Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NGreysmen - Profil | So 29.1.2011 18:56:14

Hromy >> tak co je? jsi to zapoměl postavit?

    NHromy - Profil | Pá 28.1.2011 18:43:35

    Greysmen >> Samozdřejmě. Zítra v pokoji postavím a vyfotím a hodím to sem :)

      NGe-MA - Profil | Pá 28.1.2011 18:40:11

      Greysmen >> přesně tak

        NGreysmen - Profil | Pá 28.1.2011 18:29:42

        to se to tady začíná ubírat nějak jiným směrem tak aby jsme se vrátili k tématu hoši už je máte připravený????

          NHromy - Profil | Pá 28.1.2011 18:20:00

          Greysmen >> Přesně...

            NGreysmen - Profil | Pá 28.1.2011 18:17:06

            Hromy >> taky mám teleskopový stádium za sebou na přepravu dobrý ale delička je dělička prošel jsem i třídílným obdobím ale dvoudíl je dvoudíl dneska mi je jedno jesti jdu k vodě na čtyři hodiny nebo čtyři dny pruty jezdí pořád stejný jen těch věcí kolem je na ty čtyři hodiny sakra znatelně míň :-)))))))))

              NHromy - Profil | Pá 28.1.2011 18:10:09

              Greysmen >> Tak stačí to. Já jsem s teleskopama začinal a bylo to vpohodě. Ale děličce se teleskop nevyrovná.

                NGreysmen - Profil | Pá 28.1.2011 18:07:51

                Hromy >> myslíš?????

                  NHromy - Profil | Pá 28.1.2011 18:06:02

                  Ondrez >> Teleskop je dobrý na krátké vycházky.

                    NGe-MA - Profil | Pá 28.1.2011 17:06:58

                    Ondrez >> Teleskopů jsem míval taky dost,ale teď bych už žadný krom nějaké bolonězky nechtěl.Transpotní délka je fajn ,ale s akcí se děličce nevyrovná.

                      NOndrez - Profil | Pá 28.1.2011 15:02:32

                      Díky za reakce, ten Chub mě oslovuje... A co teleskop na krátké vycházky???

                        NGreysmen - Profil | Čt 27.1.2011 21:16:41

                        Ondrez >> mrkni tady do té dikuze je tam vidět akce těch JRC J4D http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=636026

                          NGreysmen - Profil | Čt 27.1.2011 16:31:39

                          Ondrez >> zkus mrknout na tohle měl jsem je v ruce, ale jen na krámu a ta akce byla libová, přemýšlel jsem o nich jako o druhejch (záložních) http://www.chytapust.cz/jrc-prut-j4d-12ft-3lb-11-zd​arma/d-72090/

                            NHermis_s - Profil | Čt 27.1.2011 14:14:20

                            Hromy >> Nemit alivio nalepku shimano,tak po tom pes ani nestekne.

                              NGe-MA - Profil | Čt 27.1.2011 10:39:58

                              Ondrez >> Já mám Chub Snooper,bral jsem je jako z nouze cnost,ale musím uzat že jsem opravdu překvapen za ty prachy u nás nekoupíš nic lepšího.Navíc dostaneš nějakou záruku od Chubu ,sice netuším jak by se postupovalo v případě reklamace ,ale to je asi jedno:-)

                                NHromy - Profil | St 26.1.2011 20:53:01

                                Ondrez >> Přesně tak skus Shimano Alivio.

                                  NZindys - Profil | St 26.1.2011 20:39:35

                                  Ondrez >> Mrkni třeba na Shimano Alivio

                                    NMartin... - Profil | St 26.1.2011 20:38:28

                                    Pokud by někdo měl zájem, tak dokážu sehnat 3ks úplně nových s plnou zárukou Shimano Speedmaster AX 12ft a 3lbs, 50mm první očko, dvojdíl. Cena levnější než kdekoliv na eshopech. Kdo by měl zájem stačí poslat SZ

                                      NOndrez - Profil | St 26.1.2011 20:37:20

                                      Nazdáre, mám taky Ticky... poraďte mi k nim nějaké proutky tak do 1500,- kus! Přivítám i teleskopy... Díky moc!!!

                                        NHromy - Profil | St 26.1.2011 12:51:54

                                        Neprodává taky někdo nějakou Ticu ?

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert