Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NGrasel - Profil | Pá 31.12.2010 21:40:01

Jedinej rozdíl je v převodech

    NHromy - Profil | Pá 31.12.2010 21:36:57

    mico >> Oba jsou dobrý ale mě se víc líbí GF-ka

      NHromy - Profil | Pá 31.12.2010 21:36:24

      mico >> Tica je kvalita takže bych neřešil jakej je kvalitnější. Tady spíš záleží na barvě ;-)

        Nmico - Profil | Pá 31.12.2010 21:34:07

        Hromy >> Duvod
        :-D

          NHromy - Profil | Pá 31.12.2010 21:29:16

          LordSniper >> Já bych vzal ten druhej ;-) Tica Scepter GF 9000

            NLordSniper - Profil | Pá 31.12.2010 21:24:46

            Je to blbě sorry má to být tohle Tak už sám nevím poradte Tenhle http://www.red-fish.cz/tica-scepter-gx-8000-b.html a nebo Tenhle http://www.kaprarskaspecialka.cz/kaprarskaspecialka​​/eshop/3-1-Navijaky/16-2-Predni-brzda/5/156-​Navijak​-Tica-Scepter-GF-9000 Prosím pište na SZ a pokud nákej z nich máte tak zkušenost s nim Děkuju .

              Nmico - Profil | Pá 31.12.2010 21:17:57

              Ahoj Vsem Tica partakum aj tym ostatnim.Prajem vsecko nej do veho roku 2011.:-DDDD

                NLordSniper - Profil | Pá 31.12.2010 21:08:39

                  NGrasel - Profil | Pá 31.12.2010 20:16:03

                  Připojuji se a všem TICAřům přeju všecko nejlepší do nadcházejicí sezóny 2011,co nejvíce trofejních ryb,zdraví a štěstí přeje
                  Petr

                    NHromy - Profil | Pá 31.12.2010 20:12:39

                    Přeji vám všem kluci všechno nejlepší do Nového roky a hodně nachytaných kaprů. A hlavně to zdravíčko ;-)

                      NMartin... - Profil | Pá 31.12.2010 19:59:19

                      Kluci taky všechno nej do Nového roku a ať je aspoň tak dobrej, jako ten letošní
                      http://www.youtube.com/watch?v=hIOJfYwJVAo

                        NGreysmen - Profil | Pá 31.12.2010 19:01:22

                        VIVA TICA

                        Tak hoši přeji všem SCEPTERISTŮM a DOLPHINISTŮM vše nej, v novém roce 2011 a ať všem slouží jejich mašinky ku stoprocentní spokojenosti ještě dlouhou řadu let ke zdolávání jen těch největších kaprů :-)

                          Npelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - Profil | Pá 31.12.2010 15:50:56

                          bart.bm >> souhlasím s tebou,qwerty je wocas a to turbo!! :D Stačilo mi to s ním 3 dny u vody...hej už nikdy:))

                            NHermis_s - Profil | Pá 31.12.2010 14:15:03

                            Martin... >> Patrik - Ze vas bavi,furt se o nem bavit,jeste kdyz ma ted cervenou,tohle se nedela.

                              NMartin... - Profil | Pá 31.12.2010 13:50:18

                              LordSniper >> cca 600m, kdybys koukl dozadu, tak tam je to napsaný

                                NLordSniper - Profil | Pá 31.12.2010 13:49:07

                                Kolik metrů 0,30 vlasce navinu na Tica scepter GF velikost cívky 9000 ?

                                  NMartin... - Profil | Pá 31.12.2010 13:35:02

                                  Patrik >> jako fakt? no mě urážel už v minulosti :-D

                                    NPatrik - Profil | Pá 31.12.2010 13:17:55

                                    Martin... >> No jo, tak jsem rád, že bart potvrzuje to, co i z jeho příspěvků vyplývá :-) A ještě se mě snažil urážet přes SZ, chudáček :-DD

                                      NMartin... - Profil | Pá 31.12.2010 13:13:39

                                      bart.bm >> až takhle jo? to já ještě uvidím co se vůbec vyvrbí :-D

                                        Nbart.bm - Profil | Pá 31.12.2010 13:11:38

                                        Martin... >> příprava na večer a bude asik krutej :-))

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert