Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | Po 4.8.2014 9:22:59

Radek Š >> normálně se rozletěl,neustál tlak,ta slitina je nějaká divná:-))

    NFanax - Profil | Po 4.8.2014 9:21:30

    PYTLAKS >> Ahoj Tome,také mám špatné zkušenosti s klasickým mlýnkem,pořídil jsem si Vlčka a je to v pohodě.

      NRadek Š - Profil | Po 4.8.2014 9:19:08

      PYTLAKS >> jak to myslíš rozpadl? můžeš být konkrétní?

        NPYTLAKS - Profil | Po 4.8.2014 9:17:32

        Radek Š >> mi se ten mlýnek rozpadl:-)nevydržel tlak

          NRadek Š - Profil | Po 4.8.2014 9:16:38

          PYTLAKS >> to asi určitě bude čína

            NPYTLAKS - Profil | Po 4.8.2014 9:10:27

            Radek Š >> pěkná práce:-)),ale to máš asi čínu ten mlýnek

              NRadek Š - Profil | Po 4.8.2014 9:02:43

              visage >> nemám to ještě sesazené s motorem. Snad tento týden to bude kompletní.

                NRadek Š - Profil | Po 4.8.2014 9:01:43

                Straspytlik69 >> díky za poklonu, ale hlavu dělal soustružník, a tu šajbu mi vypálil kolega z nerezi. Já jsem to pouze narýsoval a sesadil dohromady.

                  Nvisage - Profil | Po 4.8.2014 8:59:12

                  Radek Š >> ako dlhé pelety ti to naseká ???

                    NStraspytlik69 - Profil | Po 4.8.2014 8:56:14

                    Radek Š >> tak tomu se říká dobrá práce

                      NRadek Š - Profil | Po 4.8.2014 8:49:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak jsem se do toho dal taky.

                        NDan.J - Profil | Pá 30.5.2014 18:39:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak a mám našrotováno a připraveno na další várku pelet,tentokrát řepkové.

                          Ndon Ferrari - Profil | Čt 29.5.2014 21:32:34

                          kolinkovýdědek >> ještě ne

                            Nkolinkovýdědek - Profil | Čt 29.5.2014 21:29:40

                            don Ferrari >> Zkoušel jak dlouho se rozpadají ve vodě??

                              NPYTLAKS - Profil | Út 27.5.2014 22:21:50

                              don Ferrari >> pěkné.-)

                                NDan.J - Profil | Út 27.5.2014 22:20:14

                                don Ferrari >> Nic moc,chtelo by to pruvan,vzduch se tam ani nehne:-(

                                  Ndon Ferrari - Profil | Út 27.5.2014 22:18:15

                                  Dan.J >> pěkná sušárna

                                    Ndon Ferrari - Profil | Út 27.5.2014 22:17:51

                                    PYTLAKS >> přesně tak, 1/2 jsem uvařil a 1/2 jsem jen usušil

                                      NDan.J - Profil | Út 27.5.2014 22:15:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      don Ferrari >> Susarna:-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Út 27.5.2014 22:14:49

                                        don Ferrari >> takže je to slepené vajcama bez uvaření?

                                          Červené karty: Annavvc