- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naše Znojemské rybníky
Fotky, diskuze
Autor diskuse: Psycho_Remorseless - Profil , 12.4.2010 všeobecné - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
21x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nmrkva - Profil | So 17.4.2010 18:46:50
hevlín >> co jsem teď koukal na stránky povodí, tak vám tam ta Jevka valí kurevsk.ým tempem... takže tam si budem muset asi chvilku počkat... ale až půjdeš, tak dej info...
Nhevlín - Profil | So 17.4.2010 15:57:37
mrkva >>
ještě jsem tam letos nebyl. Chystal jsem se na řeku, ale zase to dost teče a Jevišovka je to stejný. Chytat se dá jen na soutoku s Jaroslavickým mlýnským náhonem. Na Jevišovce by se dalo celkem v pohodě, ale nevím, jaká tam bude po těch deštích cesta. Navíc se tam příští týden má dávat kapr, tak to tam bude asi dost živé. Bude to chtít jít asi kousek nad ten železniční most. Ještě tam ve vodě nebudou řasy a bude tam klid a cejni jsou tam taky. Minulý rok v tuhle dobu to tam ale už pěkně šlo a to i přes den. Jak to klesne, tak se zajedu podívat k těm hranicím, jak minulý rok a dám ti vědět, jak to tam vypadá.
ještě jsem tam letos nebyl. Chystal jsem se na řeku, ale zase to dost teče a Jevišovka je to stejný. Chytat se dá jen na soutoku s Jaroslavickým mlýnským náhonem. Na Jevišovce by se dalo celkem v pohodě, ale nevím, jaká tam bude po těch deštích cesta. Navíc se tam příští týden má dávat kapr, tak to tam bude asi dost živé. Bude to chtít jít asi kousek nad ten železniční most. Ještě tam ve vodě nebudou řasy a bude tam klid a cejni jsou tam taky. Minulý rok v tuhle dobu to tam ale už pěkně šlo a to i přes den. Jak to klesne, tak se zajedu podívat k těm hranicím, jak minulý rok a dám ti vědět, jak to tam vypadá.
Nmrkva - Profil | So 17.4.2010 13:51:12
hevlín >> serwis, jak to vypadá u vás v Hruškách s těma lopaťákama?? už je tam chodíš trápit?? já tam byl zatím jen jednou ráno a mrtvo...
Nmrkva - Profil | So 17.4.2010 13:49:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
sleduju, že se nám tady rozjíždí znojemský koutek... tak uvidíme, jak se to tady vyvrbí... pro začátek hodím pár vlastních leteckých snímků... Dyje 11A
Nhenry7 - Profil | So 17.4.2010 13:25:57
Pavouk >> Pavouk28 - 17.4.2010 6:49:28 >> nejses aspon podle fotky.
NGRUPA - Profil | So 17.4.2010 11:23:32
Psychouš >> Psycho_Remorseless - >> Ahoj, chtěl bych se zeptat, znáš tu malou nádrž v Těšeticích u Znojma? Jak to tam jde?
Nlesák - Profil | Pá 16.4.2010 20:57:21
henry7 >> Čau,na řeku taky chodím,protože u ní bydlím(ul.Sokolovská),ale posledních pár let hlavně s dcerou kolem vody,popř si s ní sednout pod barák a "jakoby chytat ryby".Je ti doufám jasný,jak vypadá takový rybolov se čtyřletou dcerou.No,ale je aspoň docházka.Jinak na děličku nechytám,před 6 lety jsem totálně propad feedru.Plavačku krom biče už vezmu do ruky jen na Vranclu.U chaty na ty hloubce je ten nepředváženej klouzák pořád oproti feedru nepřekonatelnej.
Nhenry7 - Profil | Pá 16.4.2010 19:08:52
lesák >> cau chodis i na reku?a nechytas nahodou na delicku.
Nlesák - Profil | Pá 16.4.2010 19:00:20
Zdravíčko dámo a pánové.Právě jsem objevil tuto diskusi.Tak vám taky něco přispěju.Když rybník kolem Znojma,tak nejčastěji chodím na rybník v Přiměticích u Pagasu hlavně kvůli línům.Kapři mne nezajímaj.Jinak s ostatními příspěvky víceméně mohu souhlasit.
Nhenry7 - Profil | Pá 16.4.2010 18:43:38
KOVKA1 >> nachytal jsem asi 6 kapru,1amura,a plno plotic a perlinu.chytal jsem jenom feeder.na match se chytat nedalo kvuli silnemu vetru.ale zitra vyzkousim oboje.
Nhenry7 - Profil | Pá 16.4.2010 18:31:05
KOVKA1 >> no byl jsem tam cca pred 3 tydny a bylo to dost slusny na to ze byla jeste dost studena voda..a zitra tam jedu zas.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
14:19NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 28
12:19NRybáři vs ochránci přirody 76
10:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....















