Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

NZ5 - Profil | Čt 1.1.2015 12:43:35

devastator.ccmore >> Zdravím, právě proto, že koupíš za dvacku, kolik jsou náklady? 8 kč, když to přeženu? Právě proto se s tím lidi plácaj, vědí co si do toho dají.

    Ndevastator.ccmore - Profil | Čt 1.1.2015 12:40:58

    ČAU HOŠI KOUPITE kilo pelet za dvacku z hlučína a mate klid ještě se babrat s peletama nikdy:)zajímalo by mě jak dlouho ty vaše pelety vydrží

      Nvisage - Profil | Čt 1.1.2015 0:28:27

      všetkým samodomo peletárom všetko naj,naj,naj v roku 2015 a nech sa mlynčeky točia : ۞۞۞

        Nyvana - Profil | Po 1.12.2014 11:35:39

        e500 >> S tím počítej,myslím,že kdyby jsi to začal takhle praktikovat,tak by taky mohlo začít něco houkat:-)

          NPYTLAKS - Profil | Po 1.12.2014 11:34:05

          e500 >> pěkná práce a moc trpělivosti,klobůk dole:-)))

            Ne500 - Profil | Po 1.12.2014 11:32:45

            yvana - necky a pádlo )) tak to by byl nářez ))

              Nyvana - Profil | Po 1.12.2014 11:29:04

              e500 >> Proč vařečkou?stačí takové to prádelní pádlo:-)

                Ne500 - Profil | Po 1.12.2014 11:27:46

                yvana - Jo a míchat budu vařečkou ne? :)))

                  Nyvana - Profil | Po 1.12.2014 11:19:53

                  e500 >> Teď tu mašinu komplet prodat,byl by jsi v balíku:-)

                    Ne500 - Profil | Po 1.12.2014 11:17:55

                    Ještě fotka původního stavu

                      Nyvana - Profil | Po 1.12.2014 11:17:50

                      e500 >> Ahoj,ty jsi si teda vyhrál:-)Moc pěkná mašinka a klobouk dolu,že jsi ji rozchodil.A budou zase kočkovité pelety?:-))

                        Ne500 - Profil | Po 1.12.2014 11:05:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Čágo peletáci. Míchací mašinka co byla zatopená povodní je zase v chodu. Kompletní generálka - ložiska, gufera, elektrika, kabát a nový motor. Dalo to zabrat, ale už zase šlape parádně.Ještě se bude ladit konečná barvička s kamufláží. Ale je už bohužel na nástřik zima. Sehnaný parádní mlýnek na řepku a obilí jako nástavec. Jinak dnešní ceny takových strojů jsou katastrofální.

                          NPYTLAKS - Profil | So 27.9.2014 21:54:06

                          yvana >> no co už,bylo,bylo:-)prďme na to.-)

                            Nyvana - Profil | So 27.9.2014 21:32:24

                            PYTLAKS >> Někoho nestačí ani nakopnout:-))

                              NPYTLAKS - Profil | So 27.9.2014 21:27:12

                              yvana >> je dobré,když si na to příjde každý sám,nětreba ho kopac do riti:-)

                                Nyvana - Profil | So 27.9.2014 20:16:15

                                karloson >> Dobrá,zítra mi pošli SZ jak jsi dopadnul:-)

                                  Nkarloson - Profil | So 27.9.2014 20:12:50

                                  yvana >> Dneska už nepřemýšlím, zítra to teda rozšifruju :-)

                                    Nyvana - Profil | So 27.9.2014 20:06:48

                                    karloson >> Ahoj,však nečum:-) máš to tady v šifrách napsaný:-)

                                      Nkarloson - Profil | So 27.9.2014 19:52:05

                                      yvana >> Ať čumím jak čumím, nic za dvě koruny nevidím, ani za pět :-)

                                        Nyvana - Profil | So 27.9.2014 19:23:59

                                        PYTLAKS >> Holt někdy stačí líp koukat okolo sebe,ale nebudeme nic prozrazovat:-))

                                          Červené karty: Annavvc