Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NMarek22 - Profil | So 26.3.2011 19:50:03

ahojte potřebuji poradit budu kupovat ted dolphiny a můžu si tam nakombinovat cívky. Budu převážně chytat odhozem jaké velikosti cívek zvolit? Ja měl v plánu 6 a 8. Poraďte děkuji

    NMaikl123 - Profil | So 26.3.2011 16:39:04

    Konečně jsou doma. Díky Vám všem za vaše příspěvky, přesvědčili jste mě.

      NEmilooo - Profil | So 26.3.2011 14:39:15

      Nazdarek panové.Nemate někdo na prodej 1ks navijaku Tica dolphin nebo sceptr?

        NFlorish - Profil | So 26.3.2011 0:07:33

        neutral >> co cože?? :D

          Nneutral - Profil | Pá 25.3.2011 20:34:37

          Florish >> ehm-coze?

            NMartin... - Profil | Pá 25.3.2011 14:53:51

            Ondrez >> nevím, do tohoto bych nejspíš nešel, ta značka nemá s kaprařinou moc společného, spíš bych vzal ty Daiwy. Joo já ti totiž omylem poslal na dvojdíly, trojdíly jsou zde http://red-fish.cz/prut-daiwa-black-widow-carp-36m-​3lbs-3-dilny-p1278

              NOndrez - Profil | Pá 25.3.2011 14:49:22

              Martin... Díky za odkazy... ta Daiwa se mě líbí, ale dlouhá přepravní délka. Co říkáš na tohle.... http://www.rybolov.cz/pruty/pruty-kaprove-delene/di​amond-carp

                NMartin... - Profil | Pá 25.3.2011 14:46:03

                Ondrez >> nebo tyhle nevypadají špatně, loni jsem je bral tatíkovi a je z nich moc nadšený http://red-fish.cz/prut-spro-royalty-carp-36-m-325-​lbs-3-dily-p1989

                  NMartin... - Profil | Pá 25.3.2011 14:44:54

                  Ondrez >> zkus juknout na http://red-fish.cz/prut-daiwa-black-widow-carp-36m-​275lbs-p1277
                  Možná bych vzal na házení ty 3lbs.

                    NOndrez - Profil | Pá 25.3.2011 14:25:33

                    Zdravím kolegy Sceprtrysty, poraďte mi prosím nějaký třídílný proutek 12ft pro tyto super na vijáky. Na odhoz tak do 2000,- za kus!!!

                    Díky moc!!!

                      NFlorish - Profil | Čt 24.3.2011 21:29:58

                      Parádní navijáky... dneska sem je byl po dlouhé zimě otestovat k vodě a super.... parádní stroje... Lidi, kupujte, dokud jsou! :))

                        Njasommato - Profil | Pá 18.3.2011 10:21:28

                        S.Jakubem >> vdaka ale ja mam tusim 9ky a vecinou mi stacia len ras za cas jazdime na kralovu a tam potrebujem minimalne tie 12ky a zo slabsim vlascom v mojich mam hrubi koli tomu ze vecsinou chitam v dost zarastenych vodach takze nemozem menit ale musim od dakoho kupit druhi par

                          NS.Jakubem - Profil | Pá 18.3.2011 9:15:53

                          jasommato >> Ahoj mam tu 2x civky NO.10 klidně bych je vyměnil za NO.5 nebo NO.8

                            Njasommato - Profil | Čt 17.3.2011 23:39:41

                            nechcete niekto predat par cievok no.12 dost bi sa mi zisli

                              NGreysmen - Profil | So 12.3.2011 1:34:54

                              Patrik - >> tak se ze mě stal sceptrista-dolphinista :-)) a tímto se hlásím na funkci čestného předsedy ;-))) ke Sceptrům GF 4,1:1 přibyli Dolphiny SE 5,2:1 jóóó TICA "keep it forever"

                                NTomPol - Profil | Čt 10.3.2011 11:25:56

                                zdravím, v bazaru nabízím dvě nové cívky(scepter) velikost no. 10, má-li někdo zájem..........

                                  Njasommato - Profil | Út 8.3.2011 11:50:02

                                  walisz >> ja bi som parik 10000 bral len je problem s objednavkou zisli bi sa na kralovu

                                    Nwalisz - Profil | Út 8.3.2011 10:00:11

                                    Martin... >> To je škoda no :-/ já právě dostal 4 cívky 10000 a jelikož vůbec nevyvážím a nahazuji tak maximálně 100m tak mi jsou docela na nic:-D

                                      NMartin... - Profil | Út 8.3.2011 9:04:41

                                      walisz >> zrovna teď když už je nemám....já jsme sháněl ty velký a rok jsem nemohl sehnat :-) až pak nějaké 9000

                                        Nwalisz - Profil | Út 8.3.2011 9:00:33

                                        Koukám že po těch menších cívkách je docela poptávka :-D

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert