Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | So 27.9.2014 19:18:38

yvana >> mě jo:-))už jsem dělal z toho:-)

    Nyvana - Profil | So 27.9.2014 19:15:40

    PYTLAKS >> Známe to všichni a nikoho by to nenapadlo,jo Pepa je hlava:-)

      Nhlavac - Profil | So 27.9.2014 10:32:29

      ja som si vyrabal pelet y len z toho co tesco dalo napriklad kukurična krupica detska krupica čokoladovi puding ovsene vločky a podobne veci jedine co som kupil v rybarskom obchode bola pyracia mucka a príchut ryba dalo sa tak za par euro našulat niekolko kilo peliet ale nadrakšia sucast boli vajcia ale tie som mal od babky zadarmo .-)

        NPYTLAKS - Profil | So 27.9.2014 8:23:38

        yvana >> si bystrá a je to ono:-))

          Nyvana - Profil | Pá 26.9.2014 20:26:01

          e500 >> Pepo,už mi to říkat nemusí,jestli je to co myslím,tak jsi potom fakt geniální,nikdy by mě to nenapadlo.

            Ne500 - Profil | Pá 26.9.2014 20:18:22

            yvana - >> Jo, to by ti možná řekl tak Dařbuján nebo Pandrhola :-))

              Nyvana - Profil | Pá 26.9.2014 19:46:38

              e500 >> Ahoj Pepo,opět moc pěkná práce,jenom si říkám,co se dá koupit v kilovce za dvě kačky:-)Jedině staré brambory,nebo řepa:-)

                NTomajo - Profil | Čt 25.9.2014 20:48:55

                e500 >> chapu to. Delas to dobre :-)

                  Ne500 - Profil | Čt 25.9.2014 20:38:27

                  Fanax - >> no dal jsi si dlouhou rezervu, ale s vlčákem je to super práce.

                    Ne500 - Profil | Čt 25.9.2014 20:36:22

                    Tomajo - >> no budeš se divit, ale dá se sehnat jedna ingredience, co je fakt za babku a je to přitom super matroš. Voní to uplně geniálně a kapři se po tom mužou utlouct. Bohužel to kvuli masařkám nemůžu prozradit :-) to doufám chápeš.

                      NFanax - Profil | Čt 25.9.2014 20:32:47

                      e500 >> Je to pravda,i mě se už točí vlček na plné obrátky.Je to super.

                        NTomajo - Profil | Čt 25.9.2014 20:28:23

                        e500 >> 2kc za kg? To jsi lisoval popel? :-)

                          Ne500 - Profil | Čt 25.9.2014 20:24:03

                          Fanax - >> žádná práce to nebyla :-)), za deset minutek hotovo a cena je asi 2 kačky za kilo. No nekup to za ty prachy co?

                            NFanax - Profil | Čt 25.9.2014 20:18:31

                            e500 >> Ahoj Pepo,tak konečně jsi se ukázal.Opět pěkná práce.

                              Ne500 - Profil | Čt 25.9.2014 19:53:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Trošku teho podzimního futrování s novou recepturou. Vlastně jen taková rychlovka s jednou ingrediencí co mi náhodou přišla do cesty. No a mašina půjde přes zimu do generálky. Zdravím všechny peletáky.

                                NPYTLAKS - Profil | St 13.8.2014 9:20:37

                                Radek Š >> dík za info:-)

                                  NRadek Š - Profil | Út 12.8.2014 22:42:23

                                  PYTLAKS >> otáček má 57 za minutu

                                    NDan.J - Profil | Út 12.8.2014 19:30:44

                                    Radek Š >> Tak je to presne tak jak jsem ti rikal po telefonu:-)

                                      NPYTLAKS - Profil | Út 12.8.2014 11:24:24

                                      Radek Š >> kolik máš otáček za minutu a směs to tlačí normálně?

                                        NRadek Š - Profil | Út 12.8.2014 11:15:38

                                        PYTLAKS >> motor má 0,75 KW

                                          Červené karty: Annavvc