Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NMarek22 - Profil | Pá 1.4.2011 20:17:56

poradí te mi kolik se mi vleze na cívky no.5, no.12 silonu v 0,30? koupil jsem totiž 1200m celt-x takže přemýšlím jestli to dát na ty 5 nebo 12. dík moc

    NGreysmen - Profil | Pá 1.4.2011 18:54:13

    Florish >> jo jo to je abyss

      NFlorish - Profil | Pá 1.4.2011 15:48:12

      Greysmen >> pěknéé pěkné,, to je abbys né?

        Njasommato - Profil | Čt 31.3.2011 23:29:53

        Greysmen >> tak potom to je potom paradna stranka musim si ich poriadne prezret

          NGreysmen - Profil | Čt 31.3.2011 23:12:04

          jasommato >> mě to posílá na dobírku ještě od něj beru nějaké blbosti silokon olej ve spreji (super impregnace látkové boty) nějakej kokpit sprei a dačo iné ;-)))

            Njasommato - Profil | Čt 31.3.2011 23:06:49

            Greysmen >> vdaka skusim ju dakde zohnat

              Njasommato - Profil | Čt 31.3.2011 22:58:00

              Greysmen >> nenapises mi konkretne znacky??
              ja som rezbar a v tychto veciach sa neviznam

                NGreysmen - Profil | Čt 31.3.2011 22:57:31

                jasommato >>

                  NGreysmen - Profil | Čt 31.3.2011 22:54:38

                  jasommato >> čistič je cleean (technické čistidlo neporušující strukturu plastů a plastouhlíkových kompozitů) a mazivo je siliconová vazelína s PTFE + do jednocestných ložisek čistá silikon vazelína

                    Njasommato - Profil | Čt 31.3.2011 22:44:48

                    Greysmen >> prosimta cim to cistis a mazes blizi sa cas kedy to caka aj mna

                      NGreysmen - Profil | Čt 31.3.2011 22:41:58

                      Florish >> a takhle promazaný naviják

                        NGreysmen - Profil | Čt 31.3.2011 22:39:50

                        Florish >> takhle vypadá čištění

                          NFlorish - Profil | Čt 31.3.2011 22:33:19

                          Greysmen >> jasné.. dyžtak se ozvu :)) díky ;)

                            NGreysmen - Profil | Čt 31.3.2011 22:32:45

                            Florish >> není problém, když budeš chtít tak se domluvíme ;-)

                              NFlorish - Profil | Čt 31.3.2011 22:28:23

                              Greysmen >> tož to tě teda obdivuju... :) já bych se bál, že to už nikdy nesložim, a nebo že to složim tak, že z toho bude 5 malých do školky :D:D:D Až budu potřebovat, tak ti pošlu moje GFka na promazání :)))

                                NGreysmen - Profil | Čt 31.3.2011 22:15:25

                                Florish >> třeba sceptr otevřenej poprvé po čtyřech letech

                                  NGreysmen - Profil | Čt 31.3.2011 22:11:51

                                  Florish >> né nebojím mám to v malíku ,dělám dílenskýho technologa a zkušební převodovky skládám daleko složitější .-)) čištění a mazání navijáků dělám jako koníčka pro známé a dostat se k náhradním dílům na navijáky tak bych asi dělal po večerech i servis :-) dělal jsem od Ticy abysse, scepty, dolphiny, od Okumy ,LB, amazonky , zeony a nějaké no name plasťáky a nesmím zapomenout na moje nejoblíbenější navijáky Tokoz MK 110

                                    NFlorish - Profil | Čt 31.3.2011 21:33:24

                                    Greysmen >>mazec... a to se ani nebojíš, že už ho zpátky nesložíš?? :-O

                                      Njasommato - Profil | Po 28.3.2011 22:52:48

                                      Greysmen >> sori dnes trosku nevnimamavi neviem cim to je ale niaknic necitam dokonca
                                      neviem za kolko sa da bezne zohnat na akejsi stranke som ho videl za cosi vise 100 ale to bola slovenska takze su isto o polovicu lacnejsie ja mam dva za 100 aj s postovnym

                                        Červené karty: NeBeroun alias Qwert