Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

Radek Š - Profil | Út 12.8.2014 11:15:09

Dan.J >> otáčky jsou perfektní, délku pelet ovlivňuji podle toho jak hodně přisypávám směs.

    PYTLAKS - Profil | Út 12.8.2014 8:34:23

    Radek Š >> jak máš silný ten motor?

      Dan.J - Profil | Po 11.8.2014 21:57:08

      Radek Š >> Super chlape,ty otáčky jsou ok?

        visage - Profil | Po 11.8.2014 12:57:51

        Radek Š >> ak budeš mať čas ,natoč to na video ako to pracuje

          Radek Š - Profil | Po 11.8.2014 9:12:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak jsem to konečně dokončil :-) první test dopadl v pohodě.

            PYTLAKS - Profil | St 6.8.2014 7:27:36

            Patan >> je tam jen silon.-)

              Patan - Profil | St 6.8.2014 0:47:46

              PYTLAKS >> pokud ma mlynek v zadním viku axialni ložisko tak ty tlaky zvládá v pohodě...

                PYTLAKS - Profil | Út 5.8.2014 20:44:49

                visage >> právě už všude samá čína,porkerty už si doma hlídají a nebo prodávají za jiný peníz

                  visage - Profil | Út 5.8.2014 20:32:26

                  no a treba ešte pobehať po kamenných bazároch a záložniach tam tých mlynčekov býva ajajáj :DDD

                    Dan.J - Profil | Út 5.8.2014 17:57:08

                    Tak jak to tu ctu tak si rikam ze jsem mel sakra stesti a to s tim mlynkem,ja pokud bych do toho sveho mlynku narval kovove spony,poleze mi z toho hlazenka:-)

                      Dan.J - Profil | Út 5.8.2014 17:51:14

                      Radek Š >> Tak jsem se konecne podival na tve fotky,tak to je hoodne dobra prace.Jsem zvedav jak dobre to z toho poleze,pak mi dej info.Dan

                        Fanax - Profil | Po 4.8.2014 10:43:08

                        Radek Š >> Ahoj,až to vyzkoušíš tak uvidíš jak to půjde.

                          PYTLAKS - Profil | Po 4.8.2014 10:31:54

                          Radek Š >> robustní být může,ale ta slitina je nějaká divná:-)jinak 22

                            PYTLAKS - Profil | Po 4.8.2014 10:30:55

                            Fanax >> chce to sledovat aukro nebo bazoše:-)

                              Radek Š - Profil | Po 4.8.2014 10:30:51

                              A o jaké velikosti se tu píše? Já mám velikost 32. zdá se být robustní.

                                Fanax - Profil | Po 4.8.2014 10:13:01

                                PYTLAKS >> Je,ale nic s tím nenaděláme.Každá sranda něco stojí.

                                  PYTLAKS - Profil | Po 4.8.2014 10:00:24

                                  Fanax >> myslím si že v pohodě,prodávají se ještě dnes,ale je to ranec za tu 22

                                    Z5 - Profil | Po 4.8.2014 9:54:40

                                    Radek Š >> Mám podobnou zkušenost jako PYTLAKS, mě se ukroutil šnek.

                                      Fanax - Profil | Po 4.8.2014 9:52:10

                                      PYTLAKS >> Pokert není špatná mašinka,jen se asi blbě shání.

                                        PYTLAKS - Profil | Po 4.8.2014 9:23:49

                                        Fanax >> čau františku,vlček je už luxus:-))mám porkerta a ten drží,ale je to jen 10,ten číňan se rozpadl.-)

                                          Červené karty: Annavvc