Nákup a prodej věcí z bazaru

Můžete mi napsat,jaké máte zkušenosti z nákupem věcí,nebo prodejem v bazaru na Mrku?Jde mi o to,že jsem si poslední dobu všimla určitých věcí a myslím,že se v bazaru objevuje i kradené zboží.Prosím o slušnost,jinak lípnu kartu.
Autor diskuse: yvana - Profil , 3.6.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

rumi7 - Profil | Út 18.1.2011 23:25:04

grizzly72 >> hned jsem šel na policii,ta nařídila zablokovat peníze aby nešly k adresátovi.balíček s pískem si nechali poldové,prachy měla pošta a já neměl nic.prachy jsem pak dostal asi až po3 měsících od poldů.ze začátku mě říkali že s tím nic nemůžou udělat,že je to jen přestupek i když vědí kdo to je a kde bydlí.už jsem myslel že je nedostanu.zachránilo mě,že jsem to otevřel na poště před vedoucím,nedokázal bych,že ten písek jsem si tam nedal sám

    Sven - Profil | Út 18.1.2011 23:22:54

    rumi7 >> tak to jsi měl štěstí. To by se darebák chechtal.
    Ale stát se to může každému.....

      rumi7 - Profil | Út 18.1.2011 23:14:03

      grizzly72 >> objednal jsem si příposlech flajzar za 1500 kč od někoho s nickem JIMI15.poštou přišel balíček,originál od pošty s jejím logem,s adresátem a odesílatelem.a jako kdyby mě osvítil duch svatej,šel jsem k vedoucímu pošty(s jinýma balíčkama jsem to neudělal) a rozbalil jsem to před ním .to bylo moje štěstí

        grizzly72 - Profil | Út 18.1.2011 23:11:50

        rumi7 >> tak to s tím pískem mě fakt dostalo :-)))))

          rumi7 - Profil | Út 18.1.2011 23:04:15

          grizzly72 >> s tím pískem to bylo takhle:

            rumi7 - Profil | Út 18.1.2011 23:01:50

            grizzly72 >> aha,myslel jsem si že to někteří neuváděj záměrně.dík za doplnění a vysvětlení

              grizzly72 - Profil | Út 18.1.2011 22:59:25

              rumi7 >> když máš u datumu jen den a měsíc , tak je registrovanej letos a rok tam ještě nenaskočil
              edit - zajímalo by mě jak to bylo s tím pytlíkem na písek :-)

                rumi7 - Profil | Út 18.1.2011 22:56:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Sven >> jak je to vlastně vůbec možný?měl by bejt jeden člověk,jedna adresa,jeden nick.chápu,že někdo si nepřeje napsat email nebo telefon,ale u ostatního by to mělo bejt povinný.proč se dá místo jména a příjmení napsat jen přezdívka.a proč u datumu registrace stačí jen den a měsíc.ať každej ví jak je dlouho zaregistrovanej.ale to by měl okoučovat MM

                  grizzly72 - Profil | Út 18.1.2011 22:37:44

                  kaštan01 >> přesně jak píšeš, je dobrý si o kupujícím něco přečíst z jeho historie ( a ta se při změně nicku nezmění)

                    rumi7 - Profil | Út 18.1.2011 22:36:04

                    yvana - >> čauky,z bazaru tady si myslim,že kupuju docela dost(min.jednu věc měsíčně).za ty 2roky,co tu nakupuju jsem celkem spokojenej(samozřejmě že u všech věcí nemůžu znát původ) až na jednu vijímku.jednou jsem si chtěl koupit příposlech a přišel mi pytlík s pískem.proto všem radím,kupujte tu od někoho,kdo je tu dýl zaregistrovanej,má jméno a nějakou tu auru.a ne jako já jednou s tím příposlechem.naštěstí to dobře dopadlo,jestli chceš o tom napsat víc,aby člověk dostal prachy zpět,tak stačí říct

                      peco - Profil | Út 18.1.2011 22:25:17

                      : vydrák >> super,suhlas to je pravda

                        Sven - Profil | Út 18.1.2011 22:21:06

                        kaštan01 >> tak, tak, taky tak :-)

                          kaštan01 - Profil | Út 18.1.2011 22:15:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          yvana - >> To já když mám o něco zájem,tak si prohlédnu jeho kartu.Pokud má historiji pročtu diskuze a tobeste se divili co se o dané věci dozvíte.Zrovna v neděli jsem skoumal(uvažuji o sumcovém prutu)danou věc na jeho kartě a co se nedozvím,prut byl před časem polamaný.A v inzerátě napsané jako nový.A vůbec mně zaráží,že někteří nabízejí zboží jako málo používané,jako záložní,třetí prut (a v kartě napsané,že navštěvuje jenom soukromé vody na kterých se chytá převážně na tři pruty) atd.To se člověk dozví věci,že je to k smíchu.Děláte to taky tak?

                            Zindys - Profil | Út 18.1.2011 22:00:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Už jsem sem na začátku diskuse zapisoval, že jsem zde na MRKu v bazaru koupil ke spokojenosti hlásič a příposlech. Loni na podzim jsem tu úspěšně hlásiče i s příposlechem prodal a kupující si zatím na nic nestěžoval, takže já mám zde s bazarem zatím jen velmi dobré zkušenosti...

                              yvana - Profil | Út 18.1.2011 21:55:04

                              Sven >> Počkej poptám se mám ho na drátě.

                                Sven - Profil | Út 18.1.2011 21:51:06

                                yvana >> asi zůstalo jen u přání :-)

                                  yvana - Profil | Út 18.1.2011 21:43:27

                                  Sven >> No koukám jak blázen vím,že něco říkal M.M. že bude jeden nick z jedné IP adresy.No tak vidíš někoho napíšeš,že je nepoctivý a on bude dál podvádět pod jiným nickem.

                                    Sven - Profil | Út 18.1.2011 21:36:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    yvana >> Ivo mrkni sem http://www.mrk.cz/cleni_seznam.php3?action=new
                                    tady jsou zrovna další dva noví, kteří se přihlašuji pod dvěma nicky. A před nedávnem jsem viděl i jiné dva, kteří se přihlašovali pod deseti !!! A pak můžeš někoho dohnat :-)

                                      cimelik - Profil | Út 18.1.2011 21:33:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Zdarec ,
                                      Dvakrát jsem z bazaru obědnával na dobírku a jednou jsem ryskl poslat prachy nejdříve na učet.Vše proběhlo bez problému a v naprostém pořádku!! zatím jsem měl štěstí!! přeju všem slušným a poctivím rybářum,rybářkám uspěšný nákup.Petruv zdar

                                        Anýzový dědek - Profil | Út 18.1.2011 21:16:01

                                        yvana >> Počkej, ne tak zhurta.
                                        Moje myšlenka je taková, že ten black list by byl na základě našich zkušeností a byla by to jen jakási nástěnka- ne sankce nebo blokování nicku atd.