Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NS.Jakubem - Profil | Út 11.1.2011 21:25:52

Florish >> Vůbec nevim jaký navijáky :(( ale nějaký plánuji koupit :)

    NFlorish - Profil | Út 11.1.2011 21:20:56

    Michal S. >> jj, každýmu sedí něco jiného, ale první čeho jsem si na fotce všiml, byly právě ty kličky :))

      NMichal S. - Profil | Út 11.1.2011 21:19:39

      Florish >> Jemu by zase neseděli tvoje na levý :-)

        NFlorish - Profil | Út 11.1.2011 21:18:26

        petr.fish >> pěkná fotka, ale nějak mi tam nesedí ty kličky na právě straně :o))

          NFlorish - Profil | Út 11.1.2011 21:17:34

          S.Jakubem >> snáď si taky nechceš kupovat sceptery? :D

            Npetr.fish - Profil | Po 10.1.2011 20:56:12

            Tak já se tedy také přidávám. Upřímně řečeno parádní !!! Sice je mám jednu sezonu ale naprosto bez problému... S přední brzdou je to báseň, když je na prutě pěkný kapr :)

              NS.Jakubem - Profil | Po 10.1.2011 18:10:29

              Greysmen >> Díky :)

                NGreysmen - Profil | Po 10.1.2011 16:27:06

                S.Jakubem >> na 9000 se ti vejde cca 650 možná tam dostaneš i700metrů 0,30 já na ni mám 560metrů 0,35

                  NS.Jakubem - Profil | Ne 9.1.2011 16:41:24

                  Martin... >> Sorry jsem blbej našel jsem :))

                    NMartin... - Profil | Ne 9.1.2011 16:39:11

                    S.Jakubem >> si to tady projdi, je to tady napsaný minimálně 1x a navíc si to spočítej klidně doma, vzorec tady taky je :-)

                      NS.Jakubem - Profil | Ne 9.1.2011 16:37:22

                      kapacita cívky "9000" 0,45mm/280m kolik se tam vejde 0.30mm ? Děkuji '

                        Njasommato - Profil | Ne 2.1.2011 16:54:54

                        Vemínko >> vdaka

                          NVemínko - Profil | Ne 2.1.2011 16:52:19

                          jasommato >> Největší je 12 - 10 000.

                            Njasommato - Profil | Ne 2.1.2011 16:51:33

                            coolenzo >> presne mne ta 9-tka na nase strkovisko staci bohate jazera su male ale plne krikou a bordelu tak potrebujem menej silneho vlasca ale ak v lete pojdeme na kralovu tak je kazdy meter vlasca naviac dobri preto chcem tie najvecsie

                              Ncoolenzo - Profil | Ne 2.1.2011 16:44:08

                              jasommato >> v tom máš naprostou pravdu .. mají jen některý .. možná záleží na dealerovi .. když jsem kupoval , tak byla zrovna jen ta nejmenší .. mi to moc nevadilo a tak jsem objednal , ale když víš přesně co chceš, tak je dobré se informovat případně objednat

                                Njasommato - Profil | Ne 2.1.2011 16:40:56

                                coolenzo >> ja viem len si to radsej overim tu lebo nie vzdy su vsetky k dispoziciji a ak budu mat najvecsiu prave no 10 tak radsej pockam

                                  Njasommato - Profil | Ne 2.1.2011 16:38:44

                                  Martin... >> jasne potom dam vediet

                                    NMartin... - Profil | Ne 2.1.2011 16:33:44

                                    jasommato >> kdyžtak mi pak napiš cenu kolik za ně chtějí, možná bych si 3 kousky vzal :-)

                                      Ncoolenzo - Profil | Ne 2.1.2011 16:32:03

                                      jasommato >> zkušenosti s nimi mít ani nemusí .. jen půjde po té největší co je v nabídce

                                        Njasommato - Profil | Ne 2.1.2011 16:25:42

                                        Martin... >> no to bude akurat ties pouzivam daky sufix len 0,31 ale to je skoro to iste a vyvazame tak na 500 m takze budem mat aj fajnu rezervu do tich pojdem

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert