Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NMartin... - Profil | Po 6.6.2011 22:21:09

Hromy >> jaké je přesné označení? protože 8000 je NO.9 a tam jsem dal 600metrů O,30 Synergy, sice je fakt, že bych tam mohl dát o cca 20 či 30m víc ale tohle mi přišlo akorát

    NHromy - Profil | Po 6.6.2011 22:14:23

    angelo >> No hele řeknu ti to takhle. Měl jsem špulku 1120m tý 0.35mm. A nezbylo mě nic. Namotával jsem 2 cívky 8000. Na jedný mám o trochu víc. Takže počítám 600m na jedný a 510m na druhý. Protože jsem měl 1120m a nezbylo mě nic.

      Nangelo - Profil | Po 6.6.2011 22:12:43

      Hromy >> 580m :))

        NHromy - Profil | Po 6.6.2011 22:10:01

        angelo >> Kousek vedle.

          NHromy - Profil | Po 6.6.2011 22:09:50

          Martin... >> No tipuješ špatně :)

            NMartin... - Profil | Po 6.6.2011 22:06:23

            angelo >> to je moc, počítám tak 400-430m a to max

              Nangelo - Profil | Po 6.6.2011 22:04:58

              Hromy >> 550m

                NHromy - Profil | Po 6.6.2011 21:32:17

                Zdar kluci. Chtělo by to tady oživit. Dneska jsem motal silony na vyvážku. Na cívku 8000. Tipnite kolik jsem tam narval 0.35mm silonu ?

                  Njasommato - Profil | Ne 22.5.2011 22:23:48

                  mico >> najlepsia

                    Nmico - Profil | So 21.5.2011 13:54:48

                    Sak aj ta ryba dojde:-)mozno:-)ale fakt su vyborne.citliva predna brzda:-)

                      Npeco - Profil | Pá 20.5.2011 22:16:49

                      mico >> mozno navijacky sadli ale ryba chyba na skusku ne

                        Nmico - Profil | Pá 20.5.2011 19:10:26

                        Vase zpravaAhojte.Tak uz konecne zacala sezona tak som nahodil Sceptery 6000 na 3 librove palice esox a mozem povedat maximmmaalna spokojnost.Navijacky tam sadly ako uliate a naramne sa s nimy pracuje.foto dolozim.Petruv zdar.

                          Ntembel - Profil | Čt 19.5.2011 20:28:10

                          u Abysse ma zaujima aku ma prednu brzdu,je dost citliva,alebo pri trosku dotiahnutom stave nejde plynulo,ale kope? Nemam to jak a kde osahat,to je nahorsie,ale ma sumcove navijaky GG 100 od Ticy a s tymi som spokojny,jedine co u mna rozhodne medzi Abbysom a Dolhinom je praca prednej brzdy,nemam rad ked pri zatazi a dotiahnutej brzde na silnejsie cievka nepracuje plynulo,ale skacka a kope.Takze sem z Vasimy postrehmi.Vdaka :D

                            NGreysmen - Profil | Čt 19.5.2011 16:41:26

                            tembel >> Dolphin SS a SE a SFse liší jen barvou, pak musíš koukat jakej maji převod 3,3:1 nebo 4,1:1 a nebo 5,2:1 ten první převod u nás moc není je to naviják USA pro mořskej rybolov, abyss bez baitu jen s přední brzdou je taky dobrej, jsou to všechno dobrý mašinky za rozumnej peníz nebudu nikomu vyvracet že existují lepší navijáky ale pak musí člověk šáhnout hlouběji do peněženky, já osobně mám sceptry GF v převodu 4,1:1 a dolphiny SE v převodu 5,2:1 a nemůžu říci křivého slova přeji šťastnou ruku při výběru

                              Njasommato - Profil | St 18.5.2011 22:54:41

                              tembel >> rozdiel je len v prevode SE ma mensi
                              brzda je dokonala citliva jemnre nastavitelna a plinula navijak s lepsou som este v rukach nemal
                              priemer cievky je skoro 7cm

                                Ntembel - Profil | St 18.5.2011 22:43:19

                                zdravim som novy v tomto klube a som rozhodnuty kupit Ticu Dolphin,len mi poradte ci SS 6000 alebo SE 6000. Aky je rozdiel okrem farby?Ide mi hlavne o pracu prednej brzdy,pouzivat budem aj na vyvazku aj na nahod. Dakujem za radu. A este ma zaujima priemer cievky v Cm,mam rad siroke cievky koli nahadzovaniu. Alebo kupit Abyss s prednou brzdou?? Este raz vdaka

                                  NHromy - Profil | Po 16.5.2011 18:58:54

                                  zdar neprodá někdo Ticu Scepter nebo Dolphin ? :)

                                    Njasommato - Profil | Po 16.5.2011 17:40:57

                                    bender >> no nebolo bi zle ale neviem si predstavit ako bi potom chitali mnohi co poznaju zaber len po zvuku signalizatora
                                    praktyckejsie bi boli dve tri flasticky kvalitneho pitia co znecitlivi okrem ineho aj sluch

                                      Nbender - Profil | Po 16.5.2011 15:33:58

                                      jasommato >> Jasný,já jsem si hned říkal,že si ti Screpteristi něco nalhávají,aby ospravedlnily ten šum:-) Ale to že to otravuje okolní rybáře,to už je nezajímá.Možná by měly k těm navijákům dávat i 2-3 sady špuntů do uší,pro mě a i pro okolní rybáře :o)

                                        NCarper_Andrew - Profil | Po 16.5.2011 9:27:41

                                        šušťanie už ani nevnímam .. :D.. jediné čo mi na sceptroch vadí, vlastne chýba je rýchlosklápacia kľučka.. ale to už je detail.. :)

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert