Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NMartin... - Profil | Čt 30.12.2010 23:47:50

NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:45:04 >> to jo, ale taky i naplněním cívky, převod ti jen určuje jakou rychlostí se to bude navíjet na cívku o stejné tlouštce, při jiné to je jen druhá část rovnice, pochop to ty blboune

    NHromy - Profil | Čt 30.12.2010 23:45:44

    Zindys >> No jo

      NHromy - Profil | Čt 30.12.2010 23:45:37

      NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:45:04 >> Stejně máš pravdu ty ;-)

        NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 23:45:04

        Martin... >> rychlost je daná převodem

          NZindys - Profil | Čt 30.12.2010 23:44:15

          Hromy >> nech je, právě to je zajímavý :o)))

            NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 23:44:12

            Hromy >> musím

              NHromy - Profil | Čt 30.12.2010 23:43:39

              NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:39:32 >> Už to snima neřeš.

                NMartin... - Profil | Čt 30.12.2010 23:41:38

                NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:39:02 >> rychlost navíjení je dána převodem ale taky i průměrem cívky, jinak se ti bude rychle navíjet vlasec na menší průměr a jinak na větší průměr, to jsem ti vysvětlil už s tou přívlačí

                  NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 23:39:32

                  Martin... >> ne, rychlost je pevně dána převodem!!

                    NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 23:39:02

                    Martin... >> ale dráha je najednou větší (delší) jak je to možné???

                      NMartin... - Profil | Čt 30.12.2010 23:38:59

                      NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:37:45 >> bod otáčení se nemění, rychlost navíjení se mění podle průměru cívky na kterou je vlasec navíjen

                        NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 23:38:12

                        Martin... >> rychlost je konstantní, nebo se pletu?

                          NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 23:37:45

                          Martin... >> a bod otáčení je konstantní, nebo se pletu?

                            NZindys - Profil | Čt 30.12.2010 23:36:44

                            NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:32:03 >> v trenkách je ko*ot - dovolil jsem si tě opravit :o)))

                              NMartin... - Profil | Čt 30.12.2010 23:35:40

                              NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:32:03 >> to je jen bod otáčení, bez rolničky a otočená cívka je to klasické kolečko, opravdu máš dlouhé vedení

                                NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 23:32:03

                                Patrik >> a proč prochází přes rolničku?
                                debila máš v trenkách..
                                sám tvrdíš, že za stejný čas navineš stejně vlasce.. a o tři řádky níž napíšeš že navineš víc vlasce
                                někde asi bude chyba

                                  NPatrik - Profil | Čt 30.12.2010 23:29:06

                                  NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:27:29 >> tohle platí u muškařských navi..
                                  teďs to potvrdil nadobro, mozek máš asi zbytečně...

                                    NMartin... - Profil | Čt 30.12.2010 23:29:01

                                    NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:27:29 >> a to si zjistil kde? kde tam pořád vidíš chybu?

                                      NPatrik - Profil | Čt 30.12.2010 23:27:46

                                      NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:16:51 >> Ty seš asi úplnej debil kamaráde. Platí sice stejná rychlost (ale o tu tady vůbec nejde, protože navineš stejnou délku ať otočíš jednou dokola rychle nebo pomalu), stejnej čas (o to taky nejde) i stejná dráha - ale tady furt meleš s*ačky - protože stejná dráha rolničky navijáku, ale o rolničku tady vůbec nejde. Přes rolničku pouze prochází vlasec

                                        NMartin... - Profil | Čt 30.12.2010 23:27:37

                                        NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 23:24:16 >> vypiš mě prosím přesně tu jejich citaci, kde se tohle probírá?

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert