- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nákup a prodej věcí z bazaru
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
21x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Nsmradzjzd - Profil | St 19.1.2011 19:48:26
"S cenou se vždy snažím jít co nejníže,abych zboží lépe prodal nebo mohl smlouvat o ceně."
NEnigma - Profil | St 19.1.2011 19:43:37
NRyboun - Profil | St 19.1.2011 19:43:04
Nyvana - Profil | St 19.1.2011 19:37:05
NEnigma - Profil | St 19.1.2011 19:28:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Dále jsem se snažil balík vždy udělat co nejlepší,aby zboží nepřišlo k úrazu při převozu.Dokonce se mi několikrát stalo,že mi lidé psali,volali,že takhle zabalené to neměli ani z internetového obchodu.Zatím jsem nikdy neměl reklamaci.S cenou se vždy snažím jít co nejníže,abych zboží lépe prodal nebo mohl smlouvat o ceně.
A teď ještě musím říct,že jsem dokonce poprvé i nakoupil v bazaru.Nejdřív jsem se opravdu bál,ale nakonec mě táta přesvědčil,že to zkusíme.Jednalo se o hlásiče,které už na fotce vypadali moc dobře po dohodě s prodávajícím jsem se dohodl na osobní schůzce na pumpě.Dotyčný tam byl včas,zboží bylo perfektní a nakonec jsem ještě dostal 100,-Kč slevu.Prostě naprostá spokojenost.
Čeho bych se na nákupu opravdu bál jsou lidi,kteří se přihlásí jen pro bazar a nemají v kartě prakticky nic-kolikrát ani jak se jmenujou.Co jsem vypozoroval-protože sháním přes bazar ještě motor-lidé,kteří nereagují na SZ rovnou mažu a už s nimi nekomunikuji-většinou-mě to tak připadá-že to jsou podvodníci.
A ještě jedna věc-že si může kdokoli zde na Mrku založit kartu,nick a nemusí do něj praticky ani napsat jak se jmenuje-dal bych vypsání karty jako povinné.Tím by se zlepšil i ten BAZAR/bylo by to více průhledné/
NKamil68 - Profil | St 19.1.2011 13:52:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nlu-cas - Profil | St 19.1.2011 12:49:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NNat - Profil | St 19.1.2011 11:24:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tu na MRKu mal so mňou negatívnu skúsenosť jeden člen ktorému som sa ozval že mám navyják čo zháňal v bazáry. Po dohode som nechal poslať balík, ale som to poslal úplne niekam inde a aj si to prevzali a zaplatili. Niktto my to neposlal späť a ani sa neozval. Dotyčnému som to vysvetlil a ospravedlnil sa, ale akosi to nepochopil a skončilo to urážanim na moju adresu.
NZindys - Profil | St 19.1.2011 10:49:41
NRadek Š - Profil | St 19.1.2011 10:16:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nsmradzjzd - Profil | St 19.1.2011 10:04:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Když tak čtu příspěvky, většinou se zmiňuje nákup. Pokud nakupuji a přijde mi místo zboží cihla, dá se s tím něco dělal, složitě, ale dá.
Je ale velké množství pomatenců, kteří si něco nechají poslat, pak si to rozmyslí a zboží nepřeberou. To je horší, s tím se nedá dělat nic.
Nrover - Profil | St 19.1.2011 9:56:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nbaitruner2 - Profil | St 19.1.2011 9:43:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
PS:Hlavne zalezi na lidech.Ja To rikam porat.Kdyz natrefis na blba,ktery chce jen podvadet tak tomu se proste nevyhnes.U dražších veci je lepsi osobni predani a predvedeni.U levnejsich veci se akorat musis spolehnout,ze dotyčný posle To co Ty sis vybrala a ze To bude fungovat.
Nrumi7 - Profil | St 19.1.2011 0:10:59
Nrybomil - Profil | Út 18.1.2011 23:49:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Aspoň si myslím, že to takto je. Samo více složitým procesem se dá vypátrat, z kterého compu se kdo kam dostal, až vyzjistit, z kterého připojení kde byla návštěva webu uskutečněna,
Např. když tady kdysi Toraryk napadal Garapatovu přítelkyni, kámoš mi během 15 minut zjistil, že byl připojen z gymplu v Táboře, dal jsem mu to v avizu, že by si taky mohli před školou na něj počkat borcí s divným východním přízvukem a naučit ho slušnýmu chování v ruštině, tak čuměl jak puk .......
NSven - Profil | Út 18.1.2011 23:48:13
Máš pravdu, jak to vyzvedneš už nikoho nedoženeš, protože to nedokážeš.
Proto je opravdu třeba dvakrát vážit od koho nakoupit.
NZuby - Profil | Út 18.1.2011 23:43:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NVodník Kebule - Profil | Út 18.1.2011 23:43:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nicméně jsem byl ochoten si pro tyto věci zajet a zkontrolovat si je na místě, takže jsem zásadně eliminoval možnost podvodu.
Dvakrát jsem udělal vyjímku: 2 x bivak od níže zmiňovaného Iva za 5000 a za 2400 a stojan Mustang za 5500 od p. Barana - a vždycky zboží bylo naprosto v pohodě.
Ještě, že tak, asi by mi jeblo, kdybych rozbalil balík se stojanem a tam byly třeba cihly...
Nrumi7 - Profil | Út 18.1.2011 23:40:03
Nrumi7 - Profil | Út 18.1.2011 23:35:44
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NRybářský retro bazar.16778
NSeznam spolehlivých bazaristů a poděkování jim.1507
NRybářsko-houbařské jádro .-)45001
NRetro ...50707
NRetrománie a krásy našich sbírek31154
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412607
NUdírny a uzení51139
NFotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29912
Kde to žije - všechna témata
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
-20% akce ANGLICKÝ TýdenZa 79 Kč
ANGLICKÝ TÝDEN -20% od středy 17.6. do úterý 23.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na sortiment značek SONUBAITS, KORUM, PRESTON, FOX, CC MOORE a AVID. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_AN20. Více na www.chytil.cz
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











