Nákup a prodej věcí z bazaru

Můžete mi napsat,jaké máte zkušenosti z nákupem věcí,nebo prodejem v bazaru na Mrku?Jde mi o to,že jsem si poslední dobu všimla určitých věcí a myslím,že se v bazaru objevuje i kradené zboží.Prosím o slušnost,jinak lípnu kartu.
Autor diskuse: yvana - Profil , 3.6.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

NFil@s - Profil | Út 18.1.2011 19:18:49

yvana >> Já vím, ale jinak to asi stejně nepůjde. Jedině na ně upozorňovat.

    NRytíř - Profil | Út 18.1.2011 19:18:42

    Lukas89 >> jasně ale za to si nemůžeš davat vinu.Tys mu v dobrym chtěl pomoct,že se to takhle zvrtlo,to už je jina věc.Jinak souhlasim,je to blbej pocit.

      Ngrizzly72 - Profil | Út 18.1.2011 19:18:32

      Rytíř >> ještě jestli by to přešlo přes MM, myslím, že by se mu to moc nelíbilo, a taky takovou diskuzi ukočírovat by asi nebylo jednoduchý

        NPvl - Profil | Út 18.1.2011 19:18:20

        Fild@ >> Fil@s - 18.1.2011 19:14:51 >> Co si s tím pomůžeš ?? Přihlásí se z jiného PC a jiný nick a co dál :o§))

          Nyvana - Profil | Út 18.1.2011 19:17:12

          Fild@ >> Fil@s - 18.1.2011 19:14:51 >> Tady to nejde aukro ručí za věci,ale jak by tady mohl třeba M.M. ručit za lidi z bazaru.Víš i to vypsání by mohl být problém.

            NRytíř - Profil | Út 18.1.2011 19:16:38

            grizzly72 >> jo to maš pravdu,to by chtělo založit.

              N: vydrák - Profil | Út 18.1.2011 19:16:12

              retrívr >> Já bych řekl,že je to spíš naopak.Slušný lidi pomalu vymírají.
              Ale to ty víš z nás nejlépe,v jakém morálním stádiu je naše mladá generace.

                NFil@s - Profil | Út 18.1.2011 19:14:51

                Možná by pohohlo vyřešit to podobně, jak to má Aukro. Za třeba jeden podvod, zamezit přístup??? Nebo veřejně vypsat nicky prodejců, se kterýma byl problém.

                  NLukas89 - Profil | Út 18.1.2011 19:14:34

                  Rytíř >> Ahoj, s tim nemůžu než souhlasit, bohu dík já zde mám jen pozitivní zkušenosti co se nákupu týká, takže já sám nemůžu nikoho jmenovat a přátelé co zde měli nějaký problém sem chodí vyjímečně, nejvíc mě mrzelo, že sem na to kámoše upozornil já, že je to dobrej kup a hned volal a pak tohle.. Stane se, ale je to blbý a hnusný..

                    Nyvana - Profil | Út 18.1.2011 19:14:14

                    retrívr >> O to mi právě jde klidně napsat co se mi na obchodu nelíbilo,nebo naopak spokojenost.Já zatím měla štěstí od nicku Ivo jsem jak já tak druhý nakupovali,spokojenost veliká.

                      Ngrizzly72 - Profil | Út 18.1.2011 19:14:08

                      Rytíř >> ale to už je na novou otázku - třeba "Neřád z Mrkbazaru" :-))

                        Nretrívr - Profil | Út 18.1.2011 19:13:38

                        : vydrák >> Určitě dík.Ale já si to už nespojil.Jsem rád, že to tak je.Myslím, že slušný lidi se časem najdou. Pavel

                          NLukas89 - Profil | Út 18.1.2011 19:12:46

                          retrívr >> v to doufám.. ;-)

                            NRytíř - Profil | Út 18.1.2011 19:12:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Lukas89 >> takovyhle chytraky je třeba natvrdo tady vyvěsit, at si můžou ostatni dat pozor při nákupu.

                              N: vydrák - Profil | Út 18.1.2011 19:11:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              retrívr >> Ahoj kolego.
                              Tvůj obchod v mém retro bazaru byl naprosto příkladný.Tak,jak jsi obchodoval ty,tak by to mělo vypadat.Ale to záleží na typu člověka.Ty jsi slušný člověk.Petrův zdar

                                Nretrívr - Profil | Út 18.1.2011 19:11:01

                                Lukas89 >> Máš zcela obyčejnou pravdu.

                                  NLukas89 - Profil | Út 18.1.2011 19:08:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  yvana >> To je jasný, když tady nakupuji, tak jedině osobní předání, s čimž jsem tady nikdy neměl jediný problém, ale zase tolik sem toho tady nekoupil a nebo když je to ze zdál, tak dobírkou a s tim taky nikdy problém nebyl, jednou se mi stalo, že mi chlápek volal a omlouval se, že by ten stojan ještě potřeboval na víkend, na jednu výpravu, protože mu nepřišel nový co měl mít a že mi dá slevu a jesli by mi to nevadilo, v pohodě sme se domluvili, nechvátal jsem na to a myslim si, že když jsou lidi rozumný, což u normálních lidí předpokládám, tak se vždycky domluvěj, bohužel se stává všechno možný a někteří chtěj jen odrbat jiný...

                                    Nretrívr - Profil | Út 18.1.2011 19:06:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    yvana - >> Bohužel, vydrák mám pravdu.Najdeš tu i pár hajzlů. Myslím, že lidi, kteří tu jsou déle, jsou hodně jistí. Ja jsem asi šťastlivec.Dělal jsem to mnoho miniobchodů, tedy pro lidi odtud, pod cenou.Zatím, jsem měl i z nabídky jen OK zkušenosti. Moc si toho cením.Bylo by asi opravdu třeba, aby tu každý špatnou zkušenost oznámil.My ostatní pak snad pomůžeme.

                                      Nyvana - Profil | Út 18.1.2011 19:03:10

                                      Lukas89 >> No já jak jsem psala na ten inzerát reagovala jedna rybářka tady z Mrku,taky nejdřív,že je první,když chtěla víc podrobností,tak už jenom po telefonu,když chtěla fotky těch věcí,tak ji řekli,že je to prodané.No tak jsem se schválně poptala já,najednou to bylo opět volný.Hlavně když toho člověka neznám,nic neposílat předem,myslím peníze na účet.

                                        NLukas89 - Profil | Út 18.1.2011 18:59:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        yvana - >> Ahoj, já se zatim zde na mrku v bazaru nenapálil ani se mnou nebylo vyjebáno když to tak řeknu, kolegové takové štěstí neměli, kontaktovali prodejce, vše v pořádku, dal mu adresu a že na dobírku ihned zboží zašle, týden pryč, telefonický kontakt a prodávající přišel s tim, že ten prut už prodal někomu jinému, další kolega taky reagoval na inzerát a domluvili se, bylo to dýl večer, tak se dohodli, že si zavolaj druhý den a vyřídí adresu, druhý den byla cena úplně někde jinde a když prodejci kolega řekl, že za tyhle prachy to nechce a nevezme, že byli domluvený jinak, tak dostal ještě zjeba že mu pokazil obchod, protože prý dostal nabídku od někoho jiného a kvůli němu ji odmítl.. Úsměvné a smutné.. :-)