Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

NDan.J - Profil | Út 27.5.2014 20:23:15

PYTLAKS >> To ano ale mam asi spatne kamarady,zadny ho nema:-)

    NPYTLAKS - Profil | Út 27.5.2014 20:10:01

    Dan.J >> šroťák určitě.-)

      NDan.J - Profil | Út 27.5.2014 20:07:23

      PYTLAKS >> Pochybuju ze by to jak psenici tak repku namlelo na jemno,obojiho ale mam po 100kg:-)

        NPYTLAKS - Profil | Út 27.5.2014 13:42:02

        tuzemak >> si piš:-)

          NPYTLAKS - Profil | Út 27.5.2014 13:41:49

          Dan.J >> však máš mlýnek,přes 3mm šajbu by se to měl namlét nebo někdo kdo má šroťák:-)a pšeničný šrot normálně koupíš:-)

            Ntuzemak - Profil | Út 27.5.2014 13:25:50

            PYTLAKS >> tebe tu je škoda,ještěže tě tu někteří mají,ani prdel si bez tebe neutřou:-)))

              NDan.J - Profil | Út 27.5.2014 13:21:21

              PYTLAKS >> Noo konecne rychle a levne,jen sehnat jeste nejakeho dobraka co by mi tu psenici a repku namlel:-)

                NPYTLAKS - Profil | Út 27.5.2014 12:56:46

                Dan.J >> smíchej řepku s kuku šrotem,hladkou moukou,pšen. šrotem,zalej to melasou a bude to dobré

                  NDan.J - Profil | Út 27.5.2014 10:11:06

                  PYTLAKS >> No to ja taky ne,proto se dotuzuji stale......neustale:-)

                    NMaskot - Profil | Po 26.5.2014 22:56:20

                    zdar chlapi chci si delat peletky na peletkovacce kukurice a repka poradte najake pojivo aby mi to drzelo pohromade dik

                      NPYTLAKS - Profil | Po 26.5.2014 21:59:17

                      Dan.J >> tak to nevím teda:-)

                        NDan.J - Profil | Po 26.5.2014 21:50:07

                        PYTLAKS >> To jsem cele procetl ale kdysi jsem tu cetl primo na repkove peletx:-(

                          NPYTLAKS - Profil | So 24.5.2014 9:24:01

                          waxmax >> by se nějak pořešilo jak by to bylo aktuální,porkert by měl být přesný a ne jak ty čínské šmejdy:-)

                            Nwaxmax - Profil | So 24.5.2014 8:45:45

                            PYTLAKS >> Ahoj, pokud by jsi chtěl i tu matrici určitě by se to udělat dalo, ale to bych asi potřeboval celý ten mlýnek abych to udělal přesně na to, nebo pokud by jsi to namaloval dá se to udělat podle výkresu. Jinak si ale myslím že je lepší to pasovat přímo podle mlýnku, může se stát že tam bude nějaký otřep nebo něco a nepůjde to tam. No a rozměry dělat s větší tolerancí taky není dobré. Ahoj

                              Nking76 - Profil | So 24.5.2014 0:50:38

                              Dan.J >> nemáš zač :-)

                                NDan.J - Profil | So 24.5.2014 0:49:52

                                king76 >> Děkuji moc,nechápu že mi to nic nenašlo.

                                  Nking76 - Profil | So 24.5.2014 0:44:36

                                  Dan.J >> ti to pošlu v sz

                                    NDan.J - Profil | So 24.5.2014 0:42:43

                                    king76 >> Hnedka jsem to prubnul a také nic :-(

                                      Nking76 - Profil | So 24.5.2014 0:40:20

                                      Dan.J >> vyhledej don ferrari je tu členem Mrku.

                                        Červené karty: Annavvc