Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

NDan.J - Profil | Čt 22.5.2014 23:22:30

To se tu nenajde zadnej co delal repkove pelety a poradil by?:-(

    Nwaxmax - Profil | Čt 22.5.2014 21:14:31

    PYTLAKS >> Ahoj pokud by jsi chtěl prodloužit hřídel u mlýnku můžem se domluvit, ale raději přes sz, ať to tady nespamujem. Ahoj

      NDan.J - Profil | Út 20.5.2014 20:32:54

      Panove kdo poradi,mam v planu delat znovu pelety ale tentokrat repkove.Psal jsem tu 2x jednomu co je delal (e500) a dodnes jsi me sz ani neprecetl:-( Jde mi hl hlavne o to co dotoho datt. A jak postupovat.Nejsem troskar a tak bych chtel delat cca 100-120kg:-) Samo aby to bylo co mozno nejlevnejsi a pritom pro pupkace ok.

        NPYTLAKS - Profil | Út 20.5.2014 20:23:29

        waxmax >> dík,ale mi to asi nemá kdo udělat.-)

          Nwaxmax - Profil | Út 20.5.2014 20:06:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          PYTLAKS >> Ahoj já jsem šnek dělal tak to mám z jednoho kusu až dopředu k noži. Foto přidávám, kvalita nic moc ale snad bude něco vidět. Ahoj

            NPYTLAKS - Profil | Ne 18.5.2014 17:40:25

            waxmax >> jak máš vyřešené to prodloužení osy šneku?nešlo by foto?

              Nwaxmax - Profil | Ne 18.5.2014 17:36:31

              PYTLAKS >> Pro lepší manipulaci aby byly hned tvrdší a trochu předsušené, je to jen takový pokus.

                NPYTLAKS - Profil | Ne 18.5.2014 12:31:42

                waxmax >> není to zbytečné?stejně pak ty pelety sušíš:-)

                  Nwaxmax - Profil | Ne 18.5.2014 12:28:35

                  PYTLAKS >> Jasny, dal jsem tam topnou patronu 150W nejdřív jsem řešil termostat ale není potřeba v pohodě se to uchladí o směs a nepřehřeje se to, ještě to mám připravené na jednu patronu tak to zkusím zase příště , to by už bylo 300W tak uvidím co se stane.

                    NPYTLAKS - Profil | Ne 18.5.2014 9:39:52

                    waxmax >> ty dva drátky ?to je co,elektrika?

                      Nwaxmax - Profil | Ne 18.5.2014 9:33:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      PYTLAKS >> Díky. Já jsem rolloval tak si pelety vzala na starost přítelkyně a docela jí to šlo, akorát prý ta směs hrozně smrděla. Přitom jsem tam nedal nic špatného :-)

                        NPYTLAKS - Profil | Ne 18.5.2014 9:25:07

                        waxmax >> pěkné:-)

                          Nwaxmax - Profil | Ne 18.5.2014 9:23:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ahoj tak první pokusy s vyhřívanou matricí dopadly uspěšně. Pelety jsou na povrchu tvrdší, ale teprve získávám zkušenosti co musí obsahovat směs aby se to dobře lisovalo. Ahoj

                            NDan.J - Profil | Ne 4.5.2014 17:08:51

                            Patan >> Tak pro mne a za ceske korunky,je cena jaka?:-)

                              NPYTLAKS - Profil | Ne 4.5.2014 15:33:56

                              Patan >> aha,jsem se ti nedíval do karty:-))

                                NPatan - Profil | Ne 4.5.2014 15:32:30

                                PYTLAKS >> bydlím na Floridě, uz chápeš...😀

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 4.5.2014 15:08:35

                                  Patan >> dolar jsem pochopil,ale floridu nechápu ještě teď:-)

                                    NPatan - Profil | Ne 4.5.2014 14:26:31

                                    Hoši, $- dolar, FL- Florida😜

                                      NHeri - Profil | Ne 4.5.2014 12:39:50

                                      Patan >> diky,takze to mame vsichni stejne... :-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 4.5.2014 12:22:20

                                        Milan 66 >>uvidíme jak se vyjádří:-))

                                          Červené karty: Annavvc