Nákup a prodej věcí z bazaru

Můžete mi napsat,jaké máte zkušenosti z nákupem věcí,nebo prodejem v bazaru na Mrku?Jde mi o to,že jsem si poslední dobu všimla určitých věcí a myslím,že se v bazaru objevuje i kradené zboží.Prosím o slušnost,jinak lípnu kartu.
Autor diskuse: yvana - Profil , 3.6.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

NLadiis - Profil | Čt 3.6.2010 22:23:14

yvana >> No vždyť to píšu.. Komunikace a ochota lecco napoví..

    Nyvana - Profil | Čt 3.6.2010 22:20:38

    Ladiis >> No jde i nejde,já jsem něco kupovala od kluka byl tady chvilku prakticky nic napsaného,ale po SZ byl zdílný a obchod proběhl v pořádku,další obchod jsem chtěla uzavřít,kluk je tu dost dlouho hlášený,no chtěla jsem znát víc,ale nějak mi to zboží přišlo horký,tak jsem se pídila dál,když jsem zjistila,že o té věci moc neví,začal se vykrucovat,tak jsem radši vycouvala.Zkrátka všude najdeš někoho,kdo se chce přiživit na cizí účet.

      NHrochoroh - Profil | Čt 3.6.2010 22:16:48

      Essekr >> na to platí moje odpověď Hrochoroh - ® Čt 3.6.2010 21:51:21
      :-)))

        NLadiis - Profil | Čt 3.6.2010 22:15:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        yvana >> Tohodle se asi nejde vyvarovat.. Vždycky tu bude někdo, kdo se bude chtít přiživit na cizí důvěře.. Ale jak už psal Hrochoroh, většina těchto lidí jde dopředu odhalit..

          Nyvana - Profil | Čt 3.6.2010 22:10:20

          Hrochoroh >> No já kupovala taky na Mrku dost,můžu říct,že jsem opravdu moc spokojená,ale víš mě jde o ty inzeráty co smrdí,sama jsem se přesvědčila,když jsem se začali víc pídit po určité věci,tak na SZ už žádná odpověď,nebo zrušená registrace,ale jsou jak píšeš vě většině případů opravdu lidi co jsou poctiví.

            NEssekr - Profil | Čt 3.6.2010 22:06:30

            Hrochoroh >> Mně zase poslal místo něčeho za tisíc věc za korunku...
            Podací lístek mněl,a já se mohl jít.........
            Ale v Mrk.bazaru mám zatím jen jednu kladnou skušenost.

              NHrochoroh - Profil | Čt 3.6.2010 22:05:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              yvana >> Tak tak, ale na druhou stranu musím opravdu říct, že slušnejch lidí (co se nákupu / prodeje týká) je tu podle mých zkušeností naprostá většina a ty, s kterýma jsem měl nějaký problémek, bylo možno dopředu odhadnout podle stylu komunikace. Karta a doba působení zde na MRKu také napoví.

                Nyvana - Profil | Čt 3.6.2010 21:58:45

                Hrochoroh >> Jo tam to funguje,taky nakupuju občas na aukru tam jsi,jako pojištěný,ale tady ne.Co kdo napíše do karty těžko ověříš,podvede lidi smázne registraci a hledej ho.

                  NHrochoroh - Profil | Čt 3.6.2010 21:55:56

                  Essekr >> Jenže na Aukru nebo na eBay jsi proti takovým vykukům pojištěnej. Osobně jsem to konkrétně na eBay absolvoval a funguje to perfektně. Koupil jsem zboží, zaplatil a nic nedorazilo a prodejce nereagoval. Nahlásil jsem to a po 14 dnech byly peníze zpět na účtu.

                    Nyvana - Profil | Čt 3.6.2010 21:54:32

                    Hrochoroh >> Tak to jsi opravdu trefil,jinak by jsi tady nemohl zůstat,já zatím mám pokoj,kluci jsou slušný,ale to víš všude je něco,ale taky se nedám a mám tady dost přátel a kamarádů.

                      NHrochoroh - Profil | Čt 3.6.2010 21:51:21

                      yvana >> To je svatá pravda. Proto říkám, že proti tomu neexistuje žádná obrana. Při srážce s blbcem nezbývá než se nadechnout, otřepat, popřípadě zamáčknout slzičku a rychle zapomenout.

                        Nyvana - Profil | Čt 3.6.2010 21:45:17

                        Hrochoroh >> Já vím,ale když ta lidská blbost je neomezená a někdy ublíží.

                          NHrochoroh - Profil | Čt 3.6.2010 21:37:41

                          yvana >> a navíc proti lidské hlouposti a nevychovanosti není ani obrana. S blbcem se prostě nedohodneš :-)

                            Nkožich007 - Profil | Čt 3.6.2010 21:31:52

                            MethodCarp >> jj je to fakt jsou super!!

                              NEssekr - Profil | Čt 3.6.2010 21:31:50

                              Před týdnem jsem koupil od jednoho Pražáka co nemá čas na rybařinu naviják penn a vše OK.
                              Má tam toho více...
                              Záleží na koho natrefíš,určitě není každy poctivec a najde se i takový co ti pošle místo shimana klacek.....Tak samo na Aukru se najde nějaký vykutálený lotr...

                                NTWIN 69 - Profil | Čt 3.6.2010 21:28:59

                                Právě na bazaru Mrku jsem koupil už jednou zmiňované pípáky.A jsem absolutně spokojen.vše proběhlo rychle a hladce.Toť moje zkušenost!!!

                                  Nantony - Profil | Čt 3.6.2010 21:28:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Bazar na mrku je skvělá věc. Koupíš, i prodáš tady věci za super ceny. Dosud jsem měl asi 5 nákupů, možná 3 prodeje, pokaždé spokojenost. Zájem jsem měl o hodně víc věcí, ale občas jsem se ozval později, než byl první zájemce, takže k obchodu nedošlo. Zatím jsem koupil zboží pokaždé velice výhodně, dokonce všechny i s origoš balením, někdy i s účtem, což vylučuje tu možnost koupě kradeného zboží. Moje prodeje byly podle podobného scénáře.
                                  hola
                                  antony

                                    NMethodCarp - Profil | Čt 3.6.2010 21:24:08

                                    kožich007 >> Díky chlape jsem rád že je všechno OK a že jsi spokojen :)

                                      NLadiis - Profil | Čt 3.6.2010 21:21:23

                                      poustevník >> Díky kolego, jsem rád že jsi spokojen...;-)

                                        Npoustevník - Profil | Čt 3.6.2010 21:18:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Ladiis >> Musím napsat že Ladiis nekecá,koupil jsem od něj lehátko a super, teď jsem se dohodl s dalším členem MRKu na prutu protože jsem již od něj v minulosti koupil myslím navijáky který mi dost lidí závidí.Mám zde jen dobré zkušenosti až snad na jeden případ kdy jsem prodával hlásiče a kupující mi je poslal zpět vykuchané že nefungujou a to jen proto že jsem se nechtěl s někým dohadovat i když bych si nedovolil prodávat nefukční věci protože by to moje svědomí nedovolilo.