Nákup a prodej věcí z bazaru

Můžete mi napsat,jaké máte zkušenosti z nákupem věcí,nebo prodejem v bazaru na Mrku?Jde mi o to,že jsem si poslední dobu všimla určitých věcí a myslím,že se v bazaru objevuje i kradené zboží.Prosím o slušnost,jinak lípnu kartu.
Autor diskuse: yvana - Profil , 3.6.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Nschreier - Profil | Ne 27.6.2010 22:55:54

yvana >> jak to myslíš, že ta cena smrdí??

    Nyvana - Profil | Ne 27.6.2010 22:54:43

    Dan.J >> To je dobře,že jsi byl spokojený.Dá se tu sehnat plno věcí a za dobrou cenu,ale někdy ta cena smrdí.

      NDan.J - Profil | Ne 27.6.2010 22:51:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      yvana - >> Ahoj kamarádko,já tu taky nemám špatné zkušennosti.Jestli si pamatuješ tak před nedávnem jsem tu kupoval přehoz na spacák,novej stál 1500kč a já ho pořídil za 700kč.Původní majitel mi předem poslal nějaké fotky a tvrdil že je jako nový,opravdu nelhal.Za tu cenu jsem ho měl skoro zadarmo.Další co jsem si tu pořídil,byl penál na návazce od Foxe.Tenkrát byl problém ho sehnat,protože se už nevyráběl a vystřídala ho nová řada.Dal jsem si proto dotaz do bazaru,ozvalo se několik vstřícných lidí.Povědšinou ale že jezdí ven a tam se dá ještě sehnat,zamozřejmně za vyší cenu.Nakonec se mi ozval nějaký študák,že prej ho má a rád ho prodá.Potřeboval nutně peníze,za kolik sem ho kupoval si už nepamatuju.Je že to bylo k polovině co stál nový v e-shopu.Taky jsem si nechal poslat fotky a pak když mi přišel,sem se sám divil že je jak právě koupený v krámu.Asi mám štěstí na samé slušné lidi ,teda co se bazaru tyká:-)))

        NZindys - Profil | Ne 27.6.2010 22:33:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ahoj, já mám tady na MRKu s bazarem moc dobré zkušenosti...kupoval jsem tu třetí hlásič a příposlech k hlásičům a moc dobrá zkušenost....borec poslal, vše jak říkal funguje na 1, nemám žádný problém a tím jsem našel i nového přítele...doufám že se mi tato dobrá zkušenost někdy nepokazí, ale věřím že ne :)

          NRytíř - Profil | Pá 4.6.2010 12:02:31

          JSOB >> i tobě.

            NJSOB - Profil | Pá 4.6.2010 10:26:49

            Rytíř >> Jo je to jiny druh chytani a musim rict ze me to bavi. Ted sice spis prijde boiliesove obdobi, ale feeder taham vzdycky sebou. :-) I kdyz i na feeder a cervy uz jsem vyhorel. Po tech povodnich jseme sli na jedno mensi jezero a s kolegou na feeder za vecer a dopoledne tak ctyri nesekatelne zabery. Jinak nic. Ani ploticka, cejn.....proste nic. Ta povoden asi tem rybam dala zahul. A ted je to tu v mensi mire zas sakra.
            Minuly tyden po vecernim predkrmeni jsem se konecne dockal tri zaberu na boilies. Ale nejvetsi mel 52cm. No myslim ze to po pulce cervna konecne zacne. Ty povodne= zvedla a voda kalna jako kafe na brani ryb hoooodne ubrala. Nebo to neumim. :-)) Jen uhori jdou pekne.
            Jo incognita jsou zatim dobre. Uvidime po sezone. At se dari.

              NLauri - Profil | Pá 4.6.2010 10:23:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              yvana - >> už jsem to tu někam psal, ale s MRKáckým bazazem mám velice dobré zkušenosti. Mám odtud dost navijáků i prutů a vše funguje jak má. Bylo pár věcí se kterými jsem nebyl spokojený (nové a levné věci),ale jinak maximální spokojenost. Pokud to srovnám třeba s rybařinou na Aukru tak bazar na MRKu je mnohem lepší. O kradených věcech v bazaru nevím,ale jistě tam nějaké budou. V Praze k nám chodili každou chvíli rybáři pro novou výbavu, protože starou jim ulradli třeba ze sklepa nebo z auta.

                NLadiis - Profil | Pá 4.6.2010 10:23:28

                JSOB >> zrovna nedavno tam jsou jedny pipaky...:-D

                  NJSOB - Profil | Pá 4.6.2010 10:17:46

                  Ladiis >> Mas pravdu a nereaguju na takovy inzerat. I na to ze je to nekdy drazsi jsem narazil. :-)

                    NRytíř - Profil | Pá 4.6.2010 10:12:02

                    JSOB >> jsem rad že si s pokojen s věcma ode mě a at ti ještě dlouho ke spokojenosti slouži.Aspon si taky oklep něco jine než kaprařinu a je to fajn vid?A inkongnita pěkně šlapou že?

                      NLadiis - Profil | Pá 4.6.2010 10:05:06

                      JSOB >> Každý se snaží prodat za takovou cenu, aby ne tom neměl až takovou ztrátu.. A kolikrát o tom ten člověk ani neví - např v jednom shopu mají zrovna na to zboží akci.. Pokud se ti cena nelíbí, nereaguj na to a máš klid.. Mě občas pobaví inzerát, kdy prodávající nabízí použité věci ještě dražší než jsou v obchodě nové :-)

                        NJSOB - Profil | Pá 4.6.2010 9:55:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        No ja na MRKu kupoval jednou a spokojenost vid Rytiri. :-))
                        Ale s kupovanim pres inzerat jsem se uz spalil (ne na mrku) a to hodnoceni jako na Aukru by bylo super.
                        Ma taky hodne stvou inzeraty kdyz nekdo prodava pouzitou vec za stejnou cenu nebo jen o malinko nizsi jako muzu mit novou. Spoleha na to ze se mozna nejaky blbec najde.

                          NRytíř - Profil | Pá 4.6.2010 9:36:31

                          Ladiis >> jo jasně,taky sem to parkrat udělal.Ja když něco beru tak jsem dost opatrny,hned tak na něco neskočim.Nejlepši je když sem někdo napiše,kamarad proda a pak se dozviš,že je to stopro jeho,to fakt nechapu co tim dotyčny sleduje.

                            NLadiis - Profil | Pá 4.6.2010 9:26:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Rytíř >> Občas takové inzeráty dávám také, jelikož mám kolegu, co nefunguje na netu.. Takže mě vždy poprosí, jestli bych mu sem nedal zmíněnou věc do bazaru.. Pokud se někdo ozve, buďto inzerát vyřizuji tak, jako když je věc moje. Pokud však zboží nemám u sebe a nejsem schopen vyhovět požadavkům zájemce o případné foto, ihned posílám telefonický kontakt na majitele nebo alespoň mail ať se dohodnou mezi sebou..

                              Nretrívr - Profil | Pá 4.6.2010 8:43:24

                              grizzly72 - máš jistě pravdu.Problém bývá v možnosti převzetí - vzdálenost.Nepojedeš půlku republiky.Ten člověk se Ti zdá solidní, komunikuje a je dlouho na MRKu, pak vemeš dobírku.Já měl, jak jsem již psal jen dobré zkušenosti.V současné době, tedy v pondělí mi má přijít zásilka /pravda za 300 Kč/, prodávající mne upozornil, co má za chybu.Mne ta chyba nevadí a je to OK.

                                Ngrizzly72 - Profil | Pá 4.6.2010 8:33:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                prodával jsem tady jen jednou - pípáky od SEMY starý rok a půl. Byli se záručáky i paragony. Kupující si je osobně vyzkoušel a převzal. Doufám, že je s nima spokojenej.
                                Bazar sleduju a na 99% bych si na dobírku nic nekoupil, osobní převzetí je nadevše. Z několika mých koupí sešlo jen proto, že osobní převzetí nebylo možné.

                                  Nyvana - Profil | Pá 4.6.2010 8:14:40

                                  Rytíř >> No já minulý týden měla zájem o jednu věc,ten dotyčný má toho tady víc,psala jsem mu o info,ani neměl snahu mi odpovědět,tak buď chci něco prodat a odpovím,nebo jak to potom chodí,to by mě zajímalo.

                                    NRytíř - Profil | Pá 4.6.2010 8:04:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    yvana >> mě osobně se moc nepasujou inzeraty"kamarad proda"tam už čuju prasečinu.Je sice pravda,par kolegu to asi opravdu třeba prodava kamaradovi,taky jednou jsem sem takovej inzerat daval ale kolik těch inzeratů tohoto typu smrdi.Myslim,že malo jich nebude.Pokud něco kupuji zde,necham si to nafotit abych to aspon nějak viděl a důležita pro mě je komunikace s prodavajicim.Pokud neni schopen ani odpovědět na sz,ne z důvodu,že by ji nepřečet,někdo sem třeba chodi jen přiležitostně ale pokud sem neco dam,tak bych asi měl nějak komunikovat z druhou stranou a ne odpovědět za tejden,nebo vůbec.Stalo se mě to,když jsem zde měl poličino na jeden feeder kterej se prodava přes 3 tacy,byl starej půl roku a cena byla do dvojky a dotyčny ani po 14 dnech nebyl schopen přečist sz a ani nezvedal telefon.Tim padem už si vytvořim nějakej obrazek o dotyčnym a i o možne koupi.

                                      Nyvana - Profil | Pá 4.6.2010 6:49:50

                                      Rytíř >> Jo čorka,protože potom mi někdo pomohl dělal blbého,tak najednou hoši,že to dají laciněji,že ale záručák nemají,nakonec za půl roční Tici byli ochotní jít pod dva litry.

                                        NRytíř - Profil | Pá 4.6.2010 0:29:25

                                        yvana >> takže čorka,nebo co to bylo?