Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

Nkopr69 - Profil | Čt 5.5.2011 12:45:11

dudecek >> Asi tak nejak.

    Ndudecek - Profil | Čt 5.5.2011 12:40:07

    kam!kaze - 18.4.2011 1:12:42 skoro vsechny pelety jsou delane stejne z krmitkovych smesi za par kacek.tas si je raci koupim z krmiva hulin za 20kc kilo,nez ty same znackove pelety za 150kc od nejake top firmy

      Ne500 - Profil | Čt 5.5.2011 8:13:30

      Přemýšlel, vymýšlel a vymyslel. Dneska si ten nápad jdu vyzvednout k fachmanovi a večer se už budou tlačit peletky s dírou uprostřed. Pokud se vše podaří jak má, tak večer sem zas hodím pro inspiraci nějaké fotky nebo videjko.

        NHalen - Profil | Čt 21.4.2011 15:14:22

        kam!kaze >> Vzal jsem tři druhy po 10kg na zkoušku, vyzkouším a poreferuju, jedu teď pátek-neděle. Každopádně ty pelety voní hezky a cena je velmi příznivá.

          Nmeďo1 - Profil | Po 18.4.2011 8:03:36

          ondiktt >> lepsie ho mal nie velky ale silný 1,5 kW s prevodovkou staci

            Nrover - Profil | Po 18.4.2011 1:17:45

            kam!kaze >>
            Jsem rád, že se shodnem, ...zkušenosti se v tomto případě nezapřou :-)

              Nkam!kaze - Profil | Po 18.4.2011 1:12:42

              rover >> Jo a taky tam chybí albumin,robin red a........:)Samozřejmě,je to tuctová směs za malé prachy.Nikdo netvrdí že ne.

                Nrover - Profil | Po 18.4.2011 1:08:48

                kam!kaze >>
                Chybí tam konopné semeno a extrudovaný anýz, ...tuctová směs za tuctové chechtáky, bohužel :-(

                  Nkam!kaze - Profil | Po 18.4.2011 1:03:52

                  Wildes >>

                  Cena: Pytle 30 a 50 kg ……….. 25,- / kg AKCE: nyní - 14 % = 22 ,-

                  Sáčky PVC 10 kg ……….. 28,- / kg AKCE: nyní - 17 % = 24 ,-

                  Je to dole pod popisem.Tohle je jen cena za :

                  Příchuť: SMETANOVÉ PELETY ! Novinka pro rok 2011 !

                  Obsahuje: 20 druhů na hrubo šrotovaných vnadících složek ! Nyní také s vyšším obsahem extrudovaného ( tepelně upraveného ) hrachu, extrudované kukuřice a pšenice ( intenzivnější přirozené aroma, vysoká stravitelnost, více atraktivnější pro ryby ) ! Dále: kukuřici, různé druhy obilovin, olejniny, kukuřičný škrob, řepku, proso, bílé i tmavé pečivo, řepkový olej, krmné kvasnice, melasu, aromatizovanou glukózu, syrovátku, přirozené smetanovo-máslové aroma.

                    Nyvana - Profil | Ne 17.4.2011 20:28:56

                    e500 >> Tak zajeď ke mě já mám materiálu dost i to tekutý:-))

                      NKockopes - Profil | Ne 17.4.2011 20:21:19

                      e500 >> to je zlata pravda..

                        Ne500 - Profil | Ne 17.4.2011 20:08:07

                        yvana >> Teď budu pauzírovat, došel matroš. Zítra budu dohadovat tvuj zdroj.

                          Ne500 - Profil | Ne 17.4.2011 20:05:39

                          Kockopes >> No s tim se budeš holt muset poprat sám. Nic není zadarmo, ale pokud vytvoříš určité úsilí tak se výsledek dostaví k tvé spokojenosti.

                            Nyvana - Profil | Ne 17.4.2011 19:51:37

                            e500 >> Ahoj koukám,že pokračuješ rest fest,jen tak dál,tyhle by se mi hodili k pleti:-))

                              NKockopes - Profil | Ne 17.4.2011 19:41:35

                              e500 >> jenže takovej stroj není k sehnání a když už je tak strašně drahej, jiné domácí elektrické mlýnky tohle nedokážou, není tam kám přivařit tu pilku..na klasickej ruční mlýnek nemám motor, a když už jsem sehnal nějakej tak na něj nemám převodovku a nedokážu si představit aby mi jen na 2000 ot./min

                                Ne500 - Profil | Ne 17.4.2011 18:30:54

                                Porychtuj si strojek, není to tak těžké. Máš to o hodně jednodušší než já, jelikož už víš jak na to.

                                  NKockopes - Profil | Ne 17.4.2011 18:26:41

                                  e500 >> ani kdybych přijel s vlastní směsí a připlatil??

                                    Ne500 - Profil | Ne 17.4.2011 18:07:54

                                    To bohužel ne.

                                      NKockopes - Profil | Ne 17.4.2011 17:44:42

                                      e500 >> nádhera:D..neuvažuješ o prodeji nebo dělání na zakázku??:D

                                        Ne500 - Profil | Ne 17.4.2011 14:52:25

                                        Dnešní várka s pracovním názvem posraná tchyně (kvůli barvě ne kvůli vůni).Burský oříšek, domácí CSL a melasa. Voní to úžasně a jsou jako beton.
                                        Zde je odkaz jak vypadají ty ze čtvrtka po 3 dnech schnutí. : http://www.youtube.com/watch?v=dEsPiARcXlM
                                        (do prstu mě kousla pilka)

                                          Červené karty: Annavvc