Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

Dan.J - Profil | So 24.5.2014 0:18:24

PYTLAKS >> Ahoj,tak jsem se snažil kontaktovat kolegu (ferari).Bohužel mi to tady žádného nenašlo............Fulltextové vyhledavání - klub MRKu

Nenalezeny žádné záznamy.

    PYTLAKS - Profil | Pá 23.5.2014 21:20:30

    waxmax >> jo,to mám na mysli.-)

      waxmax - Profil | Pá 23.5.2014 19:26:36

      PYTLAKS >> Teď nevím kterou hlavu? Tu na tvarování pelet, jako tu matrici?

        Dan.J - Profil | Pá 23.5.2014 13:34:44

        PYTLAKS - 23.5.2014 12:23:19 >Dik za info,zeptam se ho.

          Dan.J - Profil | Pá 23.5.2014 13:33:25

          jojino >> Zrovna jsem prijel na odpoledni do hokny a mame tu 29 stupnu,no co alespon nebudu muset pred svarovanim Al nahrivat:-) Na ty pelety se budu muset zeptat jeste jinde,dik za snahu.

            PYTLAKS - Profil | Pá 23.5.2014 12:23:19

            waxmax >> a ty umíš udělat i tu hlavu?:-))

              jojino - Profil | Pá 23.5.2014 11:18:37

              Dan.J >> cau,pelety sa nevaria,iba susia,mat to poriadne zlisovane a potom to len susit,ak to budes varit,popripade naparovat ,uz to bude boilies s dlhou dobou rozpadu.

                waxmax - Profil | Pá 23.5.2014 9:14:01

                PYTLAKS >> jasan

                  PYTLAKS - Profil | Pá 23.5.2014 7:47:21

                  Dan.J >> tak to byl don ferari,soráč:-))

                    PYTLAKS - Profil | Pá 23.5.2014 7:46:03

                    Dan.J >> popros tuším strašpytlík?ten dělá řepkové koule,už tu recept několikrát dával:-)

                      PYTLAKS - Profil | Pá 23.5.2014 7:45:02

                      waxmax >> dík za nabídku:-))dám si tě do přátel abych na to nezapomněl jak to bude aktuální:-)

                        Dan.J - Profil | Pá 23.5.2014 1:22:07

                        jojino >> Asi jsem to našel,je to ale pouze o řepkovém boilies a já mám v plánu dělat pelety a to pouze sušit.Budu dělat nad 1OOkg a to bych vařil tejden :-( http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=628533&kw=V%FDroba​%20%F8epkov%E9ho%20boilies

                          Dan.J - Profil | Pá 23.5.2014 0:23:15

                          jojino >> Hledam to zatim telefonem ale zatim jen spenatove boili,neslo by mi sem dat konkretni odkaz?

                            jojino - Profil | Pá 23.5.2014 0:03:55

                            Dan.J >> ok.

                              Dan.J - Profil | Pá 23.5.2014 0:02:52

                              jojino >> Ze by? Jak budu na pc tak na to kouknu,zatim dekuji za pomoc.Dan

                                jojino - Profil | Čt 22.5.2014 23:58:55

                                Dan.J >> posl.prispevok: Po 7.4.2014 20:33:05

                                  jojino - Profil | Čt 22.5.2014 23:56:24

                                  Dan.J >> je to v sekci kaprarina-navnady nastrahy,, a znenie je ,,vyroba repkoveho boilies, je tam aj neaky recept.

                                    Dan.J - Profil | Čt 22.5.2014 23:51:55

                                    jojino >> Co jsem tu na Mrku nasel tak sem procetl ale zady konkretni recept jsem nenasel.

                                      jojino - Profil | Čt 22.5.2014 23:34:44

                                      Dan.J >> precitaj si diskusiu,,vyroba repkoveho boilies,, mas tam toho dost na citanie.

                                        ranča - Profil | Čt 22.5.2014 23:26:30

                                        waxmax >> pěkné to máš :) fakt pěkné

                                          Červené karty: Annavvc