Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NeXecutor - Profil | Po 14.3.2011 22:37:49

Maxwell >> jasne snad sa priucim , ale z trosku profi fotenim zacinam .. snad casom naberem ten spravnu cestu ;-)

    NeXecutor - Profil | Po 14.3.2011 22:30:45

    placew >> ty pocuj , mohla byt chyba v tom ze som fotky upravoval ked som mal nastaveny prilis silny jas monitoru na notaku a fotky ako tak pozeram teraz vyzeraju inak ked som dal jas mensi na moitore - prilis mi tahalo oci ... druhy krat budem vediet ...

      NMaxwell - Profil | Po 14.3.2011 21:48:45

      eXecutor >> . pokud se hodláš věnovat focení vážně v určitých případech se bez clony neobejdeš..

      PS:v tvém, případě bych se věnoval nějakému pojednání o kompozici..
      zde máš dost teorie
      http://www.fotoroman.cz/techniques2/photo_tips.htm#​Kompozice,%20pravidlo%20t%C5%99etin%20aneb%20Zlat%C​3%BD%20%C5%99ez

        NeXecutor - Profil | Po 14.3.2011 21:22:43

        Maxwell >> takze je to potrebna vec k foteniu ?? ked sa tomu chcem venovat viac ??

          NMaxwell - Profil | Po 14.3.2011 20:21:43

          eXecutor >> odpovím ti.... sluneční clona, ti zabraňuje vniknutí parazitního světla do objektivu...

            NeXecutor - Profil | Po 14.3.2011 19:55:38

            DeProfundis >> a aky to ma vyznam??

              Njirka0 - Profil | Ne 13.3.2011 23:25:17

              ,,,

                NDeProfundis - Profil | Ne 13.3.2011 22:18:31

                eXecutor >> jelikož to vypadá, že v tom nic není, tak to bude jen sluneční clona

                  NeXecutor - Profil | Ne 13.3.2011 21:51:37

                  chcem sa opytat k comu je toto ? ide to navrh uplne ako je objektiv . otazka : k comu to vlastne sluzi ??? vdaka
                  http://www.fotoradce.cz/soubory/clanky/415/nikon-85​mm-c-v.jpg

                    Nplacew - Profil | Ne 13.3.2011 19:50:07

                    exe, niektore sa "daju", no niektore az srsia gycom a kompozicne mi vypichli oko.

                      NeXecutor - Profil | Ne 13.3.2011 17:30:58

                      Skaly pri rieke

                        NeXecutor - Profil | Ne 13.3.2011 17:28:37

                        Zapad slnka

                          NeXecutor - Profil | Ne 13.3.2011 17:25:50

                          Ihlicie

                            NeXecutor - Profil | Ne 13.3.2011 17:24:23

                            Lampa

                              NeXecutor - Profil | Ne 13.3.2011 17:22:51

                              uz rastu

                                NeXecutor - Profil | Ne 13.3.2011 17:21:57

                                stromecek :-)

                                  NeXecutor - Profil | Ne 13.3.2011 17:11:13

                                  Trnie

                                    NeXecutor - Profil | Ne 13.3.2011 17:06:49

                                    panorama rybniku

                                      NeXecutor - Profil | Ne 13.3.2011 17:02:26

                                      Ulezana trava

                                        NeXecutor - Profil | Ne 13.3.2011 16:57:44

                                        Trstie okolo rybnika