Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NDemon81 - Profil | Po 24.1.2011 21:23:31

Zdarec, chci si pořidit Sceptery GF,ale mam v tom trochu chaoz. Podle Cadoxu což by měl byl oficialni dovozce,by GF mělo mit převod 5,2:1. Ale na některych e-shopech jsem našel GFka s převodem 4,1:1 a jsou většinou ve slevě. Tak mě napada, bud je to nějaká druho vyroba a nebo jsou to starši modely.
Nevite jak to s tím převodem je??

A ještě se chci zeptat jaky převod preferujete 5,2:1 nebo 4,1:1 A jaky by jste mi doporučily? Převážně budu chytat na odhoz do 80m a olovo do 100g. (prut bude SpeedMaster 3.66 3lb) Někdy i větši vzdalenost na vyvážku.

moc diky za všecky rady a vaše postřehy.

    Npetr.fish - Profil | St 12.1.2011 22:09:28

    Florish >> aha tak to jo :D :)

      NCarper_Andrew - Profil | St 12.1.2011 20:09:55

      Martin... >> na mojom jednom GF tiež nejak rachoti(fungel nove obe navijaky) ale iba ak pomaly navijam a navijak je rovno.. neviem.. dufam ze nic vazne.. druhy to nerobi.. ale inač super...

        Nangelo - Profil | St 12.1.2011 16:11:39

        Martin... >> aha...taky si myslim ze ten starsi typ je lepsi

          NMartin... - Profil | St 12.1.2011 16:09:49

          angelo >> ten tam právě nebyl, bylo to přímo v těle navijáku a navíc to není konstrukcí už ten starej dobrej Scepter

            Nangelo - Profil | St 12.1.2011 16:07:36

            Martin... >> to bylo mozna tim plastovym krouzkem

              NFlorish - Profil | St 12.1.2011 16:00:05

              Martin... >> já jsem taky zvolil GF a nelituju...

                NMartin... - Profil | St 12.1.2011 15:23:58

                Florish >> včera jsem se díval na to GX a docela jsme se zhrozil, nějak divně to v něm rachotilo :-D možná že se to vyběhá, ale do toho GX bych sám nešel

                  NFlorish - Profil | St 12.1.2011 15:06:27

                  S.Jakubem >> jj za mě určitě ano, a je už na tobě jestli vemes GF, GE nebo GX...

                    NFlorish - Profil | St 12.1.2011 15:05:51

                    petr.fish >> ne však v poho ... :-), jen takovou fotku jsem hodně dlouho neviděl :)

                      Nmico - Profil | St 12.1.2011 12:47:38

                      S.Jakubem >> zalezi jak provozujes kaprarinu tie 9000 su dela a dost velke.ale to uz musis vediet ty tak dobry vyber ti prajem :-d

                        Npetr.fish - Profil | Út 11.1.2011 22:59:58

                        Florish >> a proč?? tak když jsem levák (všichni nejsme stejní) :)

                          NS.Jakubem - Profil | Út 11.1.2011 21:54:26

                          mico >> jj já mam v plánu tyto Sceptery GF 9000

                            Nmico - Profil | Út 11.1.2011 21:46:57

                            S.Jakubem >> tiaz som ich kupoval teda lepsie povedane jezisek doniesol a su fakt dobre ja mam gx 6000.

                              NS.Jakubem - Profil | Út 11.1.2011 21:44:41

                              Florish >> Takže myslíš že mam jít do těch Scepteriků ? :D :D

                                Njasommato - Profil | Út 11.1.2011 21:36:03

                                Michal S. >> ako maly som mal klucky na este starich mk 100 ties na pravo a sice som ich rychlo prehodil hned ako som zistil ze sa to da ani teras bi som s tim nemal problem len bi som po zaseku musel prehadzovat udicu lebo instinktivne bi som po nej visiel pravou

                                  NFlorish - Profil | Út 11.1.2011 21:33:27

                                  Michal S. >> :-D tak tosi taky nedokážu představit.... :D rači bych to nechal tak a hecoval ho, at chčije rychlejc :D:D

                                    NMichal S. - Profil | Út 11.1.2011 21:31:14

                                    Florish >> Dovedeš si představit že se šel tvůj kolega vychcat a musel bys vzít záběr? Já si to představit nedokážu :-D

                                      Njasommato - Profil | Út 11.1.2011 21:28:20

                                      S.Jakubem >> pod kludne do tichto urcite neprestrelis
                                      jamam dolphiny a spokojnost

                                        NFlorish - Profil | Út 11.1.2011 21:27:50

                                        S.Jakubem >> jj, pokud nevíš jaký navijáky, tak buď sceptery, a nebo pokud chceš trochuvíc připlatit tak ultegry... Tady není o čem diskutovat :) o kvalitě se myslím nemusím ani zmiňovat...

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert