Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NGreysmen - Profil | Po 28.3.2011 22:45:49

jasommato >> psal jsem dražší , né těžší

    Njasommato - Profil | Po 28.3.2011 22:42:57

    Greysmen >> no to neni as taka chiba vzhladom na to ze ho mas za den v ruke asi hodinku a na mojich speedmasteroch sa strati tye su dost taske aj same

      NGreysmen - Profil | Po 28.3.2011 22:37:29

      jasommato >> je to stejnej naviják jen má místo kluzných pouzder dodány kuličkové ložiska a je díky nim o drobet dražší

        Njasommato - Profil | Po 28.3.2011 22:33:01

        Greysmen >> inak jedno ma zaujma aky je vlastnerozdiel v chode dolphina a sceptera lebo v konstrukciji je to len pocet lozisk tak ci sa to niako ukazalo na funkciji

          NGreysmen - Profil | Po 28.3.2011 22:30:57

          jasommato >> tak jóóó

            Njasommato - Profil | Po 28.3.2011 22:25:52

            Greysmen >> kasli na plac radsej ho porybarsky zapi

              NGreysmen - Profil | Po 28.3.2011 22:17:56

              jasommato >> ;, -))) asi ten úspěch opláču

                Njasommato - Profil | Po 28.3.2011 22:16:14

                Greysmen >> to si pametam a moj hlas bi si aj ziskal len sa nenasiel protikandydat takze si vlastne vihral kontumacne

                  NGreysmen - Profil | Po 28.3.2011 22:14:10

                  jasommato >> koukni o kus níž na moje zápysy mám sceptry a taky jsem tady z bazaru přikoupil dolphiny , Chtěl jsem pak kandidovat na čestného předsedu klubu sceptristů a dolphinistů ;-)))))))))

                    Njasommato - Profil | Po 28.3.2011 22:05:41

                    Greysmen >> veru je to sikovny chlapec
                    aj nad nim som chvilu rozmislal ale nakoniec som zohnal v bazare jazdeneho dolphina v dobrom stave s technickou aj emisnou a s malo kylometrami za dobru cenu tak som sa rozhodol prenho a zatial nelutujem

                      NGreysmen - Profil | Po 28.3.2011 21:58:02

                      jasommato >> to jo ale to byl rozebranej poprvé od 5.2006. tehdy byl koupenej jsou teda kolegovo ale já na nich prováděl čištšní a mazání tady je složenej a tahající rybu ;-))))))

                        Njasommato - Profil | Po 28.3.2011 21:48:40

                        Greysmen >> simpatycky chlapec ale zlozeny a tahajuci rybu vizera este lepsie

                          NGreysmen - Profil | Po 28.3.2011 20:57:01

                          jasommato >> jmenuje se ABYSS a takhle vypadá rozloženej ;-))

                            Njasommato - Profil | Po 28.3.2011 19:45:48

                            MOSPA >> Marek22 - 28.3.2011 15:41:13 >> dobre tak mame tie iste
                            inak rozdiel v kvalite tam neni mozno v hmotnosti a hlavne v prestizi
                            ABBYS ta navise nepusti do tohoto klubu

                              Nwalisz - Profil | Po 28.3.2011 19:17:38

                              Tak stále nemá někdo navíc jednu cívku Scepter GF 6000 ? Dal bych za ně klidně dvě cívky
                              GX 10000.

                                NFlorish - Profil | Po 28.3.2011 18:54:52

                                Martin... >> aháá..tak to jo... :))

                                  NMartin... - Profil | Po 28.3.2011 18:48:56

                                  Florish >> ty se berou, jen Mivardi už skončilo :-)

                                    NFlorish - Profil | Po 28.3.2011 18:47:01

                                    Martin... >> alivia se neberou na krám?? :-O

                                      NMartin... - Profil | Po 28.3.2011 18:45:57

                                      Florish >> tak Alivia jsou oproti nim zlatý, na ty skoro nechodí reklamace a jsou supr, na Mivardi skoro každý prodej reklamačka a vesměs se to řešilo kus za kus :-( škoda, že se už neberou na krám

                                        NFlorish - Profil | Po 28.3.2011 18:43:27

                                        Martin... >> jj, to je možný... Já mám alivia za 1000kč/kus a ty už vydržely i to, při čem sem je předem odepsal....

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert