Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NeXecutor - Profil | Ne 13.3.2011 16:55:25

rastuce stonky stromov

    NOG - Profil | Ne 13.3.2011 15:52:27

    Unavená návštěva

      NBrožeděj - Profil | Út 8.3.2011 13:11:40

      DeProfundis >> díky za radu. Bude to ležet doma asi jako dalších 200 krámů, co mám :-)

        NLadinek - Profil | Po 7.3.2011 17:41:58

        Ledňáček (Iceman) >> vubec neni spatnej, ted jen jak dlouho vydrzi :)) ale za ty prachy...

          NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 7.3.2011 16:10:25

          Ladinek >> ten fotobatoh za ty prachy fakt vypúadá dobře, vidím v tom můj dárek k narozkám :-)

            NLadinek - Profil | Po 7.3.2011 15:29:56

            Vcerejsi Praha :) snad neurazi jedna kycovka :)

              NHugo Fisher - Profil | Po 7.3.2011 14:23:43

              Kamarádka :)

                NOG - Profil | Po 7.3.2011 14:06:51

                A portrét dědečka :-))

                  NOG - Profil | Po 7.3.2011 14:04:40

                  Lesní procházka

                    Nkuzma - Profil | Ne 6.3.2011 22:07:20

                    Maxwell >> tak tak jaro je tu každou chvíli

                      NOG - Profil | Ne 6.3.2011 21:34:05

                      Maxwell >> Canon EOS 300D s objektivem Canon 28-105 Ultrasonic. Foceno přes kabelovou spoušť. Tady je fotka souhvězdí Orion :-)))

                        NMaxwell - Profil | Ne 6.3.2011 21:28:21

                        OG >> u dlouhých časů, je důležité s foťákem vůbec nehýbat, nevím co máš za fo´ták, u zrcadlovky je dobré použít samospoušť a předsklopení zrcátka

                          NOG - Profil | Ne 6.3.2011 21:21:56

                          Maxwell >> Stativ už mám měsíc a vyzkoušel jsem ho až dnes. Čas závěrky jsem jen odhadoval, ale vyšlo 143s, ISO 100, f 68mm. Jedu stylem pokus omyl. Taky jsou zkoušel fotit hvězdy, ale za 3min se hodně posunou, takže ze souhvězdí je směs čárek :-)))

                            NMaxwell - Profil | Ne 6.3.2011 21:02:13

                            ...

                              NMaxwell - Profil | Ne 6.3.2011 21:01:22

                              už je to tady! :-))

                                NMaxwell - Profil | Ne 6.3.2011 21:00:31

                                OG >> zkoušej dál...dej si foťák na stativ, nebo na něco polož..iso nech co nejmenší a dej si dlouhý čas, nebo prioritu clony a nech si čas dopočítat..

                                  NOG - Profil | Ne 6.3.2011 20:19:46

                                  Dnešní pokus o noční fotku kostela.

                                    NLadinek - Profil | Ne 6.3.2011 17:27:54

                                    Nechcete se cirou nahodou nekdo zbavit canonu 50/1,4 ?

                                      NJKh - Profil | Čt 3.3.2011 22:32:45

                                      Brožeděj >> na hlavu to jistě není, ale pokud máš jakékoliv pochybnosti...tak by to mohl google zvládnout taky.....(vysvětlení o postupu...)

                                        NDeProfundis - Profil | Út 1.3.2011 13:58:32

                                        Brožeděj >> ono to není na hlavu, ale říkal jsem ti, že se bez toho obejdeš:-)