Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

Njasommato - Profil | Ne 15.5.2011 23:38:07

Greysmen >> to si si len asi zvikol alebo mi este par km vlsca chiba namotat kym sadnu aj mne :-)
ale aj tak je to lepsi napad ako rozne pruzinky alebo kefky co bivaju na ten ucel na inich navijakoch

    NGreysmen - Profil | Ne 15.5.2011 23:27:17

    jasommato >> mě si ty kroužky sedly že skoro nešustí

      Njasommato - Profil | Ne 15.5.2011 23:24:34

      Greysmen >> no ja ich mam z druhej ruky a co som sa bavil s bivalim majitelom tak us maju par kylometrov za sebov a sustia fakt poctivo
      ale zase pocase sa to sustanie cloveku aj zapaci ked si nanho zvikne :-)

        NGreysmen - Profil | Ne 15.5.2011 23:20:10

        jasommato >> ale přestane, po pár kilometrech namotanýho vlasce už to nebude ani znát, jen tam nesmí dávat žádnej ojej ani vazelínu jinak se mu na to nachytá prach a ten mu to vybrousí tak že že se nebude stačit divit.

          Njasommato - Profil | Ne 15.5.2011 22:48:55

          bender >> tebe sustat prestane ale rybarom co budu sediet okolo teba teda nie

            NHromy - Profil | Ne 15.5.2011 14:11:28

            bender >> Jasně zachvílu to šustění nebudeš vnímat :)

              Nbender - Profil | Ne 15.5.2011 13:44:45

              Hromy >> No už jsem tam ty kroužky cvakl na z5,tak to snad nebude tak hrozný.

                NHromy - Profil | Ne 15.5.2011 13:40:22

                bender >> Jo ztratí. Prvně jsem ho slyšel furt ale časem už jsem ho přestávat vnímat a ted už ho vůbec neslyším :)

                  NMichal S. - Profil | Ne 15.5.2011 12:50:22

                  bender >> ztratí..

                    Nbender - Profil | Ne 15.5.2011 12:42:38

                    Nazdar,přešel jsem z Okumy PL na Sceptery a jsem mooc spokojenej,akorát mě trochu sere ten kroužek co má zamezit padání vlasce pod cívku,docela dost šustí,tak jsem ho sundal a u vody jsem zjistil,že tam asi opravdu být musí.Vlasec mi padal docela často pod cívku.Ztratí se ten šum po čase?

                      NGreysmen - Profil | Út 3.5.2011 22:52:45

                      nemáte náhodou někdo doma nějakou zdemolovanou (propadlou či z omlácenou odhoz hranou) cívku na sceptr/dolphin , kterou by jste mohli za děkuju nebo poštovný postrádat pořebuju na pokus

                        NFil@s - Profil | Čt 28.4.2011 16:28:19

                        Maikl123 >> Jojo, super mašinky, v tuto chvíli bych určitě neměnil...

                          NMaikl123 - Profil | Čt 28.4.2011 16:17:35

                          a ještě jedna

                            NMaikl123 - Profil | Čt 28.4.2011 16:16:03

                            Max spokojenost

                              NkaprPete - Profil | Po 25.4.2011 19:45:47

                              Greysmen >> Tak to je uplne nejlepsi možnost, ani jsem nevedel, že ma u nas TICA autorizovaný servis. Díky

                                NGreysmen - Profil | Po 25.4.2011 19:42:37

                                kaprPete >> nebo zkus napsat sem je to autorizovanej servis
                                adresa autorizovaného servisu:
                                Opravna rybářských potřeb TICA
                                Petr Batík
                                Husinecká 10
                                13000 PRAHA 3 - Žižkov

                                  NkaprPete - Profil | Po 25.4.2011 16:11:08

                                  Martin... >> Díky zitra tam brnknu:-) Taková prkotina a navijak je nepoužitelnej:-(

                                    NMartin... - Profil | Po 25.4.2011 16:09:58

                                    kaprPete >> zkus se poptat v Cadoxu

                                      NkaprPete - Profil | Po 25.4.2011 16:05:50

                                      Ahoj všichni, mam malý problem se Scepterem a to po dvou letech. Při navíjení mi vypadl šroubek překĺapěče a uvonila se rolnička, která spadla do vody, bohbužel jsem ji jhiž nenašel. Nevíte někdo, kde se dají sehnat nahradní díly na sceptera, nebo jestli je tato rolnička zamenitelna z jineho navijaku? Díky za pomoc

                                        NGreysmen - Profil | Pá 1.4.2011 20:25:20

                                        MOSPA >> Marek22 - 1.4.2011 20:17:56 >> No5=6000 a na tu se ti vejde cca350 metrů 0,30 a na No12=10000 se ti vejde 600mtrů 0,35 takže 0,30 by se tam mohlo vejít tak 760 až 800metrů

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert