Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

Nnoční ryba - Profil | Út 17.5.2011 18:02:40

e500 >> no to bys mohl přímo prodávat, jinak paráda

    NMachino - Profil | Út 17.5.2011 17:30:14

      NDiki - Profil | Út 17.5.2011 16:23:47

      Machino >> Z čeho jsi je dělal?

        NMachino - Profil | Út 17.5.2011 15:33:24

        Zdravím,poradíte mi někdo?Udělal jsem si pelety ale nechtějí mi ztvrdnout,nevíte čím by to mohlo být?díky

          Nyvana - Profil | So 14.5.2011 21:32:03

          e500 >> Tak nějak to víš já jsem z vidlákova já tomu nerozumím:-))

            Ne500 - Profil | So 14.5.2011 21:22:50

            yvana - Myslíš jako že by KANCeLFAKTuRA?

              Nyvana - Profil | So 14.5.2011 21:17:59

              e500 >> No tak dobře jenom takový malinký podnik kancelářička:-))

                Ne500 - Profil | So 14.5.2011 21:15:31

                yvana - Ahoj, ne ne jen MANuFAKTuRA taková maličká.

                  Nyvana - Profil | So 14.5.2011 19:11:00

                  e500 >> Dobrý večer pane velkovýrobče:-))

                    Ne500 - Profil | So 14.5.2011 18:27:49

                    yvana - Jak malý? Jak dorazej mamuti na flek, tak musíš nazbrojit velkej kalibr 2x20mm

                      Nyvana - Profil | So 14.5.2011 15:34:13

                      e500 >> Jo kdo umí ten umí ty s tou dírou jsou dobrý,ale chtělo by to menší.To video nic moc,ale pelety za jedna:-)

                        Ne500 - Profil | So 14.5.2011 13:44:38

                        Strnda >> Vejce nedávám žádný, bylo by to zbytečný.

                          NStrnda - Profil | So 14.5.2011 13:36:30

                          e500 >> Ahoj,kolik davas vajec na 1kg pelet.a taky kolik davas tek slozek na 1kg dik.

                            NHalen - Profil | So 14.5.2011 13:25:25

                            e500 >> Skvělý, díky moc!

                              Ne500 - Profil | So 14.5.2011 13:12:22

                              Halen - Tak to by s mělo splnit.

                              Nový filmeček s názvem 20mm s Nikolausem Kejdžem.

                              Režíroval mi to Miloš For Man
                              Kameramana jsem musel vyhodit, furt vožralej a špatně mu to ostřilo.
                              Tady to je:

                              http://www.youtube.com/watch?v=8pwt6ox_hJY

                                NHalen - Profil | So 14.5.2011 11:49:24

                                e500 >> Skvělá práce, klobouk dolů. Ale slíbil jsi video, máš něco natočené? Moc bych chtěl vidět výrobu, máš to promakaný. A sice se zpožděním, ale přesto, info z chytání a použití pelet z krmiv Hulín, byl jsem 2x přes víkend na jedné soukromé vodě, první výprava se ryby třely a moc záběrů nebylo, cca 25 na 6 rybářů, zato minulý týden pátek, sobota, neděle ve třech lidech 50 kaprů zdolaných mezi 60-77 cm a druhou noc to kolegové stáhli, protože se chtěli vyspat. xD Záběrů bylo ještě víc, některé ryby spadly, chytali jsme na háčky bez protihrotu. Po projetí bříška kapříkům z nich přímo tekly ty pelety, kterými jsem krmil. Takže pelety z krmiv Hulín kapři žrali a s chutí.

                                  Nmannice - Profil | So 14.5.2011 11:31:40

                                  e500 >> Moc pěkná práce ;)

                                    Ne500 - Profil | So 14.5.2011 9:58:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak ty slíbené 20mm s dírkou. Jde to moc dobře.

                                      Nkam!kaze - Profil | Čt 5.5.2011 16:38:49

                                      dudecek >> Ty se bavíš o halibutkách.Taky jsem je zkoušel.

                                        Ndudecek - Profil | Čt 5.5.2011 12:50:38

                                        ja si pelety nedelam,koupim si je v ravenu brno,20 kg za 860 kc.delaji dvacitky a sestnastky a ryby na to idu,hlavne na morave

                                          Červené karty: Annavvc