Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NS.Jakubem - Profil | Po 7.3.2011 20:05:22

Ahoj nemátě někdo doma navíc cívku 6000 ? Vyměnil bych jí za 9000 :))
Mam Sceptery GFka :))

    NS.Jakubem - Profil | Po 7.3.2011 16:47:10

    walisz >> Ahoj škoda mam doma jenom 9000 kdyby jsi chtěl :))

      NHromy - Profil | Po 7.3.2011 16:36:40

      walisz >> Pozdě.Měl jsem 6000 ale už jsem je vyměnil. Škoda :(

        Nwalisz - Profil | Po 7.3.2011 16:31:17

        Chtěl bych se zeptat, zda někdo nemá nevyužité cívky 5000 nebo 6000? Zakoupil sem navijáky scepter GX a u obou mam dvě cívky 10000, které nevyužiji. Patrně to vyřeším podmotáním, ale kdyby měl někdo zájem o výměnu, tak dejte vědět.

          NGrasel - Profil | St 16.2.2011 20:38:07

          Moje :-)

            NGreysmen - Profil | Út 15.2.2011 7:23:43

            Zdravím všechny, neměl by náhodou někdo na prodej jednu starší ticu scepter či dolphin s převodem 5.2 : 1 ? po funkční stránce O.K (s rozumnou cenou bych vzal i dvě) stačil(i) by mi i jen s jednou mělkou cívkou

              NHromy - Profil | Čt 10.2.2011 0:46:00

              Greysmen >> :)))

                NGreysmen - Profil | Čt 10.2.2011 0:42:21

                Hromy >>

                  NHromy - Profil | Čt 10.2.2011 0:40:44

                  Greysmen >> Jo díky :)

                    NGreysmen - Profil | Čt 10.2.2011 0:39:09

                    Hromy >> tady máš velikosti

                      NHromy - Profil | Čt 10.2.2011 0:37:24

                      Greysmen >> Ok :) Tak 10000 scháním no :)

                        NGreysmen - Profil | Čt 10.2.2011 0:36:35

                        Hromy >> jo

                          NHromy - Profil | Čt 10.2.2011 0:34:47

                          Greysmen >> 10000 je největší ?

                            NGreysmen - Profil | Čt 10.2.2011 0:34:19

                            Hromy >> cívka 10000 má označení No12

                              NGreysmen - Profil | Čt 10.2.2011 0:33:40

                              Hromy >> 12000 neexistuje

                                NHromy - Profil | Čt 10.2.2011 0:30:39

                                Za dvě 6000 bych vzal dvě 10000.

                                  Nfishmen17a - Profil | Čt 10.2.2011 0:07:56

                                  Jsou to dost dobré navijáky, ale po roce mi v jednom při stahování těžkého olova nabo dvou kuliček pod háčkem v navijáku jakoby tukne v převodu. Jinak vše OK

                                    NHromy - Profil | Čt 10.2.2011 0:04:40

                                    Kluci nevyměnil by někdo cívky na Sceptera ? Za 6000 by vzal dvě 10000 nebo 12000.

                                      NHromy - Profil | Po 31.1.2011 18:10:27

                                      Florish >> Ok

                                        NFlorish - Profil | Po 31.1.2011 17:01:35

                                        Hromy >> To je vcelk jedno co tam dáš. A to, že žlutý silon bude plašit kapry neni zas taková pravda. Kolega má taky žluté synergy, a že by měl nějak mín záběru jak já, to se říct nedá... Já mám vlasec CAMU a jako škovku šedý monofil 0,45 a záběrů byl ostejně...

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert