Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

Patan - Profil | So 3.5.2014 20:40:19

Ne,ne...2 díry v sajbe jsou na 1 výchozí a stred mezi nema je místo pro drát

    Dan.J - Profil | So 3.5.2014 20:36:04

    Patan >> Ty drátky jsou tedy šikmo,

      Patan - Profil | So 3.5.2014 20:34:20

      Dan.J >> nějak takhle...

        Dan.J - Profil | So 3.5.2014 20:01:43

        PYTLAKS >> Jak jsi tam upevnil ten drát na dírky?

          Patan - Profil | So 3.5.2014 18:29:15

          Díky kluciiii😜

            visage - Profil | So 3.5.2014 17:31:00

            Patan >> aj ja som ti otočil :D ,pekná mašinka

              PYTLAKS - Profil | So 3.5.2014 16:04:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Patan >> jsem ti to otočil:-)

                Patan - Profil | So 3.5.2014 15:13:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Posilano z iPadu, nevím proč fotka vyjede vždy obráceně ??

                  Patan - Profil | So 3.5.2014 15:05:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Pojizdny pracovní stůl

                    PYTLAKS - Profil | Čt 1.5.2014 19:22:53

                    Dan.J >> měl jsem na mysli bojlí těsto:-)

                      Dan.J - Profil | Čt 1.5.2014 19:01:56

                      PYTLAKS >> Do těsta jsem sůl žádnou nedával,je tam Melasa a lososák :-)

                        mrk26 - Profil | Čt 1.5.2014 16:41:42

                        waxmax >> Díky za radu.

                          PYTLAKS - Profil | Čt 1.5.2014 14:18:09

                          PlumLuke >> záleží na směsi,ale 50g na kg je v pohodě:-)

                            PlumLuke - Profil | Čt 1.5.2014 11:20:27

                            Ahoj. Mám dotaz ohledně těsta na pelety a boilie. Přidáváte do těsta sůl? Když jo kolik na kg směsi? Předem díky za odpovědi.

                              waxmax - Profil | Čt 1.5.2014 8:29:23

                              mrk26 >> Ahoj taky s peletama začínám tak jsem to tadyna mrku pročítal. Základní a ten největší rozdíl mezi boilie a peletama je ten že do pelet se nedává vejce a narozdíl od boilie se nevaří! Pokud uděláš boilie těsto, potom uděláš válečky a uvaříš, nemáš pelety ale boilie ve tvaru válečků.Pelety se místo válení (boilies) lisují a tím lisováním drží navlhčená směs tvar a pak stačí jen usušit. Proto pelety mají vždy kratší dobu rozpadu než boilie. Snad jsem to popsal správně. Ahoj

                                mrk26 - Profil | St 30.4.2014 21:14:11

                                Zdravím všechny peletáře. Já osobně vařím boilies a nemám s pelatami zkušennosti. Těsto bude stejné a co potom boilie proženu mlejnkem a pak rolbalem a uvařit. A pelety se vaří nevaří co je lepěí jestli vařit nebo nevařit předem díky za odpověď kdyby jste někdo měl nějaký návod předem díky do SZ

                                  waxmax - Profil | St 30.4.2014 12:05:39

                                  jurasoft >> Určitě by to bylo dobré řešení a fungovalo by moc dobře. Hlavní jsou ty ventilátory, je to důležitější než nahřívání. Původně jsem tam ty ventilátory neměl a šlo to moc špatně, no spíš vůbec. Někde sehnat starou skříň dát do ní sací a tlačné ventilátory a musí to fungovat suprově a těch 120kg by bylo usušených během pár dní! Ahoj

                                    Dan.J - Profil | St 30.4.2014 10:18:36

                                    jurasoft - 30.4.2014 10:14:58 Taky Ferda mravenec?:-) Tak mi ho zhotov:-)

                                      Dan.J - Profil | St 30.4.2014 10:11:15

                                      jurasoft - 30.4.2014 9:55:16 >>Tady co ma kolega tu fotku,by bylo idealni.Treba by mi to nakonec prodal........pokud budu do nej hucet,dostatecne dlouho:-)

                                        Dan.J - Profil | St 30.4.2014 9:54:29

                                        waxmax >> Hledal sem v bazarech na netu ale nic za prijatelnou cenu sem bohuzel nenasel:-(

                                          Červené karty: Annavvc