Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NMartin... - Profil | Po 28.3.2011 18:41:25

Florish >> no v ruce vypadají, ale jinak fakt kvalita Mivardi je hodně slabá, pár jedinců bude mít štěstí na dobrý klacky nebo nemají takové nároky, že by byly spokojeni i s Lipnem, ale je to děs...vím o čem mluvím

    NFlorish - Profil | Po 28.3.2011 18:36:13

    Martin... >> no nevim.... měl sem je v ruce a vypadaly fakt pěkně...

      NMartin... - Profil | Po 28.3.2011 18:34:37

      Florish >> Mivardi je jen pozlátko, kvalitou úplně někde jinde. Na pohled pěkný, pokud to využíváš jen občasně, tak ti vydrží nějaký pátek, ale jinak probrečíš nad výdělkem i reklamací :-(

        NFlorish - Profil | Po 28.3.2011 18:29:30

        Ondrez >> z té levnější kategorie by vzal urcite Daiwu Black Widow, nebo shimano alivio CX... pokud bys chtěl dat ty 2tis, tak sou na trhu krásné proutky Mivardi - Emperor... krásně tenké pruty...http://www.usumce.cz/prut-mivardi-emperor-carp-3-6-​m-2-50-lb-/-3d.html

          NMarek22 - Profil | Po 28.3.2011 17:33:33

          dík všem

            NGreysmen - Profil | Po 28.3.2011 16:26:33

            MOSPA >> Marek22 - 28.3.2011 15:41:13 >> na to značení, se ,sf, ss, vůbec nekoukej každej typ je vyráběnej ve třech převodech a každej rok v jiný barvě z toho by jsi měl za chvilku v hlavě guláš já mám sceptry i dolphiny a oboje super

              NEmilooo - Profil | Po 28.3.2011 15:47:40

              MOSPA >> Marek22 - Já Ti psal radu na sz.

                NMarek22 - Profil | Po 28.3.2011 15:41:13

                tak nakonec po náhodě jsem sehnal dva kusy TICA DOLPHIN SE 8000 a už jedou ke mě:-) už se na ně těším a jsem zvědavý na rozdíl mezi ABBYSem

                  Njasommato - Profil | Po 28.3.2011 13:02:05

                  MOSPA >> Marek22 - 28.3.2011 12:59:03 >> tak potom som ti asi neporadil
                  ja som ich ani neplanoval boli tu na bazare celkom sami pacili tak som ich proste zobral ale teras ked ich us poznam tak bi som ine nebral

                    NMarek22 - Profil | Po 28.3.2011 12:59:03

                    jasommato >> na internetu je to divně psané ale určo máš 4,1:1

                      Njasommato - Profil | Po 28.3.2011 12:57:03

                      MOSPA >> Marek22 - 28.3.2011 12:48:03 >> musim sa na to pozret ked pridem domov

                        Njasommato - Profil | Po 28.3.2011 12:56:30

                        MOSPA >> Marek22 - 28.3.2011 12:48:03 >> ja som si nebol isty aky maju prevod tak som ich pozrel na nete ja si pametam len ze su to SE ale asi mas pravdu teras som to pozrel a nasiel som SE aj take aj take tak us neviem

                          NMarek22 - Profil | Po 28.3.2011 12:48:03

                          jasommato >> já měl právě v hlavě že SE jsou 4,1:1 a SF jsou 5,2:1

                            Njasommato - Profil | Po 28.3.2011 12:34:51

                            MOSPA >> Marek22 - 28.3.2011 12:26:30 >> ja mam SE cka to su s prevodom 5,2:1 a som s nimispokojny aked mas daleko vivezene aspon sa tolko nenakrutis

                              NMarek22 - Profil | Po 28.3.2011 12:26:30

                              poraďte mám vzít i ty doplhiny SF s převodem 5,2:1???

                                NMarek22 - Profil | Po 28.3.2011 12:19:15

                                Greysmen >> jo tak ty cívky si vyberu tyto, akorát mám problém sháním dolphina s převodem 4,1:1 a toho už nikde nemají mám vzít i tu 5.2:1? Nevíte někdo kde bych sehnal dolphin se s převodem 4,1:1???

                                  Njasommato - Profil | Ne 27.3.2011 23:15:36

                                  Ondrez >> ja som si priplatil o tisicku viac 100 evro a kupil som speedmastre 12stop 2,5lb trojdiely proste nadhera

                                    NGreysmen - Profil | Ne 27.3.2011 11:36:11

                                    MOSPA >> Marek22 - 27.3.2011 4:24:06 >> doporušil bych ti velikosti No4=5000 a No8=8000 na tu 5000 se vejde 300 metrů třicítky a na 8000 se vejde 500 metrů třicítky kdyby jsi náhodou vyvážel

                                      NMarek22 - Profil | Ne 27.3.2011 4:24:06

                                      Greysmen >> můžu si je libovolně zvolit.

                                        NGreysmen - Profil | So 26.3.2011 20:15:52

                                        MOSPA >> Marek22 - 26.3.2011 19:50:03 >> z jakými cívkami ti to jde teď koupit?

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert