Naše Znojemské rybníky

Fotky, diskuze

NLejonardo - Profil | Ne 9.5.2010 20:28:52

tony.bobo >> jo na mlýny sem taky přemýšlel, ale mám problém, že nemám bivak, jen stan a tam je to hodně hlídaný prej, tak akorát mám deštník a plachtu přesto.

    Ntony.bobo - Profil | Ne 9.5.2010 15:55:11

    Lejonardo >> Čau.Po pravdě se ještě rozhoduju zda vranov nebo mlýny.

      NLejonardo - Profil | Ne 9.5.2010 12:21:48

      tony.bobo >> ahoj, já asi do Dunajek zkusit sumejše, kam ty?

        Ntony.bobo - Profil | Ne 9.5.2010 0:11:33

        Zahájená za rohem tak kam vyrazíte.

          NKOVKA1 - Profil | So 1.5.2010 22:32:23

          henry7 >> no nevim,žádná cedule tam není ,ale na internetu to najdeš jako chráněnou oblast, zkoušel jsem to a je to pod vodou hodně zarostlí tak na feeder zapomeň

            Nlesák - Profil | So 1.5.2010 13:30:34

            henry7 >> Kdyby se tam dalo chytat,tak to tam vypadá trochu jinak.Taková pěkná voda hned za Znojmem,radši nedomejšlet!

              Nhenry7 - Profil | So 1.5.2010 13:15:15

              KOVKA1 >> čau muze se tam chytat?

                NKOVKA1 - Profil | So 1.5.2010 12:50:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Vrbovecký rybník - samá kuňka

                  Ntony.bobo - Profil | Čt 29.4.2010 21:13:37

                  KOVKA1 >> Párkrát.Pěkný štiky

                    NKOVKA1 - Profil | Čt 29.4.2010 20:59:54

                    tony.bobo >> zkoušel jsi to tam???

                      Ntony.bobo - Profil | Čt 29.4.2010 20:52:38

                      KOVKA1 >> Máš pravdu je to bažina

                        NKOVKA1 - Profil | Čt 29.4.2010 20:51:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Božicka bažina

                          NKOVKA1 - Profil | Út 27.4.2010 22:11:59

                          hevlín >> jo je to dlouho,zrovna jsme koukali na tvůj profil tak ti chtěl něco napsat

                            Nhevlín - Profil | Út 27.4.2010 21:41:20

                            KOVKA1 >>
                            ten prut myslím v životě v ruce nedržel. Jednou tam byl se mnou a ze stromu mi radil, kde jsou na hladině amuři a kam mám házet kůrku chleba :D To už je ale takových 15 let nazpět...

                              NKOVKA1 - Profil | Út 27.4.2010 16:43:27

                              hevlín >> na fakláču začínal i mejkič, že???? :-D

                                NsFu - Profil | St 21.4.2010 16:24:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                A jsou tam takovi zraloci :-)

                                  NsFu - Profil | St 21.4.2010 16:21:57

                                  lesák >> jj je to starak v Pastvinach , do Pavlic nejezdim.

                                    Nmrkva - Profil | St 21.4.2010 14:24:41

                                    Jarda Bořek Stavitel >> kamoš z gymplu studuje nějakýho letce, tak jsem se s ním proletěl Cesnou...

                                      NJarda Bořek Stavitel - Profil | St 21.4.2010 12:28:51

                                      henry7 >> Pavouka u vody poznáš.. Nemůžeš si ho s nikým jiným poplést. Chytá buď jen oukleje, nebo láme máčovky při nahazování 1,5g spláfku.

                                      mrkva: Lítáš hardaplánem?

                                        Nlesák - Profil | Po 19.4.2010 21:14:25

                                        sFu >> Jestli se nemýlím,tak na fotce je rybník ve Ctidružicích?Nemáš taky fotky z Pavlic?