Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NMartin... - Profil | Pá 31.12.2010 13:10:20

bart.bm >> :-D a co jinak?

    Nbart.bm - Profil | Pá 31.12.2010 13:07:23

    Martin... >> asi vím od koho

      NMartin... - Profil | Pá 31.12.2010 13:04:53

      bart.bm >> :o)) tak to je teda síla, taky jsem to slyšel od jednoho borce :-D

        Nbart.bm - Profil | Pá 31.12.2010 12:59:38

        koukám tu byla prde.l :-)) sem se nasmál kuci jak nikdy :-)) no známej sním dělá a prej je stejně tupej i v práci :-)) ale jinak fajn kluk no :-))

          NMartin... - Profil | Pá 31.12.2010 12:22:38

          Patrik >> a on nedá pokoj a zkouší to zas v Kaprařině :-D

            NMartin... - Profil | Pá 31.12.2010 11:36:21

            Patrik >> tak z navijáků sešlo, protože chlapec není schopen se ozvat, a proutky stále rozmýšlím, abych si rozšířil výbavičku, mám dobrou nabídku na Milenka :-)

              NPatrik - Profil | Pá 31.12.2010 11:07:58

              Martin... >> Tak jak sis rozmyslel ty Entohy a Chuby?

                NMartin... - Profil | Pá 31.12.2010 10:47:27

                :-)

                  NPatrik - Profil | Pá 31.12.2010 10:40:59

                  Už jsem mu dal troubovi jako správce otázky červenou, nemůžu se na tu jeho stupiditu dál dívat. Ze začátku jsem se u toho ještě bavil a věřil, že to konečně pochopí a přizná, ale je to marnej boj s člověkem, kterej nepochopí ani věc, co by pochopil každej žák 5. třídy. Akorát by to tady pokračovalo dál a dál to zaplňovalo otázku. Vraťme se prosím k tomu, k čemu ta otázka je. Vaše zkušenosti s danýma navijákama

                    NPatrik - Profil | Pá 31.12.2010 9:41:48

                    NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:58:39 >> ty seš úplnej debil kamaráde, ještě že už jsem šel včera spat a nemusel jsem se tady s volem jako seš ty hádat dál. Když nemáš mozek ani na to, abys pochopil takovou jednoduchou věc, tak to je pak těžký. Děláš tady ze sebe vědátora s rychlostí a dráhou, což je v tomto případě úplně irelevantní a nedokážeš vůbec pochopit, jak to u navijáku funguje. Ještě že tě neznám v reálu, takovýho idiota bych znat ani nechtěl

                      NGrasel - Profil | Pá 31.12.2010 8:41:08

                      Tak vidím že diskuze na úrovni 2.stupně ZŠ neustále pokračuje!Kdo vede?

                        Nroxtidy - Profil | Pá 31.12.2010 8:37:17

                        NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:51:09 >> a proc si teda misto toho trapnyho hadani ten test uz neprovedl? Od zacatku ti pisu, ze si mas namotat x otacek na tuzku a pak x otacek na kybl (nebo cokoliv s vetsim prumerem) a pak tady neco blekotej a zpochybnuj.
                        Neustale se obracis na vypocet drahy, ale to ses vedle jak ta jedle. Dalsi tvoje uvaha se vzdalenosti rolnicky od civky je taky nesmysl. I kdyby rolnicka byla kilometr daleko, tak po x otockach bude na civce navinuta stejna delka vlasce jako kdyby byla rolnicka vzdalena centimetr. Pokud tohle nechapes tak si dopln zakladni vzdelani, ktery ti evidentne chybi!!!

                          Nroxtidy - Profil | Pá 31.12.2010 8:28:14

                          NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:58:39 >> tady mas vzorec pro vypocet obvodu kruhu. Pocitat s drahou a rychlosti je absolutni nesmysl, neni proto ani jeden duvod. Nepotrebujes totiz pocitat drahu nejake rolnicky. I kdyby byla rolnicka kilometr daleko od civky tak se po x otockach kolem osy navine na civku stejna delka vlasce jako kdyz by byla rolnicka vzdalena centimetr.Pokud tohle nechapes, tak si prosim te dopln zakladni vzdelani! Udelej si ten test s kyblem a tuzkou (o kterym ti pisu od zacatku) nebo s jakymkoli navijakem a teprve pak tady neco blekotej.

                            NHromy - Profil | Pá 31.12.2010 0:43:35

                            Už jste usly nebo co ?

                              NMartin... - Profil | Pá 31.12.2010 0:00:39

                              NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:58:39 >> ale to cos tady předváděl, mluví za vše, holt z tohoto se už nevyhrabeš

                                NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 23:58:39

                                Martin... >> tím, že něčemu nevěřím, ze sebe nedělám vola..

                                  NMartin... - Profil | Čt 30.12.2010 23:57:16

                                  NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:55:32 >> a u Tebe ještě udělej ze sebe vola přede všema :-)

                                    NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 23:55:32

                                    Martin... >> věřím tomu, co vidím..
                                    a stále platí ono staré: důvěřuj, ale prověřuj!!

                                      NMartin... - Profil | Čt 30.12.2010 23:53:17

                                      NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:51:09 >> tak to udělej a přestaň plácat nesmysly, seš tady jedinej, který tomu snad i věří, že máš pravdu

                                        NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 23:51:09

                                        Martin... >> neuvěřím, dokud sám neprovedu test!!

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert