Naše Znojemské rybníky

Fotky, diskuze
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NDEBUSTROL - Profil | So 16.2.2013 22:03:43

rybník dyjákovice

    NDoktor - Profil | St 18.1.2012 17:27:49

    http://jevisovak.rajce.idnes.cz/Prehrada-cisteni_18​.1.2012/

    fotky z pokračujících prací na přehradě

      NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 20.11.2011 16:42:40

      Když by se tu našel nějáký masochista.. dokumentace: http://www.jevisovice.cz/file.php?nid=885&oid=21197​25

      Vyčíslené náklady: www.opzp.cz/soubor-ke.../40/12003-tabulky_17_rv_21_​vyzva.xls

        NPavouk‌ - Profil | Ne 20.11.2011 16:36:37

        byl jsem tam v lete, bylo to zeleny jak travnik, asi se zbavuji i sinic.

          NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 20.11.2011 16:32:09

          Opravy a odbahnění. Jevišovice podojily nějáký evropský fond. Má to jeden háček.. 9mega jim stále chybí.

            Nmrkva - Profil | Ne 20.11.2011 15:21:17

            jepice >> mělo by se to slovit a budou probíhat opravy, jestli se nepletu...

              Njepice - Profil | Ne 20.11.2011 14:51:17

              Doktor >> proč to k sakru tak vypustili?

                NDoktor - Profil | So 19.11.2011 23:42:23

                Jevišovice3

                  NDoktor - Profil | So 19.11.2011 23:40:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Jevišovice

                    NDoktor - Profil | So 19.11.2011 23:19:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jevišovice

                      Nčabi - Profil | Ne 17.4.2011 22:20:21

                      GRAYLING >> Karasák - 12.4.2011 20:25:49 >> co tě zajímá, jsem z MK, Rokytnou 1 znám dobře, vím kde jakej druh se dá nejlépe chytit

                        Nsp1ke - Profil | St 13.4.2011 9:20:42

                        GRAYLING >> Karasák - 13.4.2011 6:58:49 >> pro feeder je to zajímavá voda, místní kapříci jsou obvykle dost bojovní a na feedrů se umí slušně rozjet. Doporučuju chytat ze strany příjezdu od Dunajovic, naproti je ve vzdálenosti odhozu s feedrem hodně pařezů, budeš tam víc trhat.

                          NKarasák - Profil | St 13.4.2011 6:58:49

                          sp1ke - >> Já jsem taky především feederař, kaprařině se věnuji jen okrajově.

                            Nsp1ke - Profil | Út 12.4.2011 21:47:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            GRAYLING >> Karasák - 12.4.2011 20:25:13 >> no já kapraž nejsem, takže já tam chodím hlavně na červenky na feeder s tím, že zjara dycky nějakej ten menší kapřík veme. Pravidelně tam kapříky dosazují a je to příjemná voda i na celodenní chytání.

                              NKarasák - Profil | Út 12.4.2011 20:25:49

                              Chodí tady někdo chytat taky na řeku rokytnou?

                                NKarasák - Profil | Út 12.4.2011 20:25:13

                                sp1ke - >> Jenom jak to tam jde.

                                  Nsp1ke - Profil | Po 11.4.2011 20:11:58

                                  GRAYLING >> Karasák - 11.4.2011 8:19:13 >> letos jsem tam ještě nebyl, ale zjara tam občas jezdím, co by tě zajímalo?

                                    NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 8:19:13

                                    Zdravím, loví tady někdo na Závlahové nádrži v Horních Dunajovicích ( Rokytná 3A) ?

                                      NRostid - Profil | Pá 25.2.2011 12:29:38

                                      zdravíčko, nepodělí se někdo o zážitky a fotky? V pomhle počasí by to bodlo. :-)

                                        NRostid - Profil | Po 10.1.2011 8:39:05

                                        snajper >> Já teda nevím, ale všechno jsou to starý odřeniny. To, že kaprům chyběly šupiny, není přeci moje vina. Čerstvý zranění tam teda nevidím ani jedno! :-)

                                          Nsnajper - Profil | Ne 9.1.2011 22:53:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Rostid >> Proč maš ty kapry tak podřeny?

                                            Nhenry7 - Profil | Ne 9.1.2011 18:47:33

                                            lesák >> tak dik za typ ten boskovstejn vypada dobre.akorat ze s jejich stranek jsem se toho moc nedocetl tak snad odpovi na email.

                                              Nhenry7 - Profil | Ne 9.1.2011 18:29:06

                                              lesák >> dik.na dyji jsem jeste nebyl pro povolenku jsi du v patek

                                                Nlesák - Profil | Ne 9.1.2011 18:23:12

                                                henry7 >> Dírky nechytám,ale od kluků z práce mám dobré info o Boskovštejně.Další jsou v Moravském Krumlově.Byl jsi už letos na Dyji nebo ještě nemáš povolenku?

                                                  Nhenry7 - Profil | Ne 9.1.2011 18:10:53

                                                  cau chlapy.potreboval bych poradit nejaky rybnik na dirky v okoli znojma.chtel jsem do bozic jenze tam dirky zrusily.tak kdyby nekdo vedel pisnete prosim.

                                                    NRostid - Profil | Čt 18.11.2010 11:24:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                    listopadové loučení

                                                      NDoktor - Profil | Út 19.10.2010 19:23:14

                                                      Něco tady ještě plave. 95 cm.

                                                        NRostid - Profil | Út 19.10.2010 17:04:02

                                                        Co ostatní, jak se vám chytá v okolí Znojma?

                                                          NRostid - Profil | Út 19.10.2010 17:02:22

                                                          ještě jeden

                                                            NRostid - Profil | Út 19.10.2010 17:01:25

                                                            další

                                                              NRostid - Profil | Út 19.10.2010 17:00:08

                                                              I na Znojemsku jsou pěkné ryby!

                                                                Nhonza k - Profil | Ne 17.10.2010 21:38:58

                                                                Jenom pro přesnost, Těšetická nádrž nepatří MO Pohořelice,ale Rybníkářstvi Pohořelice. Naříkat nad staříky v Pohořelické MO bylo tentokrát mimo. Jinak musím souhlasit, že změny v rámci svazů jdou opravdu pomalu, ale musíme snažit.

                                                                  Nlesák - Profil | Ne 17.10.2010 21:18:56

                                                                  Tak kolik z vás se zapojilo do víkendových"závodů"na Dyji ? Panečku,to byla podívaná,kde se vzalo,tu se vzalo tolik rybářů.

                                                                    NRostid - Profil | Po 26.7.2010 13:09:17

                                                                    Zdravím, chystám se na kapříky na jednu svazovku kousek od Znojma a bral bych k sobě parťáka, neměl by někdo zájem?

                                                                      NPlumley27 - Profil | Ne 20.6.2010 13:16:24

                                                                      henry7 - >> Ne, ale jeden kamarád tam občas na dravce jezdí.

                                                                        Nhenry7 - Profil | Ne 20.6.2010 12:36:27

                                                                        Plumley27 >> no tam bych mohl zajet ale asi az pristi vikend.ty tam chytas?

                                                                          NPlumley27 - Profil | So 19.6.2010 20:44:10

                                                                          henry7 - >> A co zkusit třeba Dalešice

                                                                            Nhenry7 - Profil | So 19.6.2010 20:03:42

                                                                            dneska pekne na h... pul dne na vranove a jen jedna stika 66 a par okounu.

                                                                              Nhenry7 - Profil | So 19.6.2010 8:09:47

                                                                              nazdar hosi neporadili byste kam ted na dravce.vcera jsem byl na vranove ale nic moc.

                                                                                NRostid - Profil | So 29.5.2010 15:57:07

                                                                                GRUPA >> nezbývá, než stále věřit v obrat k lepšímu :-)

                                                                                  NGRUPA - Profil | So 29.5.2010 15:44:56

                                                                                  Rostid >> Škoda že nejsou i volby do těch organizacích, aby ti kmeti už táhli do prdele.....

                                                                                    NRostid - Profil | So 29.5.2010 15:42:29

                                                                                    GRUPA >> :-D no jo no, patří to Pohořelický MO, asi je to tam plný starších pánů, co jedou furt po staru :-(

                                                                                      NGRUPA - Profil | So 29.5.2010 15:40:28

                                                                                      Rostid >> Tak už tam asi nikdy nepojedu.......Tam se snad nemůžeš ani vysrat a zakopat to. Je to tak pro dědy na mopedu. Bez bivaku a kotlíku nežiju. Navíc přes noc zákaz.......????? a za 350KČ!!!! Oni spadli z višně, nebo moc lemtají to svoje vínisko..:-)))))

                                                                                        NGRUPA - Profil | So 29.5.2010 15:34:20

                                                                                        Rostid >> Díky, jdu se na to mrknout.

                                                                                          NRostid - Profil | So 29.5.2010 15:32:19

                                                                                          Osobně jsem tam nechytal, ale jezdí tam známej, kterej na to nedal dopustit, našel jsem ti něco na netu - http://www.rybnikarstvi-pohorelice.cz/nase-produkty​/sportovni-rybolov/udolni-nadrz-tesetice-u-znojma/

                                                                                            NGRUPA - Profil | So 29.5.2010 15:27:09

                                                                                            Rostid >> To já právě nevím, co to je. Já jsem tam před asi 7 lety makal a párkrát jsem tam byl na procházce. Je to tam pěkné, víš o tom víc? Prosím?! Jen vím že je to v těch Těšeticích

                                                                                              NRostid - Profil | So 29.5.2010 15:22:23

                                                                                              GRUPA >> Myslíš ten soukromák?

                                                                                                NGRUPA - Profil | So 29.5.2010 14:10:32

                                                                                                hajnej2 >> Neznáte někdo tu malou nádrž v Těšeticích u Znojma????

                                                                                                  Ntony.bobo - Profil | So 29.5.2010 14:02:58

                                                                                                  hajnej2 >> A koho? Stranu piva? Jelikož jinak je to vše stejný.

                                                                                                    Nhajnej2 - Profil | So 29.5.2010 10:08:31

                                                                                                    Nedřepte na pc, jděte volit a pak vypadněte někam k vodě! :-))

                                                                                                      NRostid - Profil | So 29.5.2010 9:42:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                      Jsou u nás i slušný ryby

                                                                                                        NRostid - Profil | Út 18.5.2010 14:19:37

                                                                                                        Zdravím, nenajde se tady někdo, kdo kapraří na Znojemsku? Jak vám to jde v posledních pár letech? Rád si vyměním zkušenosti, popřípadě můžem domluvit i výpravu.

                                                                                                          Ntony.bobo - Profil | So 15.5.2010 15:25:57

                                                                                                          Znojmáci nemáte někdo na zahradě krtonožku nebo vaší známí? Klidně ji koupím.

                                                                                                            NMalej - Profil | Ne 9.5.2010 20:29:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                            Jeden soukromej nedaleko Znojma :))

                                                                                                              NLejonardo - Profil | Ne 9.5.2010 20:28:52

                                                                                                              tony.bobo >> jo na mlýny sem taky přemýšlel, ale mám problém, že nemám bivak, jen stan a tam je to hodně hlídaný prej, tak akorát mám deštník a plachtu přesto.

                                                                                                                Ntony.bobo - Profil | Ne 9.5.2010 15:55:11

                                                                                                                Lejonardo >> Čau.Po pravdě se ještě rozhoduju zda vranov nebo mlýny.

                                                                                                                  NLejonardo - Profil | Ne 9.5.2010 12:21:48

                                                                                                                  tony.bobo >> ahoj, já asi do Dunajek zkusit sumejše, kam ty?

                                                                                                                    Ntony.bobo - Profil | Ne 9.5.2010 0:11:33

                                                                                                                    Zahájená za rohem tak kam vyrazíte.

                                                                                                                      NKOVKA1 - Profil | So 1.5.2010 22:32:23

                                                                                                                      henry7 >> no nevim,žádná cedule tam není ,ale na internetu to najdeš jako chráněnou oblast, zkoušel jsem to a je to pod vodou hodně zarostlí tak na feeder zapomeň

                                                                                                                        Nlesák - Profil | So 1.5.2010 13:30:34

                                                                                                                        henry7 >> Kdyby se tam dalo chytat,tak to tam vypadá trochu jinak.Taková pěkná voda hned za Znojmem,radši nedomejšlet!

                                                                                                                          Nhenry7 - Profil | So 1.5.2010 13:15:15

                                                                                                                          KOVKA1 >> čau muze se tam chytat?

                                                                                                                            NKOVKA1 - Profil | So 1.5.2010 12:50:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                            Vrbovecký rybník - samá kuňka

                                                                                                                              Ntony.bobo - Profil | Čt 29.4.2010 21:13:37

                                                                                                                              KOVKA1 >> Párkrát.Pěkný štiky

                                                                                                                                NKOVKA1 - Profil | Čt 29.4.2010 20:59:54

                                                                                                                                tony.bobo >> zkoušel jsi to tam???

                                                                                                                                  Ntony.bobo - Profil | Čt 29.4.2010 20:52:38

                                                                                                                                  KOVKA1 >> Máš pravdu je to bažina

                                                                                                                                    NKOVKA1 - Profil | Čt 29.4.2010 20:51:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                    Božicka bažina

                                                                                                                                      NKOVKA1 - Profil | Út 27.4.2010 22:11:59

                                                                                                                                      hevlín >> jo je to dlouho,zrovna jsme koukali na tvůj profil tak ti chtěl něco napsat

                                                                                                                                        Nhevlín - Profil | Út 27.4.2010 21:41:20

                                                                                                                                        KOVKA1 >>
                                                                                                                                        ten prut myslím v životě v ruce nedržel. Jednou tam byl se mnou a ze stromu mi radil, kde jsou na hladině amuři a kam mám házet kůrku chleba :D To už je ale takových 15 let nazpět...

                                                                                                                                          NKOVKA1 - Profil | Út 27.4.2010 16:43:27

                                                                                                                                          hevlín >> na fakláču začínal i mejkič, že???? :-D

                                                                                                                                            NsFu - Profil | St 21.4.2010 16:24:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                            A jsou tam takovi zraloci :-)

                                                                                                                                              NsFu - Profil | St 21.4.2010 16:21:57

                                                                                                                                              lesák >> jj je to starak v Pastvinach , do Pavlic nejezdim.

                                                                                                                                                Nmrkva - Profil | St 21.4.2010 14:24:41

                                                                                                                                                Jarda Bořek Stavitel >> kamoš z gymplu studuje nějakýho letce, tak jsem se s ním proletěl Cesnou...

                                                                                                                                                  NJarda Bořek Stavitel - Profil | St 21.4.2010 12:28:51

                                                                                                                                                  henry7 >> Pavouka u vody poznáš.. Nemůžeš si ho s nikým jiným poplést. Chytá buď jen oukleje, nebo láme máčovky při nahazování 1,5g spláfku.

                                                                                                                                                  mrkva: Lítáš hardaplánem?

                                                                                                                                                    Nlesák - Profil | Po 19.4.2010 21:14:25

                                                                                                                                                    sFu >> Jestli se nemýlím,tak na fotce je rybník ve Ctidružicích?Nemáš taky fotky z Pavlic?