Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 20:39:36

Florish >> Ano Shimano Alivio CX 3LB

    NMartin... - Profil | Ne 30.1.2011 20:35:30

    =)

      NFlorish - Profil | Ne 30.1.2011 20:31:41

      Hromy >> čo to je za pruty? alivia?

        NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 19:57:17

        Greysmen >> Normálně...Já umím zdolávat ají naopak...Jakože v pravý prut a v levý kličku. Ale vyhovuje mi to v levý prut a v pravý kličku.

          NGreysmen - Profil | Ne 30.1.2011 18:03:34

          Hromy >> já onehdá viděl zdolávat leváka kolegovo prut v obráceném gardu a on levou rukou držel kličku a pravou pohyboval prutem jakoby kličkou

            NGreysmen - Profil | Ne 30.1.2011 17:55:50

            Hromy >> ne blbě to nevypadá jen mě zajímá jak to praktikuješ když zasekáváš třeba v nepřítomnosti kámoše jeho pruty, nebo někdo ty tvoje

              NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 17:52:04

              Greysmen >> Jo jsem levák. Vím vypadá to blbě. Ale nemůžu zato že jsem levák.

                NGreysmen - Profil | Ne 30.1.2011 17:50:57

                Hromy >> teď jsem se tepřiv všiml těch navijáků ty jsi levák?

                  NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 17:40:39

                  Greysmen >> přesně tak :)

                    NGreysmen - Profil | Ne 30.1.2011 17:36:27

                    Hromy >> tak je to správné, tak to má byť ?-)))

                      NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 17:34:27

                      Greysmen >> To ne. Když jsem to slíbil tak to dodržím.

                        NGreysmen - Profil | Ne 30.1.2011 17:33:31

                        Hromy >> tím Olé jsem myslel jako "dobrý" žes to postavil jsem myslel že se na to vybodneš :-)))))

                          NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 16:39:56

                          Greysmen >> Neni to žádná super výbava ale nato že si nevydělávám tak to je dobrý.

                            NGreysmen - Profil | Ne 30.1.2011 14:19:44

                            Hromy >> Ólé

                              NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 10:21:24

                              Greysmen >> Další

                                NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 10:19:04

                                Greysmen >> Další

                                  NHromy - Profil | Ne 30.1.2011 10:17:56

                                  Greysmen >> Tady něco teda máš... Ale nic moc.

                                    NHermis_s - Profil | So 29.1.2011 19:40:47

                                    Florish >> Na kolenou?

                                      NHromy - Profil | So 29.1.2011 19:39:20

                                      Greysmen >> Bohužel jsem neměl čas :( Byl jsem na dvouch hokejích a ted jsem přišel. Zítra ráno vyfotím a kolem 12:00 to sem dám.

                                        NFlorish - Profil | So 29.1.2011 18:57:12

                                        Hermis_s >> ale prosimtě :D

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert