jambo >> jojo :)) spokojenost ;)

            Njambo - Profil | So 2.7.2011 10:00:08

            Florish >> a co tá kozenka,spokojennost také ?

              NFlorish - Profil | Pá 1.7.2011 20:37:36

              Tomajo >> šak coby néé... :-D ... splněný sen se nedá jen tak přejít no néé? :D

                NTomajo - Profil | Pá 1.7.2011 20:36:53

                Florish >> no prosím a už to budeš mít skoro všude, tak pospěš

                  NFlorish - Profil | Pá 1.7.2011 19:53:14

                  něco pro oživení :))

                    NStrnda - Profil | Čt 30.6.2011 16:45:06

                    Greysmen >> diky...

                      NGreysmen - Profil | Čt 30.6.2011 16:37:26

                      Strnda >> na No.4 se ti vejde rovnejch 300 metrů 0,30 a cívka je krásně plná

                        NStrnda - Profil | St 29.6.2011 21:54:38

                        Koller65 >> pokud by si byl tak hodny pošly mi nejaky foto vubec by nebadily kolik se tam tak vejde dejme tomu ty 0.25,0.28 az 0.30 a taky jaka by byla cena diky.kdyz tak mi napis SZ at to tady nezasirame....

                          NKoller65 - Profil | St 29.6.2011 21:23:36

                          Strnda >> caw mam civky ale no.4....ak by si chcel...

                            NS.Jakubem - Profil | Ne 26.6.2011 23:38:00

                            Sceptery prostě spokojenost největší !!

                              NFranc49 - Profil | Ne 26.6.2011 23:15:48

                              Martin... >> Dik martas za info:)))

                                NMartin... - Profil | Ne 26.6.2011 21:51:39

                                Franc49 >> čus, tyhle navijáčky neznám, ale jelikož jsou ve stejné cenové relaci jako Ticy Sceptery, tak bych vzal asik ty Ticy. Jsou to prakticky nezničitelné stroje

                                  NStrnda - Profil | Ne 26.6.2011 19:37:38

                                  Greysmen >> Jo navijacky slapou stale v pohode.
                                  tak ja si dam inzerat a uvidime:)

                                    NGreysmen - Profil | Ne 26.6.2011 19:09:40

                                    Strnda >> čau je mi líto takhle nevím, ale na tuty je koupíš v krámu a nebo u cadoxu. A co ?jak navi šlapou je s nima spokojenost?

                                      NFranc49 - Profil | Ne 26.6.2011 17:09:53

                                      Martin... >> Tak vidis ted jsem premyslel a vlastne potrebuju radu i kdyz teda to sem nepatri ale nechci zakladat novou otazku chtel bych si koupit nejake navijaky na hody a i s civkama abych mohl mit vic druhu vlascu teda spis prumeru a mohl bych mit tri okumy dt 60 za 60euro nevis jaky jsou maj jenom 2+1 lozisek ale snad to nebude moct vadit brzdu u nich moc neznam a tak jestli bys neco vedel byl bych rad a nebo se podivam po nejakejch ticach:)

                                        NStrnda - Profil | Ne 26.6.2011 12:47:20

                                        Koupim civky na Tica Scepter GE....cívky "6000" (No.5)

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert