Naše Znojemské rybníky

Fotky, diskuze

NPlumley27 - Profil | Ne 20.6.2010 13:16:24

henry7 - >> Ne, ale jeden kamarád tam občas na dravce jezdí.

    Nhenry7 - Profil | Ne 20.6.2010 12:36:27

    Plumley27 >> no tam bych mohl zajet ale asi az pristi vikend.ty tam chytas?

      NPlumley27 - Profil | So 19.6.2010 20:44:10

      henry7 - >> A co zkusit třeba Dalešice

        Nhenry7 - Profil | So 19.6.2010 20:03:42

        dneska pekne na h... pul dne na vranove a jen jedna stika 66 a par okounu.

          Nhenry7 - Profil | So 19.6.2010 8:09:47

          nazdar hosi neporadili byste kam ted na dravce.vcera jsem byl na vranove ale nic moc.

            NRostid - Profil | So 29.5.2010 15:57:07

            GRUPA >> nezbývá, než stále věřit v obrat k lepšímu :-)

              NGRUPA - Profil | So 29.5.2010 15:44:56

              Rostid >> Škoda že nejsou i volby do těch organizacích, aby ti kmeti už táhli do prdele.....

                NRostid - Profil | So 29.5.2010 15:42:29

                GRUPA >> :-D no jo no, patří to Pohořelický MO, asi je to tam plný starších pánů, co jedou furt po staru :-(

                  NGRUPA - Profil | So 29.5.2010 15:40:28

                  Rostid >> Tak už tam asi nikdy nepojedu.......Tam se snad nemůžeš ani vysrat a zakopat to. Je to tak pro dědy na mopedu. Bez bivaku a kotlíku nežiju. Navíc přes noc zákaz.......????? a za 350KČ!!!! Oni spadli z višně, nebo moc lemtají to svoje vínisko..:-)))))

                    NGRUPA - Profil | So 29.5.2010 15:34:20

                    Rostid >> Díky, jdu se na to mrknout.

                      NRostid - Profil | So 29.5.2010 15:32:19

                      Osobně jsem tam nechytal, ale jezdí tam známej, kterej na to nedal dopustit, našel jsem ti něco na netu - http://www.rybnikarstvi-pohorelice.cz/nase-produkty​/sportovni-rybolov/udolni-nadrz-tesetice-u-znojma/

                        NGRUPA - Profil | So 29.5.2010 15:27:09

                        Rostid >> To já právě nevím, co to je. Já jsem tam před asi 7 lety makal a párkrát jsem tam byl na procházce. Je to tam pěkné, víš o tom víc? Prosím?! Jen vím že je to v těch Těšeticích

                          NRostid - Profil | So 29.5.2010 15:22:23

                          GRUPA >> Myslíš ten soukromák?

                            NGRUPA - Profil | So 29.5.2010 14:10:32

                            hajnej2 >> Neznáte někdo tu malou nádrž v Těšeticích u Znojma????

                              Ntony.bobo - Profil | So 29.5.2010 14:02:58

                              hajnej2 >> A koho? Stranu piva? Jelikož jinak je to vše stejný.

                                Nhajnej2 - Profil | So 29.5.2010 10:08:31

                                Nedřepte na pc, jděte volit a pak vypadněte někam k vodě! :-))

                                  NRostid - Profil | So 29.5.2010 9:42:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jsou u nás i slušný ryby

                                    NRostid - Profil | Út 18.5.2010 14:19:37

                                    Zdravím, nenajde se tady někdo, kdo kapraří na Znojemsku? Jak vám to jde v posledních pár letech? Rád si vyměním zkušenosti, popřípadě můžem domluvit i výpravu.

                                      Ntony.bobo - Profil | So 15.5.2010 15:25:57

                                      Znojmáci nemáte někdo na zahradě krtonožku nebo vaší známí? Klidně ji koupím.

                                        NMalej - Profil | Ne 9.5.2010 20:29:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jeden soukromej nedaleko Znojma :))