Nákup a prodej věcí z bazaru

Můžete mi napsat,jaké máte zkušenosti z nákupem věcí,nebo prodejem v bazaru na Mrku?Jde mi o to,že jsem si poslední dobu všimla určitých věcí a myslím,že se v bazaru objevuje i kradené zboží.Prosím o slušnost,jinak lípnu kartu.
Autor diskuse: yvana - Profil , 3.6.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Ngrizzly72 - Profil | Út 18.1.2011 19:40:06

yvana >> jak už psal, Rytíř, hned ho natři ať ostatní ví na koho si dávat bacha

    NFaolin - Profil | Út 18.1.2011 19:39:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    yvana - >> v představení diskuze je hrozba kartou, to zní vážně :) v bazarech se jinak běžně objevují kradené věci, ty rybářské nevyjímaje...je to holt černá skvrna na internetových bazarech kterou jen tak někdo neutře :(((

      Nretrívr - Profil | Út 18.1.2011 19:38:28

      yvana >> To je asi pravda. Pořád ale víš, že ho nějak dohoníš, třeba i pro druhé.To v dalších " civilních podmínkách nemáš", tam většinou přicházíš ještě o víc.

        NRytíř - Profil | Út 18.1.2011 19:38:20

        yvana >> tobě se omluvil a druhymu to uděla.Chyba!!!!!!!!!Už tam měl bejt.

          Nyvana - Profil | Út 18.1.2011 19:37:10

          grizzly72 >> To máš pravdu už jsem to četla já chtěla dát zrovna nedávno jednoho kluka do oznámení,ale víš jak to je.Kluk se omluvil,ale ta důvěra je už pryč.

            Nyvana - Profil | Út 18.1.2011 19:35:42

            retrívr >> No poradí ti lidi,ale ty se nejdřív spálíš a to je ten problém.

              NRytíř - Profil | Út 18.1.2011 19:34:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              grizzly72 >> dik,to jsem nevěděl.Ale tohle by taky nebylo na škodu.Myslim,že třeba misto těch poznamek,co jsou nově,tak by tam mohlo byt po kliknuti na nahlašeni zavadneho inzeratu třeba vyběr,(nevim jak je to naročne na to aby to fungovalo) kde by bylo třeba.To mě tak napadlo.
              1 zboži neodpovida stavu v popisu
              2 podezřele nizka cena

                N: vydrák - Profil | Út 18.1.2011 19:34:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                retrívr >> To už nezachráníš kolego.Školství je morálně v úpadku.Mladá generace nemá z ničeho strach,strach mají spíš učitelé.
                Já,když jsem ve škole zlobil,tak mi dala naše korpulentní ředitelka vždy na výběr.poznámka,nebo facka.
                Měl jsem přísného tátu,a věděl jsem,že pokud bude poznámka,nebude facka jedna ale celá kupa:-)))
                Tak povídám ředitelce,že facku.
                Ta ženská měla postavu jak Herkules a sílu za dva.Takovou mě ji vždy flákla,že sem viděl dvojmo.
                Jo,starý časy jsou pryč a dnešní profesor by se za podobný kázeňský přestupek dostal do kriminálu.

                Ale že by to mlaďáci potřebovaly jak prase drbání,to je jisté.:-))))))

                  Ngrizzly72 - Profil | Út 18.1.2011 19:32:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  yvana >> možná by to fungovalo, už jsem kdysi četl i v OZNÁMENÍ varování před nějakým nepoctivým prodejcem

                    Nretrívr - Profil | Út 18.1.2011 19:31:01

                    yvana >> Myslím, že to není problém. Hajzl slušnýho nenapadne. Chytrej napadne pouze hajzla. Tak si myslím, že to tu bude čistý. Ba naopak.Tady přeci víš, kde se opřeš, kdo Ti pomůže, či poradí.

                      Nyvana - Profil | Út 18.1.2011 19:28:41

                      Zajda >> Ivoš je můj kamarád,ale i když jsme se ještě neznali,tak vždycky zavolal a můžu říct,že každý byl spokojený taky už čekám kdy zase něco doveze.

                        Nyvana - Profil | Út 18.1.2011 19:27:15

                        retrívr >> To bych byla ráda kdyby to takhle šlo,taky nemám tyhle hajzli ráda,ale třeba aby se to nezvrhlo v nějaké osočování,víš co mám na mysli.

                          Nretrívr - Profil | Út 18.1.2011 19:27:13

                          : vydrák >> Věřit musíš, jinak to můžeš zabalit.Fakt je to na hraně.Víš, jdu do důchodu.Na jedné straně se šíleně těším. Druhá strana mi po těch skoro 40 letech říká, jestli neopouštím loď v jedné z nejhorších dob.Lámou mne ryby.Jinak bych asi opravdu neměl to svědomí.

                            NLukas89 - Profil | Út 18.1.2011 19:26:36

                            Rytíř >> jj, to je v pohodě, já si to za vinu nedávám nebo nedával, ale štvalo mě to, kámoš to nijak nehrotil, prostě to nebyl solidní prodejce..

                              Nyvana - Profil | Út 18.1.2011 19:25:26

                              Fild@ >> Fil@s - 18.1.2011 19:18:49 >> No víš už jsem viděla pár podezřelých inzerátů když jsem se vyptávala víc než oni uznali,tak zmizli z Mrku.

                                NZajda - Profil | Út 18.1.2011 19:25:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                yvana >> Ivo je kaprařská legenda a asi netouží po tom, aby si dobrou pověst zkazil nějakým podivným obchodem...

                                  Ngrizzly72 - Profil | Út 18.1.2011 19:24:58

                                  Rytíř >> to upozornění je kvůli věcem co s rybařinou nemaj nic společnýho, popř. když evidentně inzeruje obchodník(firma)

                                    NŠumichrást - Profil | Út 18.1.2011 19:21:56

                                    Pár věcí přes MRK jsem koupil. Měl jsem štěstí na velmi solidní lidi. Vše proběhlo naprosto hladce. A doufám, že mi to tak zůstane.

                                      NRytíř - Profil | Út 18.1.2011 19:20:50

                                      grizzly72 >> tak admini by moli kouknout na inzerat.To upozorněni nahlasit zavadny inzerat,je tam na co?Nevim,nikdy jsem to nezkoušel.

                                        Nretrívr - Profil | Út 18.1.2011 19:20:22

                                        yvana - >> Yvčo, myslím, že tady jde vše rychle, tak snad prostě stačí, když sem někdo napíše svoji špatnou zkušenost a je vymalovaný.Že se tu pár lidí hojí překupem , je jasná věc, není to velké procento.No, snad tady nejsme blbci, abychom jenevygumovali.