Filmy o rybaření

Zná někdo nějaký dobrý film o rybách? :)
Autor diskuse: smidos - Profil , 20.4.2010 všeobecné - ostatní
86 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nlubos666.p - Profil | Pá 15.6.2012 11:59:33

pohodak >> Tak správně je to: Svéráz národního lovu a Svéráz národního rybolovu:-)

    Npohodak - Profil | Čt 14.6.2012 22:40:00

    lubos666.p >>
    naj ako tu kravu nalozili do toho prudoveho lietadla heheh ci ako sa s ponorkou plavili pomedzi rybarov a ty skonstatovali zase ty rusi zabludili

      Nxmac - Profil | Čt 14.6.2012 22:12:31

      Petr.zdarec >> Jo, jo správně klukovskej film ...

        NDavercz - Profil | Čt 14.6.2012 21:32:39

        Dobrý je seriál říční příšery od Jaremyho Wada - http://animal.discovery.com/tv/river-monsters/

          Nlubos666.p - Profil | Čt 14.6.2012 21:31:30

          pohodak >> Ano,Svéráz ruského lovu a Svéráz ruského rybolovu-něco pro abstinenty:-)

            NAnýzový dědek - Profil | Čt 14.6.2012 21:27:07

            alda2211 >> jj, nádhera..o))

              NAnýzový dědek - Profil | Čt 14.6.2012 21:26:48

              Machyta >> JJ jeden z mála filmů,kterej by mě přitáhl k mouše...o))

                Npohodak - Profil | Čt 14.6.2012 21:23:15

                lubos666.p >>
                videl som to trochu divny film ale dasa kuknut


                a dobry je ties fil svojraz ruskej polovacky a aj jeho druha cast svojraz ruskej rybacky
                nevem ci som tie nazvy napisal spravne ale ked trochu pogoogle ta ozda sa najde aj spravny nazov

                  Nalda2211 - Profil | Čt 14.6.2012 21:10:50

                  Anýzový dědek >> to je muj oblibeny film :-))

                    NMachyta - Profil | Čt 14.6.2012 21:09:50

                    Anýzový dědek >> To je hodně pěkněj film s ještě lepšíma hercema.

                      NAnýzový dědek - Profil | Čt 14.6.2012 20:51:42

                      docela pěkný film o muškaření je Teče tudy řeka - pokud to tu již je, tak se omlouvám

                        NPetr.zdarec - Profil | Čt 14.6.2012 20:48:12

                        xmac >> Jo tak Dobrodružství na zlaté zátoce mám taky rád, hodně starý film ale své kouzlo ten film má.

                          Nlubos666.p - Profil | Čt 15.12.2011 11:39:09

                          Poslední plavky-o takovym mackovi se zdá i Jakubovi:-)

                            Nkožich007 - Profil | Čt 15.12.2011 11:27:01

                            smidos - >> jo znám žijeme lovem kaprů 1 a 2. Teď jsem si tady http://www.chytapust.cz/sportcarp-dvd-zijeme-lovem-​kapru-iii/d-74131/ objednal 3 tak jsem zvědavej jaké to bude :))

                              Nxmac - Profil | Pá 28.10.2011 11:37:57

                                Nvenda14 - Profil | Út 29.3.2011 12:17:43

                                Feeder 2 strategie lovu

                                  NJohny0400 - Profil | St 4.8.2010 14:18:36

                                  po stopach velkych kapru1,2,Jak ulovit 100 kg sumce,

                                    NBenny - Profil | St 4.8.2010 14:16:30

                                    Sveraz narodniho rybolovu

                                      NM4r3k - Profil | St 4.8.2010 14:06:23

                                      Frantos >> dik

                                        NFrantos - Profil | St 4.8.2010 13:58:00

                                        M4r3k >> kapr jménem droga, mrknu se až budu doma, nějakou sbírku doma mám...:-)

                                          Nfred41 - Profil | St 4.8.2010 13:49:08

                                          Po stopách velkých kaprů, Propadl jsem lovu sumců, Feeder- blesková akce.....

                                            NM4r3k - Profil | St 4.8.2010 13:47:23

                                            Frantos >> uz som to nasiel aj na nete tak stahujem ... poznas este neake dobre filmy ktore by si mi poradil??

                                              NFishky - Profil | St 4.8.2010 13:34:33

                                              Čelisti ;-)

                                                NFrantos - Profil | St 4.8.2010 13:29:19

                                                M4r3k >> tak to mám na dvd...

                                                  NM4r3k - Profil | St 4.8.2010 12:58:26

                                                  Frantos >> hoci ake kaprarske video hladal som po stopach velky kaprov ale to som nasiel len tu uputavku na to a nie cely film ...

                                                    NFrantos - Profil | Út 3.8.2010 15:34:48

                                                    M4r3k >> nevím co myslíš pod pojmem nějaký, chce to konkrétní název, pak najdeš vše...

                                                      NKamil68 - Profil | Út 3.8.2010 15:27:15

                                                      Houmi.. >> Ty si neměl už asi pšknou dobu žádný záběr na kapra,nebo co?Že potřebuješ vidět nějaké záběry??? :-)

                                                        NVERŇÁK - Profil | Út 3.8.2010 14:59:11

                                                        no sice tam neukazují podrobnosti ale zlatý uhoři a smrt krásných srnců

                                                          Nšťovíček - Profil | Út 3.8.2010 14:43:33

                                                          river monsters :-)

                                                            NREMI GAILLARD - Profil | Út 27.4.2010 20:34:27

                                                            a co mopidyk

                                                              NHoumi.. - Profil | Út 27.4.2010 20:17:21

                                                              Nemáte někdo dvdčko od Těšíňáka? Vydal teď na jaře hned dvě.. mají tam být podvodní záběry z Hejlova..

                                                                Nlevhan - Profil | Út 27.4.2010 20:01:09

                                                                smidos - >> urcite jeden z nej je tece tudy reka sice stary ale kvalitni

                                                                  NREMI GAILLARD - Profil | Út 27.4.2010 19:57:46

                                                                  a co třeba jeeště my tři a pes z pěti pes nebo nadherny film ve kterem je začatek stavby orliku __dedeček kylian a ja

                                                                    NRoh1!ck - Profil | Út 27.4.2010 19:51:41

                                                                    My tři a pes z Pětipes
                                                                    http://www.csfd.cz/film/88004-my-tri-a-pes-z-petip​es/

                                                                    Chalupáři - 2.díl Kapr
                                                                    10. díl Kapřín

                                                                      Nvolfino - Profil | Út 27.4.2010 19:31:08

                                                                      ahoj myslim ze mam velky vyber dvd s rybarskou tematikou prevazne kaprarina kdyby jsi mel zajem tak mi dej vedet a muzem se nejak domluvit ahoj

                                                                        NReznik76 - Profil | So 24.4.2010 20:07:58

                                                                        U mě dobrý :-)))) ,,nazdar jesetére"

                                                                          NFilla - Profil | St 21.4.2010 12:26:16

                                                                            Nsmidos - Profil | St 21.4.2010 11:52:39

                                                                            Dejv >> Na to jsem včera koukal to je mazec :D
                                                                            Taková lodička :D

                                                                              Nsmidos - Profil | St 21.4.2010 11:45:45

                                                                              Všem moc děkuji za návrhy :)

                                                                                Nuzjejasno - Profil | St 21.4.2010 8:21:08

                                                                                Já pokládám za nejhezčí Kachyňův film ZLATÍ ÚHOŘI. Znám ho téměř nazpaměť, ale pokaždé mne znovu dojme, je to nejen o rybách, je to i o válce a ačkoliv se tam nestřílí, tak je tam všechna ta hrůza. Mám ten film opravdu rád

                                                                                  Nxmac - Profil | St 21.4.2010 8:16:47

                                                                                  Dejv >> No jo - Poslední plavky a U mě dobrý z poslední doby ...

                                                                                  V U mě dobrý jak projíždějí na konci zdymadlem, tak tam jsem byl na rybách když jeli ...

                                                                                    Nxmac - Profil | St 21.4.2010 8:15:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                    Ještě jsem si vzpoměl na "Strašidýlka z vikýře" ... Napakunk tam loví štiku dynamitem :D

                                                                                    ...a co když jí to roztrhá? Nevadí, nameleme ji a uděláme štičí karbenátky...

                                                                                      NEfis9 - Profil | St 21.4.2010 8:13:32

                                                                                        NKejml - Profil | St 21.4.2010 0:49:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                        Vase zprava

                                                                                          NKejml - Profil | St 21.4.2010 0:39:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                            NFrederik - Profil | St 21.4.2010 0:34:01

                                                                                            jarda2004-souhlasim stebou.....

                                                                                              NFrederik - Profil | St 21.4.2010 0:29:52

                                                                                              Kejml-jo tento film sem videl jen jednou bohuzel se mi uz pak do rukou nedostal ale deda jak zdolaval mecouna na provazek to sem hltal,je to uz nekolik let co sem to videl.....

                                                                                                Njarda 2004 - Profil | St 21.4.2010 0:29:21

                                                                                                Frederik >> Tak jdu též čau.

                                                                                                  Njarda 2004 - Profil | St 21.4.2010 0:29:06

                                                                                                  Kejml >> Užasné dílo a moc hezkej film.

                                                                                                    NFrederik - Profil | St 21.4.2010 0:28:04

                                                                                                    jarda2004- ja tez musim dohnat spankovy deficit.

                                                                                                      NKejml - Profil | St 21.4.2010 0:27:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                        Njarda 2004 - Profil | St 21.4.2010 0:26:47

                                                                                                        Frederik >> To jo jdu hrnět už toho mám dneska moc. Tak se měj.

                                                                                                          NFrederik - Profil | St 21.4.2010 0:25:14

                                                                                                          jarda2004. no jo sranda musi byt..

                                                                                                            Njarda 2004 - Profil | St 21.4.2010 0:23:28

                                                                                                            Frederik >> Tak na to musím kouknout.

                                                                                                              NFrederik - Profil | St 21.4.2010 0:22:11

                                                                                                              jarda2004-presne ted sem to tam chtel dopsat,nebo ted sem si vzpomel kdyz jedes pres letnou jak tam stavi tunel Blanka jsou tam fotky s lidma a je tm deda jak podebira na Vltave kapra akorat pri tomto ukonu ma krmitko s hackem zahakle o ocko-to asi musela byt zajimava zdolavacka:))))))))

                                                                                                                NFrederik - Profil | St 21.4.2010 0:19:07

                                                                                                                pechy-pan Prosek to byl mazak

                                                                                                                  Njarda 2004 - Profil | St 21.4.2010 0:18:51

                                                                                                                  pechy >> Dvojka k nezaplacení.

                                                                                                                    Njarda 2004 - Profil | St 21.4.2010 0:18:35

                                                                                                                    Frederik >> to je dobrá reklama hlavně ten teleskop na půl rozloženej.

                                                                                                                      Npechy - Profil | St 21.4.2010 0:16:39

                                                                                                                      jarda 2004 >> tak presne tohle sou i moje ,,top pecky,,Prdelka a Prosek:-))

                                                                                                                        NFrederik - Profil | St 21.4.2010 0:15:04

                                                                                                                        jarda2004-slagr je i reklama na gambrinus s tema trema manikama na ty lodce

                                                                                                                          Njarda 2004 - Profil | St 21.4.2010 0:09:49

                                                                                                                          xmac >> Tak i tam to je ale šlágr.

                                                                                                                            Nxmac - Profil | Út 20.4.2010 23:25:50

                                                                                                                            jarda 2004 >> No, když jsme u toho, tak v seriálu "Kauzy z Bostonu" byly v jednom dílu na Aljašce a lovili lososy mouchou ... Náhodou jsem na to přepnul a byla tam rybařina...

                                                                                                                              Njarda 2004 - Profil | Út 20.4.2010 23:13:04

                                                                                                                              match-oun >> Tak to už je někde jinde trovhu větší rybka.

                                                                                                                                Nmatch-oun - Profil | Út 20.4.2010 23:12:36

                                                                                                                                jarda 2004 >> Ok

                                                                                                                                Jinak Spielbergovo Čelisti - základ všech BigGameFishing filmů ;-)