Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

NTWIN 69 - Profil | Čt 27.3.2014 5:46:41

Lužničan >> :-)))

    Nbart.bm - Profil | St 26.3.2014 21:05:34

    Tomajo >> plkárna

      NTomajo - Profil | St 26.3.2014 21:03:19

      bart.bm >> nějak si nevybavuji o co se jendá?

        Nbart.bm - Profil | St 26.3.2014 21:01:12

        Tomajo >> mám dotaz...dostal jsi určitý produkt a slíbil jsi protislužbu kterou si nedodržel.Proto se tě ptám veřejně kdy hodláš dodržet svůj slib a ukázat že máš koule a né jen prázdné slova....

        Zadavateli se tímto omlouvám za Spam a děkuji mu za porozumění.

        Tomajo když tak se přesunem do plkárny

          NLužničan - Profil | St 26.3.2014 19:47:04

          TWIN 69 >> mám klid, já to dělám tak ,že naferovku řeknu končím debatu a naschledanou

            NTWIN 69 - Profil | St 26.3.2014 18:04:42

            Lužničan >> To se prostě stává.Hlavně že už máš klid.

              NLužničan - Profil | St 26.3.2014 17:57:56

              TWIN 69 >> vůbec něvěděl nic , pak na kolegu skusil něco o peletách -že jsou jen halibutky.......

                NTWIN 69 - Profil | St 26.3.2014 17:55:17

                Lužničan >> Možná ano,možná ne.Každopádně máš klid od nějakýho zoufalce,který neví o čem je řeč.

                  NLužničan - Profil | St 26.3.2014 17:50:49

                  TWIN 69 >> poslal po 5ti minutách, myslím,že to nebude nic platný.

                    NTWIN 69 - Profil | St 26.3.2014 17:40:45

                    Lužničan >> Doufám,že jsi toho vědátora poslal do patřičných mezí.

                      NTWIN 69 - Profil | St 26.3.2014 17:40:24

                      yvana >> Tam kam jezdíš Ty určitě.Já ještě zůstanu u těch malých,který mi hodněkrát i v létě udělaly dobrou službu.No a od května přejdu na průměr 17mm.

                        NLužničan - Profil | St 26.3.2014 17:38:40

                        TWIN 69 >> jo, jeto tak !!!

                          Nyvana - Profil | St 26.3.2014 17:38:03

                          TWIN 69 >> JJ ale už je možný i 12 mm.-)
                          edit.správný boilis má být kulatý ,potom to může být čtvercovník,nebo i polštářkovník.-)

                            NTWIN 69 - Profil | St 26.3.2014 17:36:34

                            yvana >> JJ,maličkosti rozhodují.Není nad peletku 8mm+obalovačka.

                              NTWIN 69 - Profil | St 26.3.2014 17:35:24

                              Lužničan >> No to snad ne?To musel být velký znalec:-)))

                                Nyvana - Profil | St 26.3.2014 17:34:14

                                TWIN 69 >> znám a moc dobře a stačí občas maličkost.Já měla za to,že pelety se lisujou určitým tlakem,když se dávají vejce a vaří se to,tak už je to těsto podobný boilisovému.

                                  NLužničan - Profil | St 26.3.2014 17:30:50

                                  TWIN 69 >> bud v klidu ,já dneska dostal přednášku,že boilies je jenom kulatý ....

                                    NTWIN 69 - Profil | St 26.3.2014 17:29:35

                                    yvana >> Vytunit se dá všechno,však to znáš.

                                      NTWIN 69 - Profil | St 26.3.2014 17:29:03

                                      Fanax >> Správně Fando,vajíčka je potřeba šetřit na velikonoce.

                                        Ndon Ferrari - Profil | St 26.3.2014 17:27:02

                                        A není to jedno, že je někdo povaří nebo přidává vejce? Jsou to přeci jen DOMÁCÍ PELETY .-)))))))))

                                          Červené karty: Annavvc