Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

Nmetal - Profil | St 21.9.2011 12:29:04

Borci jaký sou rozdíly v těch Dolphinech ....a kterej by měl bejt dá se říct nej ?? díky

    NGreysmen - Profil | Čt 15.9.2011 22:32:08

    hOrii >> napiš jim email http://cadoxfishing.cz/aboutus.aspx nebo zavolej na +420733300046 to je tel. na prodejnu velikosti a označení cívek jsem tady někde v otázce ukazoval

      NhOrii - Profil | Čt 15.9.2011 19:23:19

      Greysmen >> ahoj nikde je tam nevidim na eshopu

        NGreysmen - Profil | Čt 15.9.2011 19:10:52

        hOrii >> obědnat u cadoxu

          NhOrii - Profil | Čt 15.9.2011 15:25:46

          aho nevite kde sezenu nahradni civky na Naviják Tica Scepter GF 9000

            NHromy - Profil | Čt 15.9.2011 13:25:07

            Tica Scepter GE nebo Tica Scepter GX ? Jaký jsou lepší ? Podle mě GE. Máte někdo GX-ka ?

              NGrasel - Profil | Út 13.9.2011 20:48:08

              Zdar kolegové,prodávám 2x Tica Scepter Gx 6000 i s náhr. cívkama no.12,kdyby jste měl někdo zájem...

                Njasommato - Profil | Ne 14.8.2011 21:56:17

                a z druhej strany :-)

                  Njasommato - Profil | Ne 14.8.2011 21:47:38

                  :-)

                    NMartin... - Profil | So 13.8.2011 23:48:10

                    Greysmen >> to jsme ml, ale vrátil jsem ji tam, ale ty lamely jsme si udělal nějak jinak, jen už zaboha nevím jak to tam mám

                      NGreysmen - Profil | So 13.8.2011 23:38:14

                      Martin... >> ty jsi rozebíral matici brzdy a vandal tu pružinu?

                        NMartin... - Profil | So 13.8.2011 23:17:25

                        Greysmen >> jak jsem nakoupil tak jsme prodal, sám to tam mám trochu jinak než origo a je to pro mě lepší

                          NGreysmen - Profil | So 13.8.2011 23:07:42

                          Martin... >> na silicon bych moc nesázel, nemá pro brzdové tření moc dobré vlastnosti ;-( spíš mě napadl pertinax či bodobné materiály a to v síle 0,5 či 0,75mm

                            NMartin... - Profil | So 13.8.2011 22:29:58

                            Greysmen >> kdesi jsem četl, že někdo vytáhl ten filc a místo toho al něco jako silikonovou podložku a měl to prakticky rychlejší brzdu

                              NGreysmen - Profil | So 13.8.2011 22:24:57

                              hoši nevíte někdo kde by se dal sehnat nějakej jinej materiál na brzdové lamely, něco tvrdšího než je originál lamela

                                NStrnda - Profil | Ne 7.8.2011 20:19:14

                                Chlapaci nemel by nekdo na prodej civky N.o.4-5 pokud jo napiste dikec.

                                  NMartin... - Profil | So 30.7.2011 19:58:08

                                  Pavao >> Pavljuščenko - 30.7.2011 19:47:10 >> to právě nesetkal, a ani nevím, jak je tam ten kroužek řešený.

                                    NPavljuščenko - Profil | So 30.7.2011 19:47:10

                                    Martin... >> Marťo nebo kdokoliv jinej, nesetkali jste se u Ultegry uvolnění toho kroužku, který zabraňuje spadení vlasce pod cívku? Spadlo mi to úplně pod cívku mimo míisto, kde to má správně být a nedaří se mi to nějak usadit zpět ! Děkuji případným radám. Soráč, patří to do jiné otázečky :-))))

                                      NMartin... - Profil | Po 25.7.2011 19:46:22

                                      Kluci neměl by někdo na prodej náhradní cívky vel. No. 12?

                                        NFlorish - Profil | Po 25.7.2011 19:34:42

                                        muna >> No nevím jestli je to normální, ale i já mam na GFkách nějakou tu vůli. Pokud to ničemu nevadí, tak to neřeš :) ty navijáky makají dobře :)

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert