Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 21:46:07

Greysmen >> Já dám dopředu 0.40mm čirej silon. Tak 10m.

    NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 21:45:35

    Zindys >> Uvidíme ještě ;-)

      NGreysmen - Profil | Ne 30.1.2011 21:43:06

      Hromy >> já používám čirej vlasec a na kunci mám spaidra(šnůru) na 52 kg cca 10 metrů a nezdálo se mi že by to ryby plašilo

        NZindys - Profil | Ne 30.1.2011 21:42:52

        Hromy >> jojo, ale ten Kryston si myslím bude zbytečnej... ale nevím. je ho 1000 m, tak aby jste ho s tátou použili... já ho beru pro mě i pro Pavla.

          NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 21:36:10

          Zindys >> Tak já taky vemu nějakej čirej silon.

            NZindys - Profil | Ne 30.1.2011 21:33:43

            Hromy >> já mám červený Tritanium...taky tam budu dávat letos jen čirej silon 0,40 mm. na doporučení vezmu Kryston Krystonite

              NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 21:32:27

              Zindys >> No právě proto tam chcu dát něco jinýho :)

                NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 21:31:54

                Greysmen >> Tak chtěl bych mít ve předu něco silnějšího aby to víc vydrželo a a aby to neodrazovalo ryby. Myslím že je lepší nějaká 0.40mm čirá než žlutá 0.35mm ne ?

                  NZindys - Profil | Ne 30.1.2011 21:31:30

                  Hromy >> ten by mohl ryby plašit...

                    NGreysmen - Profil | Ne 30.1.2011 21:29:55

                    Hromy >> záleží na tom proč to tam chceč dát

                      NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 21:29:29

                      Zindys >> No je to ten žlutej Synergy.

                        NZindys - Profil | Ne 30.1.2011 21:28:32

                        Hromy >> čirej silon, když máš barevný vlasce ;o)

                          NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 21:27:28

                          A nebo nic ?

                            NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 21:25:17

                            Zindys >> Mám tu 0.35mm a chcu se zeptat co mám dát dopředu ? Pletenku nebo nějakej čirej silon 0.45mm ?

                              NMartin... - Profil | Ne 30.1.2011 21:24:27

                              Hromy >> povídej, přeháněj :-)

                                NZindys - Profil | Ne 30.1.2011 21:21:38

                                Hromy >> co potřebuješ vědět ohledně silonu ?

                                  NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 21:20:01

                                  Kluci jste tady někdo ? Chtěl bych se na něco zeptat ohledně silonu.

                                    NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 20:44:08

                                    Martin... >> Přesně...

                                      NMartin... - Profil | Ne 30.1.2011 20:43:27

                                      Hromy >> jedině GE :-)

                                        NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 20:40:16

                                        Martin... >> Taky GE :)

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert