Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NStrnda - Profil | Ne 26.6.2011 12:46:24

Greysmen >> zdarec pamatujes si me jeste?mam od tebe ty TICI,chtel jsem se zeptat shanim nahradni cívky "6000" (No.5) nvs o necem?dik.

    NFlorish - Profil | So 18.6.2011 0:33:40

    Greysmen >> diky :)

      NGreysmen - Profil | Pá 17.6.2011 17:22:30

      Koller65 >> na no 10 (9000) mám namotáno skoro 600 metrů 0,35 awa-shima reflector kousek mě zbyl na kolečku ze šestiset metrů, takže na No12 (10000) se ti určitě tohohle průměru vejde 700 metrů jinak by ti ji měli býti schopni obědnat kdekoli prodávají navijáky tica nebo si ji můžeš obědnat přímo u cadoxu http://www.cadoxfishing.cz/index.htm

        NGreysmen - Profil | Pá 17.6.2011 17:07:59

        Florish >> hmmm, ty sedla vypadaj pěkně

          NKoller65 - Profil | Pá 17.6.2011 16:26:51

          Mam otazku: Nepoznate nejaky eshop kde maju nahradnu cievku na scepter GF tu najvacsiu No.12?
          A kolko sa na nu zmesti 0,35mm silonu, najlepsie osobna skusenost..Diky

            NFlorish - Profil | Po 13.6.2011 20:06:48

            Greysmen >> Nash Venom...:)

              NMartin... - Profil | Po 13.6.2011 20:05:33

              Tady jsou moji krasavci

                NGreysmen - Profil | Po 13.6.2011 20:01:05

                Florish >> co to je za hůlky ?

                  NFlorish - Profil | Po 13.6.2011 19:20:13

                  :))

                    NHromy - Profil | Ne 12.6.2011 14:06:52

                    Greysmen >> Jasný :)

                      NGreysmen - Profil | Čt 9.6.2011 18:49:26

                      Hromy >> já měl na 8000 500m 0,30 a nebyly úplně plný na 9000 mám 600m 0,35 na 4000 mám 300m0,30 ještě mám u dolphinů 6000 a 10000 a na těch nic nemám

                        NHromy - Profil | Čt 9.6.2011 12:01:26

                        Greysmen >> Ok :) Jo já vím že jsou obě 8000 :) Prej 370m 0.35mm :D
                        Měl jsem 1120m 0.35mm a nezbylo mě nic.

                          NGreysmen - Profil | St 8.6.2011 22:46:07

                          Hromy >> tak to jsou obě osmitisícovky ;-)) akorát u náhradních cívek dodaných k navijáku je udávaná velikost No XY a GF a GX už nemá význam , 6000 9000 10000 je rádoby označení navijáku, respektivě velikost základní cívky, náhradní má znašení No a stejně tak budeš mít označenou cívku kterou budeš třeba dokupovat

                            NHromy - Profil | St 8.6.2011 12:12:45

                            Greysmen >> Já mám jednu cívku GE 8000 a druhá je GF No.8.

                              NGreysmen - Profil | Út 7.6.2011 23:30:51

                              Martin... >> hoši hoši vy v tom značení máte pěknej bojdel No 4=5000 ; No 5=6000 ; No 8=8000 ; No 10=9000 ; No 12=10000

                                NFlorish - Profil | Út 7.6.2011 22:28:27

                                Grasel >> :)) To P.S.: je pěkné :)

                                  NGrasel - Profil | Út 7.6.2011 5:22:48

                                  Tak o víkendu jsem si vyzkoušel kolegovi nový ultegry a jedinej rozdíl proti sceptru se mi zdá to šustění té plast. obroučky,jinak brzda tak na stejno,akorát teda shímo má menší vakl na držadle kličky,ale taky stála jednou tolik.Takže ta donebe vychvalovaná ultegra žádnej zázrak :-))
                                  P.S.:Neříkejte to na mě šimanistům.... :)

                                    NHromy - Profil | Po 6.6.2011 22:50:16

                                    Martin... >> Nevím. To je jedno. Hlavně že tam mám dost silonu. Na jedný 600m a na druhý 520m.

                                      NMartin... - Profil | Po 6.6.2011 22:31:53

                                      Hromy >> ty No.8 jsou 7000

                                        NHromy - Profil | Po 6.6.2011 22:25:28

                                        Martin... >> Já mám jednu cívku GE a druhá je GF. Ta Ge je GE8000 No.8. A ta GF je No.8. A na každý je napsaný že se tam vejde 370m 0.35mm.

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert