Nákup a prodej věcí z bazaru

Můžete mi napsat,jaké máte zkušenosti z nákupem věcí,nebo prodejem v bazaru na Mrku?Jde mi o to,že jsem si poslední dobu všimla určitých věcí a myslím,že se v bazaru objevuje i kradené zboží.Prosím o slušnost,jinak lípnu kartu.
Autor diskuse: yvana - Profil , 3.6.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Nyvana - Profil | Út 18.1.2011 21:12:22

Anýzový dědek >> Jo a kdo dokáže,že jednali proti zákonně?to může jenom soud a M.M. těžko může někoho hodit na černou listinu,to by lítal jenom po soudech.Bude to tvrzení proti tvrzení.

    NAnýzový dědek - Profil | Út 18.1.2011 21:10:07

    yvana >> Jedině , že by M.M. udělal Black list těch nepoctivců......))))

      Nyvana - Profil | Út 18.1.2011 21:03:15

      Sven >> Tak nick už si sám nemůžeš změnit to může M.M. ale ty o tom nevíš tak pořád stejný.

        NSven - Profil | Út 18.1.2011 20:52:01

        Fild@ >> Fil@s - 18.1.2011 19:14:51 >> vypsat nicky nic neřeší.
        Zaregistroval jsem, že se tu přihlašují noví členové i pod 10 nicky najednou.
        Navíc je možné měnit nick kdykoli. Ty nemáš šanci se v tom orientovat. To mohou jen admini.

          Nretrívr - Profil | Út 18.1.2011 20:21:11

          : vydrák >> Rád. OK.

            Nyvana - Profil | Út 18.1.2011 20:15:56

            Rytíř >> Petře po pravdě oba víme,že třeba ten naviják stál 5x tolik,ale na co chceš upozornit?Že je to kradený?Jak to dokážeš a sám víš nekoupíš ty koupí jinej.Jak jsem psala o těch prutech a ty navijáky Tica,tak to stejně koupil někdo jiný.Nikdy člověk nemůže říct je to zloděj i kdyby si to 100x věděl.Žalobu nepodají na tebe ale na Mrk.

              N: vydrák - Profil | Út 18.1.2011 20:11:00

              retrívr >> Rád si pokecám s inteligentním člověkem.Měj se hezky a zas někdy.

                Nretrívr - Profil | Út 18.1.2011 20:08:05

                : vydrák >> Proto jdu do důchodu už v pololetí.Sezonu budu snad mít čistou.Zdraví, je hodně štěstí. Na to budu spoléhat. No ale na to pivko a ňákou tu kořku rád zajdu. Zas až tak to hlídat nebudu.Rád jsem s Tebou pohovořil. Dík Ti.

                  NRytíř - Profil | Út 18.1.2011 20:04:50

                  yvana >> jak psal dole Grizzly,je to na to když upozorni někdo na věci ktere nemaj co dělat s rybařenim.Loni si možna pomatuješ o těch naviajich jak jsme mluvili,za pětikilo naviak kterej stoji 5x vic novej,to bylo hodně divny.

                    Nyvana - Profil | Út 18.1.2011 20:01:58

                    Rytíř >> Víš Petře já ty inzeráty moc nesleduju pokud něco nescháním,třeba už člověk kdo je tu dýl ví,že tenhle prodejce je v pořádku,potom jsou inzeráty co smrdí už na dálku,ale nemůžeš říct ten prodejce je nepoctivej.Máš možnost když se ti něco nezdá kliknout závadný inzerát,nebo třeba když někdo píše skvělej stav a ty vidíš,že tam chybí očko,tak bych taky dala závadný inzerát.Nevím jak to funguje když na to klikneš.

                      N: vydrák - Profil | Út 18.1.2011 20:00:15

                      retrívr >> Je to tak.
                      Buď rád,že jdeš do důchodu.Bude to stále horší a horší.Všechno je rychlejší než dřív.Podnikavý rodiče nemají mnoho času na děti a děti ztrácejí v rodinách autority.
                      Hlavně,aby sis užil ve zdraví důchodu a ryb.A na staré časy budeš u prutů vzpomínat.Třeba se někdy na rybách sejdem a budem vzpomínat spolu:-))

                        NRytíř - Profil | Út 18.1.2011 19:54:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        yvana >> Je fakt na tohle veřejně upozornit.Koupi si to třeba člověk,tu danou věc a oželi misto toho něco jineho,protože po té danné věci touži a na novou třeba nema,tak koupi od někoho použitou a pak nasleduje rozčarovani,třeba nad tim v jakem je to stavu.Jako to na co upozornoval dnes Sven.Taky si myslim,že u toho feedru v bazaru chybi vložka prvniho vodiciho oka a je tam skvělej stav.

                          Nretrívr - Profil | Út 18.1.2011 19:53:37

                          : vydrák >> Máš ještě větší pravdu. Nemá prostě žádnou šanci. Poděkujme zákonu o dítěti, který je postaven tvrdě proti dětem. Tam je to témeř na žalobu.Ale kdo, koho by přece žaloval.

                            N: vydrák - Profil | Út 18.1.2011 19:50:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            retrívr >> Díky kolego.
                            Máš pravdu,pokud trpí morálka v rodině,škola už to nedohoní.Ani nemůže-nemá páky.

                              Nyvana - Profil | Út 18.1.2011 19:48:31

                              grizzly72 >> Máš pravdu,ale člověk je blbej a nepoučitelnej:-(

                                NOrf - Profil | Út 18.1.2011 19:47:49

                                já bych byl pro nějak hodnotit prodejce a případné prodeje přes bazar. Aby ostatní věděli. třeba něco podobného jak je na aukru ale něcojednoduššího.

                                  Nnoční ryba - Profil | Út 18.1.2011 19:47:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Musím souhlasit s Yvankou, taky jsem nakupovala od Ivoše a úplná spokojenost a super jednání!!! Kdyby takový byl každý.....

                                    Nyvana - Profil | Út 18.1.2011 19:46:23

                                    Rytíř >> No dal všem co dlužil,vím že to třeba bala chyba,ale už o něm rybáři vědí,to jsem pro ně udělala.

                                      Nretrívr - Profil | Út 18.1.2011 19:43:15

                                      grizzly72 >> Pravda, okamžitě natřít.

                                        Nretrívr - Profil | Út 18.1.2011 19:41:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        : vydrák >> Závidím zcela upřímně Tvým dětem, protože tak zdravé názory jsem už opravdu dloho neslyšel.Trefil jsi ten hřebíčet snad víc než na hlavičku.Já jsem ve škole vždy a velmi snadno poznal, jak to chodí v dané rodině. V tom je pudl. Kolego smekám.