Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

NMilan 66 - Profil | Ne 4.5.2014 12:15:19

PYTLAKS >> flanku?? (kdysi franku). ...

    NPYTLAKS - Profil | Ne 4.5.2014 12:11:38

    Patan >> co znamená fl?

      NPatan - Profil | Ne 4.5.2014 3:49:24

      Dan.J >> cena asi $ 20...tady FL.

        NDan.J - Profil | Ne 4.5.2014 3:07:39

        Patan >> Cena?

          NPatan - Profil | Ne 4.5.2014 3:01:34

          Dan.J >> jo zvládne to i repku, princip jsou dva treci talíře, kde hrubost (mezera mezi talíři) lze nastavit

            NDan.J - Profil | Ne 4.5.2014 1:30:17

            Patan >> Zvladlo by to i řepku?Co to stojí,dík za info.Dan

              NPatan - Profil | Ne 4.5.2014 1:25:32

              Jj, ruční mlynek na semena. Místo kliky je motor s převodovkou z masomlynku #12, 80ot/min.

                NDan.J - Profil | Ne 4.5.2014 1:20:07

                PYTLAKS >> Taky sem se chtěl na to zeptal,byl jsi rychlejší :-)

                  NPYTLAKS - Profil | Ne 4.5.2014 0:35:59

                  Patan >> to vpravo s tím červeným násypníkem je co?mlýnek na jemné mletí?

                    NDan.J - Profil | Ne 4.5.2014 0:12:07

                    Patan >> Tak s tímto souhlasím a to je co u mně řict :-)

                      NPatan - Profil | So 3.5.2014 23:57:21

                      Dan.J >> jasné, taky to tak beru. Nehledim na to jestli to stojí co to stojí, důležité je byt spokojeny s výsledkem své práce. Jedna se přece o koníček. Kdybych to bral z ekonomického hlediska, odpověděl bych tak jak jsem ti odpověděl. Ono prave není jen to mít mlynek, převodovku, a motor, ale spoustu dalších věci, aby jsi hotovou peletu mohl hodit kaprikum....

                        NDan.J - Profil | So 3.5.2014 23:45:25

                        Patan >> Takhle se to ale přeci nedá počítat,mně třeba přišla mašina pomalu na pakatel ale ta radost pokud to fachá tak jak má.

                          NPatan - Profil | So 3.5.2014 23:36:38

                          Dan.J >> pořizovací cena strojového zařízení, energie, čas, materiál na výrobu, skladování, atd. = dlouha doba splatnosti, pokud to budeš mít jen pro vlastní potřebu.

                            NDan.J - Profil | So 3.5.2014 23:23:50

                            Patan >> Proč by to bylo levnější???

                              NPatan - Profil | So 3.5.2014 23:19:58

                              Heri >> díry jsou stejne, pouze jsou udělané nabehy ze dvou dir do jedné.

                                NPatan - Profil | So 3.5.2014 23:18:02

                                Dan.J >> ja to dělal sám na soustruhu, pokud bych ho nemel a ani nástroje na výrobu, tak bych se do toho nepouštěl. Levnější je pelety koupit.

                                  NDan.J - Profil | So 3.5.2014 22:57:34

                                  Heri >> Ja je mam stejne a jsou utazene dost.

                                    NHeri - Profil | So 3.5.2014 22:13:36

                                    Patan >> prosimte ty diry v silonovem nastavci mas konicke nebo stejny prumer po cele delce diry?Ja je mam stejne v cele delce a premyslim ze bych to predelal aby byla peleta ``utazenejsi``tak jestli nahodou uz tu zkusenost nemas.dik

                                      NDan.J - Profil | So 3.5.2014 21:31:27

                                      Patan >> To jsi delal sam?Na co by mne to prislo?

                                        NPatan - Profil | So 3.5.2014 20:43:09

                                        2 díry v sajbe se zbihaji do jedné

                                          Červené karty: Annavvc