Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NMartin... - Profil | Ne 2.1.2011 16:21:48

jasommato >> narvu na to cca 750m 0,30mm Sufixe Tritania

    Njasommato - Profil | Ne 2.1.2011 16:18:27

    Martin... >> vdaka
    nevies nahodou aku maju kapacitu??

      Njasommato - Profil | Ne 2.1.2011 16:14:35

      coolenzo >> ja ich mam z druhej ruky a predajca ces ktoreho idem brat cievky s nimi nema ziadne skusenosti a radsej si to overim tu a objednam si ich naistotu ako riskovat ze sa pomili

        NMartin... - Profil | Ne 2.1.2011 16:12:57

        jasommato >> největší označení je No.12

          Ncoolenzo - Profil | Ne 2.1.2011 16:09:48

          jasommato >> to by ti mohl prozradit i tvůj prodejce ne? když jsem kupoval svoje , tak jsem rovnou bral i LC cívky .. hned při objednávání jsme prolistovali jeho katalog od dealera a našli přesně označení atp.

            Njasommato - Profil | Ne 2.1.2011 16:07:16

            napiste mi dakto ake oznacenie maju najvecsie cievky do dolphinu GE ja mam oznacenu no 9 a ta je na priehrady mala tak idem dokupit a neviem ake mam objednat ze ako sa oznacuju tie najvecie

              Nmico - Profil | Pá 31.12.2010 22:02:11

              Martin... >> To uz jsem psal nize :-D to je jedno no neeee :-D

                NMartin... - Profil | Pá 31.12.2010 22:00:40

                mico >> podívej se pořádně, GE a GF se liší tělem od GX

                  Nmico - Profil | Pá 31.12.2010 21:56:30

                  Martin... >> Spravne kolego.nic vic jen civki

                    Nmico - Profil | Pá 31.12.2010 21:55:02

                    Grasel >> ano jen trochu oblejsi tvar ja mam jak sem ti psal 6000 a na jednu civku vejde 0.30 310 metru a na druhu az 420 a to je uz moc si myslim :-D

                      NMartin... - Profil | Pá 31.12.2010 21:53:21

                      koukněte se na tělo GF,GE a GX, jsou zde rozdíly mezi nimi jsou, cívky jsou stejné, liší se jen hloubkou

                        NGrasel - Profil | Pá 31.12.2010 21:50:52

                        mico >> Tam jde jen o velikost cívky,tělo je stejný,ne?

                          Nmico - Profil | Pá 31.12.2010 21:49:42

                          Martin... >> Ono to su uplne kopie len trosku se upravil vzhled nic vic :-D kdyz mi je v prodejne ukazal GF9000 a GX6000 tak uz GF9000 je vicemene uz sumcovy navijak.

                            NGrasel - Profil | Pá 31.12.2010 21:45:35

                            Martin... >> A tak to jo,ale gx je novější model,nemýlím-li se?

                              NMartin... - Profil | Pá 31.12.2010 21:45:04

                              mico >> ono je pravda, že GF nastupuje po GX ale je to druhá serie, která je dělaná na stejné platformě jako GX, tudíž s původníma GF

                                Nmico - Profil | Pá 31.12.2010 21:44:56

                                Hromy >> Porad ich mam u sebe :-D

                                  Nmico - Profil | Pá 31.12.2010 21:43:43

                                  Martin... >> Proc se potom GX delaj z mene lozisky nez GF a proc je psane ze GF je nastupce GX :-D zase je to jen biznis.

                                    NHromy - Profil | Pá 31.12.2010 21:42:23

                                    mico >> přesně tak ;-)

                                      Nmico - Profil | Pá 31.12.2010 21:41:55

                                      Hromy >> Mas pravdu ze je tam rozdil jen ve vzhledu a ma o dve loziska navic ale to neni nikdy podstata.hlavne nech slouzi :-D

                                        NMartin... - Profil | Pá 31.12.2010 21:41:26

                                        Grasel >> spíš rozdíly jsou takové, že GE a GF se dělají na jedné platformě a GX jsou novější typy, které se dělali už na jiné

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert