Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

Ndon Ferrari - Profil | Út 27.5.2014 22:14:39

Dan.J >> :-)

    NPYTLAKS - Profil | Út 27.5.2014 22:14:15

    Dan.J >> jednou jsem byl na dírky,zima byla dlouhá a byl absťák,jinak dva kámoši mají rybníčky,tak si tam dáme ryby a tam si můžu v klidu zajít na muchu nebo dírky kdy chci:-)

      NDan.J - Profil | Út 27.5.2014 22:12:33

      don Ferrari >> Ja co jsem delal ty pelety (120kg) tak. Susil v garazi,je to tedy smradek,radeji po dobu suseni parkuju auto venku,asi by mi to sezralo i lak:-)

        Ndon Ferrari - Profil | Út 27.5.2014 22:09:53

        PYTLAKS >> dělal jsem boilies a 5 kg jsem nechal jen sušit,

          NDan.J - Profil | Út 27.5.2014 22:09:44

          PYTLAKS >> Ani jednou by jsi to nechtel prubnout?

            Ndon Ferrari - Profil | Út 27.5.2014 22:08:31

            Dan.J >> prostory budu teprve budovat, sušil jsem doma, vzhledem k tomu, že je to jen kukuřice, šlo to, belachan a podobné, to by byl problém :-)

              NPYTLAKS - Profil | Út 27.5.2014 22:08:17

              don Ferrari >> to děláš pelety na rolbale?

                NPYTLAKS - Profil | Út 27.5.2014 22:07:52

                Dan.J >> pokud myslíš toho čechoslováka,tak není můj,zdrhnul kámošovi a já jsem ho jenom odchytl,na soukromáky nechodím:-((

                  NDan.J - Profil | Út 27.5.2014 22:06:02

                  don Ferrari >> Pokud jsou prostory.........to se to susi:-) Jinak,hodne dobra prace.

                    NDan.J - Profil | Út 27.5.2014 22:04:43

                    PYTLAKS >> Nakouknul jsem ti na fotky do karty a tam jsi se psem,Delous je soukromak.

                      NPYTLAKS - Profil | Út 27.5.2014 22:01:41

                      Dan.J >> psa?mám psa úskočného,delous?co to je?

                        Ndon Ferrari - Profil | Út 27.5.2014 22:01:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Kukuřičné pelety, sušené 2 měsíce a jsou na šutr

                          NDan.J - Profil | Út 27.5.2014 21:58:24

                          PYTLAKS >> Koukam ze si ti ani nemuzu postezovat:-) Jo a mate kezkeho psa,nelakala by te Delous?

                            NPYTLAKS - Profil | Út 27.5.2014 21:41:33

                            Dan.J >> já ty komerční produkty neznám,jen esence,jinak si vyrábím kule sáma z přísad minimálně o polovinu levnějších jak v ryb. obchodech.-)

                              NDan.J - Profil | Út 27.5.2014 21:29:11

                              PYTLAKS >> To je pravda:-( Dnes jsem byl nakupovat a od Jet Fish jsem sehnal koonecne vse ale s Mikbajts je v Budejkach problem:-(

                                NPYTLAKS - Profil | Út 27.5.2014 21:26:01

                                kolinkovýdědek >> já pelety nedělám,jen mě tak z nouze napadlo co by se tam mohlo dát,mléko je ok,ale už by mohlo dělat v peletách neplechu:-)jinak kdybych potřeboval,tak jde koupit v kdejakém zzn pšeničný šrot.-)

                                  NPYTLAKS - Profil | Út 27.5.2014 21:24:17

                                  Dan.J >> to máš z ruky.-)

                                    Nkolinkovýdědek - Profil | Út 27.5.2014 21:20:33

                                    PYTLAKS >> Řepku si melu na starém mlýnku na mák. Pšenici jsem nezkoušel. Na to mám šroťák. Když padá pšenice na kladívka pomalu, je to skoro jak mouka. Když se ti budou pelety rozpadat, přidej vejce. Mě se pelety rozpadají 1,5 hod. Ale přidávám i sušené mléko.

                                      NDan.J - Profil | Út 27.5.2014 20:42:43

                                      PYTLAKS >> Leda ze bych ho dal do panelaku na wc,asi to zajedu sesrotovat na tvou adresu:-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Út 27.5.2014 20:37:26

                                        Dan.J >> tak si ho pořiď:-))sejde se ti aj na jabka do bečky:-)

                                          Červené karty: Annavvc