Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NMartin... - Profil | Po 24.1.2011 23:30:48

Hermis_s >> já jsem se právě nedávno doslechl, že se už přestaly vyrábět, ale zas se začly vyrábět nějaký nový, modrý GF a to je prej hnus, tak nevím :-)

    NHromy - Profil | Po 24.1.2011 23:29:22

    Zindys >> Však jo :) Já jsem nenapsal že uvidí všechny rozdíly. Chtěl jsem mu poslal jen jak vypadají vzhledově :)

      NHermis_s - Profil | Po 24.1.2011 23:28:34

      Martin... >> To je pro me novinka,ze se prestaly GX ka vyrabet.Mam zkusenost jak s radou GX,tak GF a rozdil jsem po roce nepoznal.Uvidime,kdyz sezenu ultegry XT,tak sahnu po nich.

        NZindys - Profil | Po 24.1.2011 23:28:25

        Hromy >> vzledově jo, ale rozdíly můžou být i uvnitř navijáku. takže je nevidí všechny.

          NHromy - Profil | Po 24.1.2011 23:26:52

          Zindys >> Asi rozdíl jak vypadají ! GF a GX je vzhledově uplně jiný.

            NMartin... - Profil | Po 24.1.2011 23:26:17

            Hermis_s >> ty nový GXka jsou dělané na nové platformě, což se projevilo i na vzhledu navijáku. Pokud někdo chce zlepšit dokonalé, tak jsou to kroky dozadu a tady se to jen potvrdilo. GX má větší vůli v soukolí, už se nevyrání a doprodávají se zásoby a znova se přešlo k výrobě starých dobrých GF :-)

              NZindys - Profil | Po 24.1.2011 23:25:52

              Hromy >> jaký rozdíly? já vidím rozdíl jen ve vzhledu, dovnitř těch navijáků nevidím, tak jak pak může vidět rozdíly? zajímavé...

                NZindys - Profil | Po 24.1.2011 23:24:46

                S.Jakubem >> a GF jsou taky hezčí. a to o dost. ty GX bych nebral ani zadarmo ;))

                  NHermis_s - Profil | Po 24.1.2011 23:23:42

                  Martin... >> Byl si rychlejsi,na druhou stranu nikdo nerekl proc jsou lepsi:))

                    NHromy - Profil | Po 24.1.2011 23:23:19

                    S.Jakubem >> Kubo tady vidíš rozdíl mezi GF a GX

                      NHermis_s - Profil | Po 24.1.2011 23:23:07

                      S.Jakubem >> Zalistuj par str. dozadu,vsechno se tu uz psalo.

                        NMartin... - Profil | Po 24.1.2011 23:22:29

                        S.Jakubem >> přečti si celou diskuzi a dozvíš se, že GF a GE jsou lepší oproti GX, je to možná i na této stránce nebo o stránku zpět

                          NHromy - Profil | Po 24.1.2011 23:22:27

                          Tica Scepter GX

                            NHromy - Profil | Po 24.1.2011 23:22:11

                            S.Jakubem >> Tica Scepter GF

                              NS.Jakubem - Profil | Po 24.1.2011 23:21:30

                              jasommato >> Joo ty jsou pěkný ale na mě už drahý :((

                                Njasommato - Profil | Po 24.1.2011 23:20:37

                                S.Jakubem >> velkost je tam jedna len hlbka cievok je ina ale ktore su lepsie ti nepoviem ja mam dolphini

                                  NS.Jakubem - Profil | Po 24.1.2011 23:19:53

                                  Hermis_s >> Jo ale já se ptam jaký je v tom rozdíl mezi GX a GF kvalitou nebo velikostí ?

                                    NHermis_s - Profil | Po 24.1.2011 23:18:02

                                    S.Jakubem >> Na velikosti nezalezi:)

                                      NHromy - Profil | Po 24.1.2011 23:17:29

                                      S.Jakubem >> Všechny Sceptery jsou dobrý.

                                        NS.Jakubem - Profil | Po 24.1.2011 23:15:59

                                        Prosim vás hodně ste mi někteří poradily :)), prosim vás jaké Sceptery jsou lepší GF nebo GX A nebo je to jenom o velikosti ?

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert