Naše Znojemské rybníky

Fotky, diskuze

NGRUPA - Profil | Ne 18.4.2010 12:52:52

sFu >> krásná fotka

    NsFu - Profil | Ne 18.4.2010 12:07:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Jaromerice 1A v cervenci po ranu.

      Nmrkva - Profil | So 17.4.2010 18:46:50

      hevlín >> co jsem teď koukal na stránky povodí, tak vám tam ta Jevka valí kurevsk.ým tempem... takže tam si budem muset asi chvilku počkat... ale až půjdeš, tak dej info...

        Ntony.bobo - Profil | So 17.4.2010 17:38:24

        hevlín >> To zas bude všude narváno.

          Nhevlín - Profil | So 17.4.2010 15:57:37

          mrkva >>
          ještě jsem tam letos nebyl. Chystal jsem se na řeku, ale zase to dost teče a Jevišovka je to stejný. Chytat se dá jen na soutoku s Jaroslavickým mlýnským náhonem. Na Jevišovce by se dalo celkem v pohodě, ale nevím, jaká tam bude po těch deštích cesta. Navíc se tam příští týden má dávat kapr, tak to tam bude asi dost živé. Bude to chtít jít asi kousek nad ten železniční most. Ještě tam ve vodě nebudou řasy a bude tam klid a cejni jsou tam taky. Minulý rok v tuhle dobu to tam ale už pěkně šlo a to i přes den. Jak to klesne, tak se zajedu podívat k těm hranicím, jak minulý rok a dám ti vědět, jak to tam vypadá.

            Nmrkva - Profil | So 17.4.2010 13:53:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            a ještě protější...

              Nmrkva - Profil | So 17.4.2010 13:51:12

              hevlín >> serwis, jak to vypadá u vás v Hruškách s těma lopaťákama?? už je tam chodíš trápit?? já tam byl zatím jen jednou ráno a mrtvo...

                Nmrkva - Profil | So 17.4.2010 13:49:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                sleduju, že se nám tady rozjíždí znojemský koutek... tak uvidíme, jak se to tady vyvrbí... pro začátek hodím pár vlastních leteckých snímků... Dyje 11A

                  Nhenry7 - Profil | So 17.4.2010 13:25:57

                  Pavouk‌ >> Pavouk28 - 17.4.2010 6:49:28 >> nejses aspon podle fotky.

                    NGRUPA - Profil | So 17.4.2010 11:23:32

                    Psychouš >> Psycho_Remorseless - >> Ahoj, chtěl bych se zeptat, znáš tu malou nádrž v Těšeticích u Znojma? Jak to tam jde?

                      NPavouk28 - Profil | So 17.4.2010 6:49:28

                      ten s delickou asi budu ja :)

                        Nhenry7 - Profil | So 17.4.2010 6:46:17

                        lesák >> tak to jsem si te s nekym spletl.

                          Nlesák - Profil | Pá 16.4.2010 20:57:21

                          henry7 >> Čau,na řeku taky chodím,protože u ní bydlím(ul.Sokolovská),ale posledních pár let hlavně s dcerou kolem vody,popř si s ní sednout pod barák a "jakoby chytat ryby".Je ti doufám jasný,jak vypadá takový rybolov se čtyřletou dcerou.No,ale je aspoň docházka.Jinak na děličku nechytám,před 6 lety jsem totálně propad feedru.Plavačku krom biče už vezmu do ruky jen na Vranclu.U chaty na ty hloubce je ten nepředváženej klouzák pořád oproti feedru nepřekonatelnej.

                            Nhenry7 - Profil | Pá 16.4.2010 19:08:52

                            lesák >> cau chodis i na reku?a nechytas nahodou na delicku.

                              Nlesák - Profil | Pá 16.4.2010 19:00:20

                              Zdravíčko dámo a pánové.Právě jsem objevil tuto diskusi.Tak vám taky něco přispěju.Když rybník kolem Znojma,tak nejčastěji chodím na rybník v Přiměticích u Pagasu hlavně kvůli línům.Kapři mne nezajímaj.Jinak s ostatními příspěvky víceméně mohu souhlasit.

                                NKOVKA1 - Profil | Pá 16.4.2010 18:54:13

                                henry7 >> to je slušný, tak zatim.

                                  Nhenry7 - Profil | Pá 16.4.2010 18:43:38

                                  KOVKA1 >> nachytal jsem asi 6 kapru,1amura,a plno plotic a perlinu.chytal jsem jenom feeder.na match se chytat nedalo kvuli silnemu vetru.ale zitra vyzkousim oboje.

                                    NKOVKA1 - Profil | Pá 16.4.2010 18:38:07

                                    henry7 >> co jsi nalapal, chytal jsi match nebo feeder?

                                      Nhenry7 - Profil | Pá 16.4.2010 18:31:05

                                      KOVKA1 >> no byl jsem tam cca pred 3 tydny a bylo to dost slusny na to ze byla jeste dost studena voda..a zitra tam jedu zas.

                                        NKOVKA1 - Profil | Pá 16.4.2010 18:27:42

                                        henry7 >> jak to vypadá na rybníku u peagasu hodně dlouho jsem tam nebyl,teď když teče hodně vody tak nevím kam na ně